Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mario96w Szukałem tez dwapalcewnatalce ale nimo
3
Dziwne nicki
@drewnianykamien
@wielkousznysmula1234
@yyyMLEKO
@hakuna_matata
@TinkyWinky
@sukinkot19893
@Tonewpromilach
@Fcponalewce124
@kompromitacja
@ToNiC aka Jojo
0
@Kibic1998 Na wałbrzych
19
Ja pier... Znowu bedzie kabaret
1
Klaskacz i kadra polski brzmi jak plan by nie ogladac tego xD
2
@Encore ty to wiesz jak poddymic po 24 :]
0
@BartqRKO Czuje sie opluty fest.
15
@Peciak Chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Z całym szacunkiem ale guzik wiesz o próbach samobójczych.
Lecze sie od paru lat na depresje i miałem próbe samobójcza o nie była to prosba o akceptacje tylko chciałem autentycznie żeby moja katorga sie zakonczyła. Zawsze byłem wyrzutkiem,gbebiono mnie psychicznie i w pewnym momencie zycia nie widziałem innej drogi by sobie pomóc.
Tak nie żyłem w czasach kiedy ludziom w polsce było ciężko ale czy to moja wina? Depresja to podstepna choroba nie mniej grozna od nowotworów itp schorzen.
Mamy pokolenie słabych powiadasz? A czyja to wina? Ludzie sa różni a dzisiejsze czasy stoja pod znakiem braku empati.
Jestes redaktorem ale tutaj cos ci sie odkleiło mocno. Czuje się urażony ale nie ty pierwszy wypowiadasz sie w ten sposób i nie ostatni zapewne.
Zawsze miałem problemy z nawiazywaniem relacji,jestem wycofanym introwertykiem i tutejsze forum pozwala chociaz w małym stopniu nawiazac jakas relacje z innymi ludzmi np @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @AssisMoreira etc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Rl9k1nG Za przeproszeniem uj mu w 4 litery. Oby przegrał wybory z kretesem
1
https://www.filmweb.pl/film/Wilko%C5%82ak%3A+Bestia+w%C5%9Br%C3%B3d+nas-2012-661375
Całkiem niezły film. Nie warto sugerowac sie ocena. Mi sie go zaskakujaco dobrze ogladało
0
Szkoda tylko Milika w tym Juve. Serio dobry sezon rozgrywa a grac musi z takimi oszołomami..
5
@kiper09 To jestes głupi jak but
1
Kazdy ostatnio mecz z Getafe to katusze dla oczu
1
@PawkoFCB Quick sell now
0
@Comentateiro No bez przesady. Nawet pep miałby problem.z takim autokarem
6
Sedzia tez slepy. Fauluja notorycznie a 1 kartke pokazał i to po protestach piłkarzy.
Damian Suarez tez powinien zostac ukarany jak nie za faul to za aktorstwo
5
Gardze takimi piłkarskimi troglodytami jak Damian Suarez.
2
Rafa asysta fajno
0
Samobój Ter Stegena w 5 min...
1
@arsenallondyn0 Tez w ciemno daje zielonego
0
@Matrixfcb Na co nam ta szklanka?
0
Lubi ktos filmy z typowa młucka?
Polecan sobie obejrzec Pan wypadek obie czesci :)
6
@arsenallondyn0 Widze Monice daje zielonego
1
@HighestInTheRoom Tez.
@koksik2700 ten mi wyglada na wampira :]
1
@koksik2700 Kołek w serce i akysz z dziodem.
2
Dla fanów lotra
Godzinny materiał z usunietych scen z trylogii lub sa tam sceny zawarte w edycji rozszerzonej.
0
@Emhyr Na pewno lepiej tam zagra od Rafy
2
@KlonaZepan Nie kur na
niby.
1
Dembele Fati Raphinha
Tak to wygladac powinno. Dembele moze zagrac na LS dobrze co pokazał a Rapha bedzie na swojej nominalnej pozycji.
A przynajmniej ja tak to widze