3

@Mario96w Szukałem tez dwapalcewnatalce ale nimo

0

@Kibic1998 Na wałbrzych

19

Ja pier... Znowu bedzie kabaret

1

Klaskacz i kadra polski brzmi jak plan by nie ogladac tego xD

2

@Encore ty to wiesz jak poddymic po 24 :]

0

@BartqRKO Czuje sie opluty fest.

15

@Peciak Chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Z całym szacunkiem ale guzik wiesz o próbach samobójczych.

Lecze sie od paru lat na depresje i miałem próbe samobójcza o nie była to prosba o akceptacje tylko chciałem autentycznie żeby moja katorga sie zakonczyła. Zawsze byłem wyrzutkiem,gbebiono mnie psychicznie i w pewnym momencie zycia nie widziałem innej drogi by sobie pomóc.

Tak nie żyłem w czasach kiedy ludziom w polsce było ciężko ale czy to moja wina? Depresja to podstepna choroba nie mniej grozna od nowotworów itp schorzen.

Mamy pokolenie słabych powiadasz? A czyja to wina? Ludzie sa różni a dzisiejsze czasy stoja pod znakiem braku empati.

Jestes redaktorem ale tutaj cos ci sie odkleiło mocno. Czuje się urażony ale nie ty pierwszy wypowiadasz sie w ten sposób i nie ostatni zapewne.

Zawsze miałem problemy z nawiazywaniem relacji,jestem wycofanym introwertykiem i tutejsze forum pozwala chociaz w małym stopniu nawiazac jakas relacje z innymi ludzmi np @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @AssisMoreira etc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Rl9k1nG Za przeproszeniem uj mu w 4 litery. Oby przegrał wybory z kretesem

1

https://www.filmweb.pl/film/Wilko%C5%82ak%3A+Bestia+w%C5%9Br%C3%B3d+nas-2012-661375

Całkiem niezły film. Nie warto sugerowac sie ocena. Mi sie go zaskakujaco dobrze ogladało

0

Szkoda tylko Milika w tym Juve. Serio dobry sezon rozgrywa a grac musi z takimi oszołomami..

5

@kiper09 To jestes głupi jak but

1

Kazdy ostatnio mecz z Getafe to katusze dla oczu

1

@PawkoFCB Quick sell now

0

@Comentateiro No bez przesady. Nawet pep miałby problem.z takim autokarem

6

Sedzia tez slepy. Fauluja notorycznie a 1 kartke pokazał i to po protestach piłkarzy.

Damian Suarez tez powinien zostac ukarany jak nie za faul to za aktorstwo

5

Gardze takimi piłkarskimi troglodytami jak Damian Suarez.

2

Rafa asysta fajno

0

Samobój Ter Stegena w 5 min...

1

@arsenallondyn0 Tez w ciemno daje zielonego

0

@Matrixfcb Na co nam ta szklanka?

0

Lubi ktos filmy z typowa młucka?

Polecan sobie obejrzec Pan wypadek obie czesci :)

6

@arsenallondyn0 Widze Monice daje zielonego

1

@HighestInTheRoom Tez.

@koksik2700 ten mi wyglada na wampira :]

1

@koksik2700 Kołek w serce i akysz z dziodem.

2

Dla fanów lotra



Godzinny materiał z usunietych scen z trylogii lub sa tam sceny zawarte w edycji rozszerzonej.

0

@Emhyr Na pewno lepiej tam zagra od Rafy

2

@KlonaZepan Nie kur na
niby.

1

Dembele Fati Raphinha

Tak to wygladac powinno. Dembele moze zagrac na LS dobrze co pokazał a Rapha bedzie na swojej nominalnej pozycji.

A przynajmniej ja tak to widze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?