ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie ten gość do Barcelony.
5
@Karol145 ogólnie warto przypomnieć że w tamtym sezonie kiedy mieliśmy najtrudniejszy tydzień w sezonie czyli Bayern , Sevilla , Real to Casado grał i oprócz tego że w środku walczył to jeszcze asysty zaliczał .
Nie rozumiem odstawienia chłopa na dobre który ma 22 lata i potrafił grać bardzo dobrze mimo że był to dopiero jego pierwszy profesjonalny sezon .
0
Olmo lepszy o 0.5 od tragicznego Cubarsiego ? Nieźle.
Cubarsi do Barcy B powinien trafić.
10
Nawet gdyby hattricka strzelił to później przez 10 spotkań nie wyjdzie w podstawie.
Ale jak potem trzsba będzie ratować wynik to będzie go wpuszczał .
0
@vangoor proszę Cię , Kounde to jest tak zamulony że gdzie go na ŚO a Cancelo w defensywie wszyscy dobrze znamy.
0
@vangoor Eric a potem na stoperze lipa, nie mówiąc o Bernalu na dmie xd
1
@Filipem aktualnie chyba Olisse najlepszy
0
@vangoor a kogo wpuszczasz na pozycję żeby grał nisko i często między obrońcami? Fermina?
2
@Faro nie dziwię się .
0
@Ryoumen ale wypadnie Ci Pedri czy De Jong i już masz lipę w skladzie w bo albo Cubarsi musi wrócić na środek obrony albo dasz Bernala bez minut .
Gavi nie będzie żadną opcją .
0
@mmaciass ta i Frenkie lub Pedri dostanie kontuzji i potem płacz bo nie ma kim w środku grać
0
@Ryoumen może dla Ciebie tak , bo skoro piszesz że Erica można przesunąć na DMa, to co nam to daje skoro największy babolarz czyli Cubarsi dalej będzie na ŚO?
4
Gdyby był mega talentem jak podają to może by coś pokazał jak dostał szansę ale nic takiego nie miało miejsca .
1
Najlepiej sprzedać Casado , wypożyczyć Bernala , Bardacziego , Balde i Erica .
I najlepiej nikogo w zamian nie ściągać.
0
@Fake69 Gavi już nigdy nie wróci na swój poziom , który i tak był mega średni.
0
@Ryoumen i Garcię przesuniesz na Samą a na stoperze kto będzie grał ? Cubarsi ? XD
2
@MesQueUnClub_87 no nie , bo jeśli potrzebujemy wbić bramkę kiedy zespół rywali nie atakuje tylko broni się , to potrzebujemy skrzydłowych na obu skrzydłach i ofensywnych bocznych obrońców.
1
@BORO_12 no to problemem są kontuzje a nie wąska kadra która składa się z Kounde , Erica , Cubarsiego , Araujo , Christensena , Balde , Gerarda Martina i aktualnie Cancelo .
Flick sam odstrzelił sobie takiego np. Forta , więc jest jak jest .
0
@AmigoBlancos można wywołać Pedriego za zmarnowanie pierwszej setki . Potem Olmo , Fermina , Lewego , Kounde itp
0
@clyde ja za granicą oddaje regularnie . Oddam dwie zgrzewki po wodzie i 6 euro wpada.
0
@BORO_12 nie no , z tą wąską kadrą to nie przesadzajmy .
0
@Fog_W_1899 bo on ma być właśnie jedynie od ofensywy , nie do defensywy .
0
@Pawlak1992 ile mniej na tym etapie sezonu ? Różnica duża nie będzie a ludzie robią z Inigo nie wiadomo kogo .
Był walczakiem i go uwielbiam ale też nie ogarnial i jak trafiał się zespół z szybszymi zawodnikami to zawsze sporo nam wpadało .
0
@Comentateiro z nas dwóch to Ty jesteś starym prykiem akurat .
Po prostu chyba raczej każdy wie od dawna że nasza obrona z każdym lepszym zespołem jest rozjeżdżana jak leci .
0
@Comentateiro wow długo zajęło Ci dojście go tego wniosku , który zna każdy od początku sezonu?
@Pawlak1992 tyle nas kosztowało że z nim traciliśmy tak samo masę bramek.
1
To co zarząd musi zrobić to stanąć na głowie żeby ściągnąć dobrego obrońcę, żeby Cubarsi oglądał z ławki rezerwowych jak się zachowuje stoper .
Dopóki ten amator będzie w podstawie to obrona nigdy nie będzie normalna.
0
@szymonekk chłop sporo nie grał a i tak dał z przodu więcej niż Balde
0
@Herato na razie to są piłkarze lepsi od niego .
1
@damian16161212 LM z tą linią obrony? Nieźle Cię ponosi .
0
@IronSanHybrid minus? Chłop dograł chyba setkę do Kounde co poprzeczka była