Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakim cudem jest tylko 1-0?
Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/
0
@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment
1
@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy
0
Troche widac po Rakowie ze to ich 1 faza grupowa ALE to mecz o wszystko dla nich..
0
A Raków wie ze ten mecz gra o życie w tej grupie? Przegrana=koniec marzen o 3 miejscu
0
@arasz1819 A to inna bajka :)
8
@arasz1819 Nie no on jest apolityczny. Ogólnie dobra robote robi bo wyjasnia tych patusów
0
@MesQueUnClub96 Puknij sie w czerep. Miami wiedziało na co sie pisze. Wiadomo było ze teraz Repka>>>Klub
Po drugie gdzie byłby Inter gdyby nie Leo? Messi nie musi grac by Inter korzystał. Hajs leci z koszulek etc
1
@tristan87 No to teraz bedzie grubo xD
4
https://zielona.interia.pl/koty/news-bil-kota-piesciami-i-przywiazal-do-galezi-54-latek-aresztowa,nId,7064517
Jprdl co jest z tymi "Ludzmi"...
5 lat wiezienia? Za takie ekscesy mininum 15...
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756
2
Wincyj kur urazów...
Dobrze ze przerwa bedzie to moze go postawia na nogi przed klasykiem.
4
Komentarz usunięty
0
@tristan87 No ja wiem ale i tak brzmi to komicznie z jego ust
@Pogba jemu nikt nie odpusci :)
1
Dubiel pier cos o dobrym imieniu xD
Jak on nigdy dobrego imienia nie miał :)
Naprawde jest tak głupi by pozwac Wardęge który nie jednego patocelebryte wyjasnił? Dowody sa w filmie Sylwka a pewnie jeszcze cos sie znajdzie
18
@Encore Sam sie pogrąży idiota xD
2
Ale polski yt jest przesiakniety patusami i innymi zwyrolami...
Niech oni wszyscy skoncza w pierdlu i niech tam sie sodomizuja do woli...
1
@matirix20 Że co???
14
@Rewolucja123 No mimo wszystko stres olbrzymi dla tego młokosa
0
Taylor to wyjatkowo niedorozwiniety sedzia. Ta reka piłkarza Porto to żart ale to nie był karny tylko wolny i drugie żółtko dla Cancelo.
0
@Technik Podobno nic groznego
2
Czy zagralismy kupe? Tak
Mniejsza o styl ważne 3 pkt i juz niemal pewny awans. Masa kontuzji wsrod drugiej linii + Lewy.
Dobrze ze utrzymali bo to sa bardzo ważne 3 pkt na piekielnie trudnym terenie
1
Wygrana z Szahtarem i wychodzimy.
0
Dobrze ze przerwa bedzie. Oby tylko podczas niej nikt nam nie wypadł
0
Co tam u Osamy Dembele xD?
2
Taylor to jest uposledzona wersja Marciniaka. Beznadziejny kloc
6
@ShawnC Wez strzel baranka. Jak ma forme złapac bez grania?
2
Komentarz usunięty
7
https://swiatzwierzat.pl/zamknal-6-kotow-w-mieszkaniu-na-9-miesiecy-bez-opieki-widok-jaki-zastali-odebral-im-mowe-jk-ksa-041023
Co za uj nie człowiek...
@Kidd @Kgorecki2500 @tomek8756
7
@jacobFCB Juz dawno jest
1
@TR3YWAY A kiedy ma forme złapac? Musi minuty dostawac by wrócic do formy a Christensen potrzebuje czasem odpoczac