1

@DaPidejpi Gratulacje za błyskotliwy komentarz. Gdzie gra Haaland a gdzie Mapet.

Łatwiej o gole we Francji niz w Norwegii

0

3-0 To juz przesada. Za wysoki wynik

0

Ale jak odpadac to chociaz po dobrej grze

0

Tak jak pisałem nie chwal dnia...

0

@GeneralXavi Ale to jest przygłup xD

4

Szczesny bramkarz turnieju

0

Nie chwal Orłow czesia po 30 minutach.

2

@Pawel13sz Polska USA Hiszpania

6

@mekston Byc moze. Nikt nie jest perfekcyjny. Ogolnie bardzo dobre zawody polaka

0

Tak swoja droga widzieliscie jak Marciniak ustawił do pionu De Paula xD? Przy Marciniaku argentynczyk wydawał sie malutki :)

0

@Striker Ototo :)

1

@Mns21 Po co nam ten kloc. Drugi Kessie

1

Trzeba sie oczu pozbyc na CzesioBall o 16.

7

Marciniak powinien finał dostac. Swietnie sedziuje póki co

18

Ilosc Higuainow w Argentynie musi sie zgadzac.

Lautaro Placek Martinez to dramat.

0

Zamiast Lautaro Lewy i byliby duuzo grozniejsi

1

Martinez ty placku v2

0

Lautaro ty placku

1

@masq To gowno powinni zakonczyc na 1 sezonie. Sauron jako człowiek to profanacja.

0

Ciekawostka

Pierwszy raz od 1984 wybuchł wulkan Mauna Loa na Hawajach :)

https://tiny.pl/wfc4f

0

@TheNekro94 Prawda ale to jest młoda ekipa. Potrzebuja czasu by złapac ogłady troche

1

Szkoda Jankesów. Ale oni chociaz probowali grac w piłke nie to co CzesioBall

6

Gol turnieju. Przebił Richarlisona moim zdaniem

5

@Kondziubarca Chłopie oni i tak graja z 10x lepiej niz my. Maja młoda fajna ekipe. Nie ma sie co ich czepiac

2

Loui to jednak stary Lis. Holandia moze nie gra zjawiskowo ale dobrze punktuje rywala.

2

Trzeba docenic Holendrów. Graja madry wyrachowany football.

2

Hymn USA top :)

1

Komentarz usunięty

10

@Coutinho007 Nadal lepsze to niz Serbia która jest pucybutem ruskich

3

@Coutinho007 Lepsze to niz serbowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?