Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Busi zagrał dobrze ostatnio. Ten Roberto tylko uwiera
0
@tristan87 Dobry składzik
1
@Mario96w Ja to pijam góra 2. Jedna z rana i druga koło 16
0
Ile kaw pijecie dziennie i sypana czy rozpuszczalna?
1
@Encore Nie pozwalam.
0
Panowie galowie juz niebawem wraca niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju Ekstraklapa gdzie na boisku piłkarze cisna se po matkach!
1
@Khajio 2 wtopy a zapowiadali sie niezle xd
1
Ale to ryje banie xD. Siostra tego słucha a mi juz to w głowie siedzi...
0
@LukaszFan Za to powinni odpowiadac prezesi nie bezppsrednio klub.
0
@Khajio Oo no to jak wszyscy to wszyscy
0
Nie żebym bronił Juve ale czemu tylko ich sie czepiaja? Na bank cała liga robiła podobne wały.
6
Dziwne nicki
@Sezonowiec(:
@Umyjsepache
@lolnykonikchwiejny
@wonsz_w_pomidorach
@znafcazadyche
@PadamZeSmiechu
@aktorBusket
@ToTylkoKarniak
@CoJaPacze
@Tatapsychopata
3
@Comfortable_ Co jest kurła xD
0
@michaleu Dajcie głos
3
@culer_5306751 U mnie Linkin Park,Offspring,Green Day,Nirvana,Simple Plan,Sabaton,Bullet for my valentine,Dead by Aprill czy Zebrahead
3
@Kengo Kiedys spiewał Chester Bennington a teraz jakies Oliwki i Maty i inne gówna tego typu
2
15 stycznia minał rok od najsilniejszej erupcji wulkanu w 21 wieku.
Erupcja Hunga Tonga miała 6 stopien w skali i było 10x silniejsza od erupcji Saint Helens.
Sama kolumna popiołu miała 58km a wybuch wygenerował kilumetrowe tsunami. Co ciekawe fala uderzenuowa okrążyla ziemie conajmniej 5x.
https://tiny.pl/wp2hk
4
@GuerillaAthletic Umarła po spadaniu
13
@GuerillaAthletic No i git spadła i rozwaliła se głupi ryj :]
0
Obejrzałem ptaki nocy i to jest arcydzieło xD
Serio zaden film Marvela nawet Thor nie dostarczył mi takiej rozrywki.
Margot juz zawsze bedzie mi sie kojarzyc z wariatka Harley Quinn.
Nie wiem czy 2x sobie nie odpalic
1
@Bocheno1 Tania siła robocza
0
@ranger3120 No bimbały to ma top :)
3
@ranger3120 Jemu to i reka odmówi :)
0
@BorzyKrzys Daddario owszem niżej ale urody jej odmówic nie można.
Znajde chwile to zobacze jeszcze ptaki nocy bo nie wyobrazam sobie teraz innej Harley Quinn.
0
A propo Margot długi czas nie rozumiałem jej fenomenu.
Az do czasu gdy obejrzałem 2 czesci Legionu samobójców i naprawde jako Harle Quinn zrobiła niesamowite wrażenie i szczerze chyba zrozumiałem co ludzie w niej widza. Ma w sobie cos hipnotyzujacego.
Podobnie miałem z Daddario tez po czasie doceniłem ja ;)
0
@BorzyKrzys Jako Harle quinn naprawde dobrze wygladała chyba przekonuje sie co do jej urody
5
@Emhyr Jak zwykle Tebas i swita dali dupy. Co to za amatorzy sa
1
@Fabik87 Na pw wyjasniłem. Nie chce bana dostac
0
@blaugrana94 Na cda nie ma juz chyba ale na innej stronie jest
0
@Chaoss Nie mam nic przeciwko