Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@fart Transformersi sie skonczyli na 3 filmie
0
Magia flicka szybko została zweryfikowana ;)
0
@takisobiektos Przeciez to zart ze to uznali w 90% piłka poza boiskiem
0
Sedziowie to imbecyle. 2 gol dla Japonii nielegalny...
0
@Deviler A bilans bramkowy?
0
Balde gra wow :D
0
@kuz Musieliby grac po 22 ;]
1
@avanes Ta jak oni z austria 40 lat temu?
1
@agaFCB Pełka Lasek i Podolinski topka
0
Belgia i Dania najwieksze rozczarowania.
2
@Mario96w Nie wiem choc sie domyslam
0
Ta kasia kowalska z reklamy fortuny to sliczna kobieta.
2
Jezu ale bezjajeczna ta Belgia
2
Kastania,Tony Alderweireld xDD
0
Nie da sie szpaka słuchac...
1
@Antimadridista_WR Lucho gigachad
4
https://www.meczyki.pl/newsy/jasny-gwint-karny-jacek-laskowski-niesamowitym-talizmanem-polskiej-kadry-az-trudno-w-to-uwierzyc/201379-n
Nie dosc ze Cules to jeszcze talizman naszej kadry. Jeden z najlepszych komentatorow w polsce. Uwielbiam go słuchac a i poczucie humoru ma swietne
2
@Emhyr Nie dziwie sie xd
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mozna łaczyc jedno z drugim. Na pewno mozemy grac lepiej niz syf jaki grany za Czeska
2
@Janiama Ktos odpowiada zw mentalne i fizyczne przygotowanie zespołu.
48
Awansowali i chwała za to.
Ale zdania nie zmienie. Michniewicz przebił Wuja pod wzgledem syfu jaki gramy. Marnujeny spory potencjał.
Ci piłkarze z normalnyn trenerem mogliby awansowac przy fajnej grze.
Oby Czesio poleciał po mundialu
0
Dzieki ci Allahu xD
14
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM Niedorozwiniety sedzia
1
@Pawel13sz Co bedzie potem mnie nie interesuje
5
Uj mnie styl interere. Niech polska wyjdzie z tej grupy
0
Ten sedzia to retard.
0
@Aragorn33 Nie da sie byc gorszym od Franklina
2
@P33ck Pola pelennoru mówi to panu cos?
0
@Emhyr Mózg przepity ale bawi w uj