Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sarabia co za impotent
2
@Emhyr Piekna pogoda. Az chce sie zyc :)
0
@Kgorecki2500 A no odebrac mu tego nie mozna
0
https://www.meczyki.pl/newsy/michniewicz-straci-posade-po-aferze-wokol-kadry-nowe-fakty-w-sprawie-gigantycznej-premii-nasz-news/201696-n
Zacznijmy od tego ze Czesiek nigdy selekcjonerem byc nie powinien :)
0
Tak jak pisałem kazdy lepszy niz Krystyna z pucharem xd.
0
@Kamilos84 Piekny argument z dupy
0
@Lukas90 Vinicjus nie jest wrogiem bo jest Brazolem a dlatego ze jest pajacem boiskowym
6
@Kamilos84 Tak samo gadano przed finałem CA :)
0
@Pitinho No i kto wyszedł na tym lepiej? 4-0 to juz lekki blamaz
2
Mimo wszystko to tylko Korea. Dopiero mundial sie dla tych druzyn zacznie od 1/4 i tam bedzie weryfikacja.
Strasznie sie oglada ten mecz bo to co wyprawia Korea to zart. Australia wczoraj sprawiła wiecej problemow a i tak powinni dostac z 4 bramki.
0
@KlonaZepan Nudna bo pragmatyczna? Chłopie Brazylia nie raz tak grała i problemu nie widziałes? Jestes tak ograniczony ze myslisz ze Argentyna i kazdy inny zespół topowy zostawi tyle miejsca im? Miej ze litosc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KlonaZepan Kur czy ty jestes tak głupi jak twoje posty czy o co chodzi? Mecz meczowi nie równy. To ze wysoko wygrywaja nie znaczy ze sa lepszym zespołem. Juz raz ich Argentyna wyjasniła
Z całym szacunkiem z tak słaba Korea to i Argentyna by sie zabawiła. Ilosc miejsca jakie zostawiaja to jakis niesmieszny zart. Australia duzo lepiej broniła
2
@KlonaZepan Pite było? Ta Brazylia w czape dostała w CA. Czemu mieliby tego nie przezyc ponownie?
4
Najlepszy trener w Barcy po Pepciu. Zajefajna persona i szacunek za to jak po tragedii podniósł sie
1
Co oni odwalili w tych karnych...
3
Halo telefon zaufania? Rzucił Cię chłopak? A to pech!
Johny Bravo w pigułce xD
0
@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL
3
@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?
1
No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia
0
@BulaKG Zgadza sie
9
Byle portugalia nie wygrała MS. Kazdy inny wygrany moze byc
0
Brawo Anglia :)
1
@barcelonaLM Lepiej nie. Anglia Francja to hit
0
@AFA90 Paszoł won z nim
2
@macio_944 Nie zgadzam sie. Powinien zostac zwolniony bez wzgledu na wynik.
Troche wstyd miec trenera za którym ciagnie sie smród korupcji
2
@MrPGG Duma!!!!
0
@Deviler Zgadzam sie
0
Komentarz usunięty
14
Lewy przylazł do Barcy i nagle karnych strzelac nie umie xD