0

Jakim cudem jest tylko 1-0?

Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/

0

@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment

1

@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy

0

Troche widac po Rakowie ze to ich 1 faza grupowa ALE to mecz o wszystko dla nich..

0

A Raków wie ze ten mecz gra o życie w tej grupie? Przegrana=koniec marzen o 3 miejscu

0

@arasz1819 A to inna bajka :)

8

@arasz1819 Nie no on jest apolityczny. Ogólnie dobra robote robi bo wyjasnia tych patusów

0

@MesQueUnClub96 Puknij sie w czerep. Miami wiedziało na co sie pisze. Wiadomo było ze teraz Repka>>>Klub

Po drugie gdzie byłby Inter gdyby nie Leo? Messi nie musi grac by Inter korzystał. Hajs leci z koszulek etc

1

@tristan87 No to teraz bedzie grubo xD

4

2

Wincyj kur urazów...

Dobrze ze przerwa bedzie to moze go postawia na nogi przed klasykiem.

4

Komentarz usunięty

0

@tristan87 No ja wiem ale i tak brzmi to komicznie z jego ust

@Pogba jemu nikt nie odpusci :)

1

Dubiel pier cos o dobrym imieniu xD

Jak on nigdy dobrego imienia nie miał :)

Naprawde jest tak głupi by pozwac Wardęge który nie jednego patocelebryte wyjasnił? Dowody sa w filmie Sylwka a pewnie jeszcze cos sie znajdzie

18

@Encore Sam sie pogrąży idiota xD

2

Ale polski yt jest przesiakniety patusami i innymi zwyrolami...

Niech oni wszyscy skoncza w pierdlu i niech tam sie sodomizuja do woli...

1

@matirix20 Że co???

14

@Rewolucja123 No mimo wszystko stres olbrzymi dla tego młokosa

0

Taylor to wyjatkowo niedorozwiniety sedzia. Ta reka piłkarza Porto to żart ale to nie był karny tylko wolny i drugie żółtko dla Cancelo.

0

@Technik Podobno nic groznego

2

Czy zagralismy kupe? Tak

Mniejsza o styl ważne 3 pkt i juz niemal pewny awans. Masa kontuzji wsrod drugiej linii + Lewy.

Dobrze ze utrzymali bo to sa bardzo ważne 3 pkt na piekielnie trudnym terenie

1

Wygrana z Szahtarem i wychodzimy.

0

Dobrze ze przerwa bedzie. Oby tylko podczas niej nikt nam nie wypadł

0

Co tam u Osamy Dembele xD?

2

Taylor to jest uposledzona wersja Marciniaka. Beznadziejny kloc

6

@ShawnC Wez strzel baranka. Jak ma forme złapac bez grania?

2

Komentarz usunięty

7

@jacobFCB Juz dawno jest

1

@TR3YWAY A kiedy ma forme złapac? Musi minuty dostawac by wrócic do formy a Christensen potrzebuje czasem odpoczac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?