0

@Emhyr Busi zagrał dobrze ostatnio. Ten Roberto tylko uwiera

0

@tristan87 Dobry składzik

1

@Mario96w Ja to pijam góra 2. Jedna z rana i druga koło 16

0

Ile kaw pijecie dziennie i sypana czy rozpuszczalna?

1

@Encore Nie pozwalam.

0

Panowie galowie juz niebawem wraca niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju Ekstraklapa gdzie na boisku piłkarze cisna se po matkach!

1

@Khajio 2 wtopy a zapowiadali sie niezle xd

1



Ale to ryje banie xD. Siostra tego słucha a mi juz to w głowie siedzi...

0

@LukaszFan Za to powinni odpowiadac prezesi nie bezppsrednio klub.

0

@Khajio Oo no to jak wszyscy to wszyscy

0

Nie żebym bronił Juve ale czemu tylko ich sie czepiaja? Na bank cała liga robiła podobne wały.

3

@Comfortable_ Co jest kurła xD

0

@michaleu Dajcie głos

3

@culer_5306751 U mnie Linkin Park,Offspring,Green Day,Nirvana,Simple Plan,Sabaton,Bullet for my valentine,Dead by Aprill czy Zebrahead

3

@Kengo Kiedys spiewał Chester Bennington a teraz jakies Oliwki i Maty i inne gówna tego typu

2

15 stycznia minał rok od najsilniejszej erupcji wulkanu w 21 wieku.

Erupcja Hunga Tonga miała 6 stopien w skali i było 10x silniejsza od erupcji Saint Helens.

Sama kolumna popiołu miała 58km a wybuch wygenerował kilumetrowe tsunami. Co ciekawe fala uderzenuowa okrążyla ziemie conajmniej 5x.
https://tiny.pl/wp2hk

4

@GuerillaAthletic Umarła po spadaniu

13

@GuerillaAthletic No i git spadła i rozwaliła se głupi ryj :]

0

Obejrzałem ptaki nocy i to jest arcydzieło xD

Serio zaden film Marvela nawet Thor nie dostarczył mi takiej rozrywki.
Margot juz zawsze bedzie mi sie kojarzyc z wariatka Harley Quinn.

Nie wiem czy 2x sobie nie odpalic

1

@Bocheno1 Tania siła robocza

0

@ranger3120 No bimbały to ma top :)

3

@ranger3120 Jemu to i reka odmówi :)

0

@BorzyKrzys Daddario owszem niżej ale urody jej odmówic nie można.

Znajde chwile to zobacze jeszcze ptaki nocy bo nie wyobrazam sobie teraz innej Harley Quinn.

0

A propo Margot długi czas nie rozumiałem jej fenomenu.

Az do czasu gdy obejrzałem 2 czesci Legionu samobójców i naprawde jako Harle Quinn zrobiła niesamowite wrażenie i szczerze chyba zrozumiałem co ludzie w niej widza. Ma w sobie cos hipnotyzujacego.

Podobnie miałem z Daddario tez po czasie doceniłem ja ;)

0

@BorzyKrzys Jako Harle quinn naprawde dobrze wygladała chyba przekonuje sie co do jej urody

5

@Emhyr Jak zwykle Tebas i swita dali dupy. Co to za amatorzy sa

1

@Fabik87 Na pw wyjasniłem. Nie chce bana dostac

0

@blaugrana94 Na cda nie ma juz chyba ale na innej stronie jest

0

@Chaoss Nie mam nic przeciwko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?