2

@FCB_dimiC Nie muszę podawać swojego miejsca zamieszkania dla jakieś strony internetowej.
To,że ty podałeś to coś zmienia?
Wpadł ktoś na herbatkę z prądem?

1

@Stinger_ Ja rodzinę zawsze mam na pierwszym miejscu i akurat żyjemy sobie na dobrym poziomie.
Co do tamtego pytania,nie ma takiej możliwości, bo po pierwsze nie dostanę takiego hajsu za to,że ktoś inny wygra Mundial. (Wymyślone w waszej głowie jak lot przeciętnego człowieka na księżyc).
Takie głupie pytania jak: Dostaniesz 5 milionów jak cofniesz historię i Polski nie będzie na mapie.
Pytania bezsensowne byle by poddymic.

Ale jak już chcesz wiedzieć to swoją rodzinę zawsze wybieram ponad Mundial i wszystko inne.

0

@FCB_dimiC Pytać zawsze możesz.

2

@Stinger_ Ale macie problemy...
Noi jak dalej nie odpowiedziałeś.

1

@FCB_dimiC Faktycznie dużo, jak przez kilka dni parę komentarzy.
Ja nie mam czasu siedzieć na tej stronie całymi dniami.
Owszem jak urlopik czy L4 to częściej zagladne jak dziecko w przedszkolu a tak to jak każdy inny mam zajęcia dużo ważniejsze od strony internetowej.
Od 1 stycznia 14 komentarzy i połowa dzisiaj to faktycznie dużo.

1

@Stinger_ Człowieku a co to za pytanie wogole,skoro nie ma takiej możliwości.
Gdyby babcia miała wąsy.
Barcelona znikła z planszy piłkarskiej przez bankructwo ale ty dostajesz 50 tysięcy. Co wybierzesz?

1

@FCB_dimiC Dla twojej wiadomości pracuje bo chcę a nie ,że muszę.
Wcale nie mam czasu,bo ostatnio bardzo mało siedzę.

2

@DonCarletto Czemu straconego? Nie wygrali by to bym czekała kolejne 4 lata a i bez Mundialu Leo byłby goatem.
Równie dobrze mogę zadać Ci pytanie Real byłby przeciętnym klubem jak Almeria,jeżeli dostaniesz 200 tysięcy.Co wybierzesz?
Pytania totalnie wyciągnięte z ...

2

@Rust_Cohle Nie ma takiej możliwości to po pierwsze.
Po drugie pieniądze to nie wszystko a po trzecie mąż zarabia dobrze za granicą,więc możesz ją przekazać potrzebującym.

1

@MESSIah16 Wiadomo,że każdego ciało,ale ja bym w życiu tak nie postapiła i nie jestem za i nigdy nie będę.

1

@VegetaPolska Bardzo dobre podejście.
Kiedyś jak znajdziesz kobietę (na pewno znajdziesz),to będzie zadowolona z takiego podejścia.

0

@MESSIah16 Dokładnie.
To jest własnie bardzo nie fer.

6

@MESSIah16 Nie wiem jak można wybierać dozwoloną na życzenie,jeżeli dziecko jest zdrowe i nie poczęło się z gwałtu.
Wogole to jest niesprawiedliwe na tym świecie,że niektóre kobiety co chcą mieć nie mogą,a te co nie chcą wpadają i robią aborcję.
Powinno być odwrotnie.

1

@MESSIah16 Argentyna od zawsze miała fenomenalnych zawodników i z Messim czy bez Leo dalej będę jednymi z najlepszych.
Niech dalej szczekają,że ambasada (wymyślona w ich głowie) zniknie razem z Messim.
Ja nie śledzę po to Soule, Prestianniniego,Barco,Subiabre itd.,żeby za 2/3 lata im nie kibicować.

1

@Stinger_ Serio?
To po co niby obserwuje Soule,Garnacho,Gianluce,Barco, Facundo?
Będzie duże zdziwienie oj będzie.

1

@Maltan Kraj jeden z najlepszych w historii.
Jaki kraj? XD

0

@sendesara Ale tu chodzi o Afrykańskie.
To Boateng tylko.

3

@MesQueUnClub96 Akurat Niemcy to teraz mają dużo czarnych w 2014 roku,kiedy wygrywali chyba nie mieli nikogo.

1

@takisobiektos Dla nich to dobrze,bo mała presją.
Alvarez,Enzo,Alexis,Soule z Argentyny taniutko.

3

@Emhyr Kolejny przepłacony z Brazyli.
Zawsze mnie to zastanawia,dlaczego Argentyńczycy dużo tańsi np: Alvarez.
Ale to i dobrze,bo presji nie ma.
Talent ma,może głową nie dojeżdża.

1

@FCB_dimiC Piszesz więcej o Argentynie niż sami nią zainteresowani.

Jak wspolczujesz,że ktoś ma pasje i śledzi rozgrywki Argentyńskie i tym się pasjonuje to nieźle.
Ty śledzisz Barcelonę i to takie śmieszne?

Wolę to robić niż pasjonować się alkoholem czy papierosami.

1

@FCB_dimiC Zazdrościsz?

3

@MESSIah16 Mbappe jest wszechstronniejszy i napewno 70% aspektów piłkarskich jest po jego stronie,ale zostawiam Erlinga bo jest świetnym napastnikiem i przede wszystkim nie robi syfu w szatni.

0

@Encore Mnie to zastanawia,że na gołe pięści się naparzał do krwi.
Chyba głową mu siadła i musi podreperować.

1

@19Riki20 Deniskowi nóżka wyzdrowiała?
Natan pocisnał bekę i zrobił to co Denis z Buła.

0

@PawkoFCB Niech robi co chce nie mój idol,ale pięknie wyjaśnił zabijakę,który klad się bez ciosa Buły.

1

@Rust_Cohle Idoli? Hah
Marcon udawał Denisa z walki z BU.
Pięknie mu zagrał na nosie i go osmieszył.
Zabijaką nie jest,ale lirycznie i intelektualnie to zjada tych pseudo gangsterów.
Ja tam za nikim nie byłam,ale po tym co młody Zaleckim odwalił z Buła to Marcon pięknie to zakonczył.

0

@Inko Wierzyć czy nie,ja mam to w nosie.
Zagrał na nosie Zaleckiemu? Zagrał a dodatkowo udawał Denisa walkę z BU.
Wiadomo było,że dostał by wpiernicz od takiego wielkiego chłopa. Zrobił sobie bekę.
Nagle Deniskowi noga wyzdrowiała? Wbiegł jak by nic mu nie było.
Propsy dla Natana za ośmieszenie pseudoprawilniakow.

0

@Pedri16Future Noi zrobił,a Denis co zrobił z Bu wielki kozak a zachował się gorzej od kobiety w oktagonie.
Natan przy okazji bekę pocisnal.

0

@DonAndresFCB Zalecki również farmazon a ten przynajmniej lirycznie zjada każdego prawilniaka i jazdę robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?