4

@fart Transformersi sie skonczyli na 3 filmie

0

Magia flicka szybko została zweryfikowana ;)

0

@takisobiektos Przeciez to zart ze to uznali w 90% piłka poza boiskiem

0

Sedziowie to imbecyle. 2 gol dla Japonii nielegalny...

0

@Deviler A bilans bramkowy?

0

Balde gra wow :D

0

@kuz Musieliby grac po 22 ;]

1

@avanes Ta jak oni z austria 40 lat temu?

1

@agaFCB Pełka Lasek i Podolinski topka

0

Belgia i Dania najwieksze rozczarowania.

2

@Mario96w Nie wiem choc sie domyslam

0

Ta kasia kowalska z reklamy fortuny to sliczna kobieta.

2

Jezu ale bezjajeczna ta Belgia

2

Kastania,Tony Alderweireld xDD

0

Nie da sie szpaka słuchac...

1

@Antimadridista_WR Lucho gigachad

4

https://www.meczyki.pl/newsy/jasny-gwint-karny-jacek-laskowski-niesamowitym-talizmanem-polskiej-kadry-az-trudno-w-to-uwierzyc/201379-n

Nie dosc ze Cules to jeszcze talizman naszej kadry. Jeden z najlepszych komentatorow w polsce. Uwielbiam go słuchac a i poczucie humoru ma swietne

2

@Emhyr Nie dziwie sie xd

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mozna łaczyc jedno z drugim. Na pewno mozemy grac lepiej niz syf jaki grany za Czeska

2

@Janiama Ktos odpowiada zw mentalne i fizyczne przygotowanie zespołu.

48

Awansowali i chwała za to.

Ale zdania nie zmienie. Michniewicz przebił Wuja pod wzgledem syfu jaki gramy. Marnujeny spory potencjał.

Ci piłkarze z normalnyn trenerem mogliby awansowac przy fajnej grze.

Oby Czesio poleciał po mundialu

0

Dzieki ci Allahu xD

14

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Niedorozwiniety sedzia

1

@Pawel13sz Co bedzie potem mnie nie interesuje

5

Uj mnie styl interere. Niech polska wyjdzie z tej grupy

0

Ten sedzia to retard.

0

@Aragorn33 Nie da sie byc gorszym od Franklina

2

@P33ck Pola pelennoru mówi to panu cos?

0

@Emhyr Mózg przepity ale bawi w uj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?