0

@Barti_Blaugrana Nigeria MŚ została a Icheanacho najlepszym zawodnikiem na świecie.
Szkoda tylko,że kopie w 2 lidze Angielskiej na codzien.

0

@Barti_Blaugrana Ma odwzorowanie.
To Nigeria jakoś nawet w 1/8 nie doszła.
Messi osiagał z młodzieżówka właśnie a osiagnał to tylko z Di Maria z młodzieżówki,więc co ty opowiadasz xd.
Reszta to zupełnie inni gracze jak Enzo,Alexis,Romero którzy z młodzieżówka nie osiągali,więc xd jedno wielkie.
Dobra nie ma sensu dyskutować z Tobą bo to kolejne multi założone do hejtu.

Kadra młodzieżowa z Messim osiągała sukcesy.
No a kto był w 2022 Di Maria tylko,więc dwóch zawodników. Nieźle bajki opowiadasz.

Mineło 10 lat od MŚ Nigerii mają po 28/30 lat i są mistrzami Świata w bajce/baśni Barti mulciaka.

0

@Barti_Blaugrana Tak tak a Nigeria w 2018 i 2022 roku została MŚ u dorosłych.
Argentyna to top jak i Brazylia,która pomimo kryzysu zawsze w elicie.

0

@Stinger_ To niech straci dla mnie Argentyna jest na pierwszym miejscu i nie ważne czy Leo czy Soule będzie wiodł prym.

0

@Barti_Blaugrana Rany,ale wiesz,że tu nie chodzi o dorosła kadrę a młodzieżową. Klub wcale nie muszą puszczać zawodników na młodzieżówki.
Zresztą wyobrażasz sobie Soule w młodzieżowej kadrze?
On odmowił Włoskiemu trenerowi dorosłej kadry bo chce grać w Argentynie.

0

@Barti_Blaugrana Znasz się jak nie wiem co...
Kadra Nigerii młodzieżowa kilka laty temu 2 MŚ juniorów i gdzie są teraz?
Kadra młodzieżowa nie ma odwzorowania z dorosłymi tym bardziej,że w kadrze gra zawodnik od 18 do 35 albo i lepiej.
Co Soule, Buonanotte czy Garnacho nie pasują do narracji?
Bo kluby ich nie puściły na młodzieżówkę bo są ważnymi ogniwami.
Reprezentacja Argentyny od czasów Maradony jest w Topie i dalej będzie pogódź się z tym.

1

@MarioVeB! jak on porównuje cała kadrę U23,gdzie przecież razem będę grali najlepsi wybrani a nie wszyscy.
Szkoda czasu na niego.
Czemu nie wspomni o Buonanotte,Soule czy Garnacho,którzy są ważni w klubie i poprostu nie pojechali na kadrę młodzieżową?
Nie pasuje do narracji.

1

@Stinger_ już popisałeś się ostatnio.
Zaczepki to twoja specjalność.
Jak bijesz do mnie to ja akurat może że 2 x obejrzałam bo nie mam na to czasu,gdyż mecze są w nocy i zawsze jakiś skrót wleci.
Być może o Miami tak,ale o Argentynie nigdy nie zapomną,bo to jest priorytet.
Miami to tylko dodatek.

2

@Lionel_Messi10 Boski Lautaro pięknie :)

0

@TR3YWAY No ja mu życzę sukcesów a sukces to raczej nie w obecnej Barcelonie.

0

Gavi jak chcesz wygrywać LM to do rywala za miedzy,albo do Anglii.
Oglądam Barcelonę od bardzo dawna i nic się kompletnie nie zmieniło.
Nic straconego,wolę sobie pooglądać Włoską SerieA
Inter a Barcelona obecnie to jest przepaść w grze.
Pojawiają się głosy,że to Barca mogła być na miejscu Interu a ja się pytam za co?
Inter równie dobrze mógł wygrać finał LM bo padł tylko jeden gol.
Barca dostała by co najmniej trójkę,albo i wyżej.

17

Barcelonę ratował pewien Argentyńczyk.
Jak pięknie to jest teraz pokazane ile on jej dawał.
Mija 3 rok i dalej nie potrafią się po nim pozbierać.

0

Ciapcialona.
Jaki skandal?
Właczyłam mecz Barcy od kilku miechow i 2 gole w kilka sekund.
Nie ma skandali po prostu są słabi jak barszcz.

0

@Barti_Blaugrana Mowa tu o młodym zawodniku,który ma drybling,dogrania i wizję.
Nie jest napastnikiem i gra w beniaminku,gdzie rekord to 9 goli.

1

@Barti_Blaugrana Kto to może wiedzieć?
Na pewno byle kto nie strzela w połowie sezonu 9 bramek dla beniaminka.
Zresztą to rekord Frosinone w najwyższej lidze,więc Soule może to ładnie podreperować.
Pan piłkarz z pewnością z niego będzie.

3

Soule na 2 do 1 do Frosinone.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10 ciekawe jakie kierunek wybierze Soule to już jego 9 bramka w beniaminku.

0

@VegetaPolska Mourinho kiedyś był w sztabie przed Realem,więc jaki spalony.
Myślisz,że piłkarze, trenerzy się przejmują? Nie jeden ma w CV dwa kluby.

1

@Lionel_Messi10 Buonanotte coraz więcej gra, więc jestem pewna,że Colo dostanie swoje szansę.

1

@Lionel_Messi10 Chyba najlepszy kierunek bo w City nie miał by zapewnionych występów od razu a w Brighton lubią stawiać na młodych.

1

@HighestInTheRoom Czekam,aż Cuti Romero pójdzie do lepszego klubu i wleci oficjalka.

3

Colo Barco welcome Brighton!
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10
Wleciały gratulacje od Alexisa.

0

@Emhyr Biorę pod uwagę ostatnie miesiące,ale LFC wygląda napewno dużo lepiej niż na początku sezonu.

0

@Mixtape Kolumbia ile ma?
Escobar coś posypał?

0

@FCB_dimiC Inter, City i Arsenal.
Jeżeli chodzi o sposób i styl gry.
Real też top,ale oni się trochę męczą (nie grają tak pięknie, ale cierpią i potrafią wygrywać) plus Bayern też zawsze groźny.
Barcelona póki co to prezentuje poziom średniaka z LL i zapewne Napoli odprawi ich z kwitkiem.
Neapol forma przeciętna a i tak piłka chodzi u nich dużo lepiej.

1

Pięknie gra Inter.
Co trener z fachem w ręku potrafi zrobić z drużyną.
Obecnie chyba Top3 na świecie.

9

Śmieszne to jest,że kucharze itp grają na takim samym poziomie co goście,którzy zarabiają miliony.

2

Gio Simeone i prowadzenie Napoli.
@mekston @Lionel_Messi10
Oglądając mam wrażenie,że Napoli czy Fiora wygrali by z Barceloną.
Grają dużo ładniej i lepiej.

1

@KamQiX Iga mental musi mieć znakomity i psyche też bo w innym wypadku nie miała by nawet jednego WS.

2

@ToWinaSedziego Ciesz się,że nie grał w Realu bo trofeum tyle by tu z pewnością nie było.

1

@Lionel_Messi10 Gianluca przypięty czy jeszcze nie?
Młody Redondo całkiem dobrze sobie radzi. Ciekawe też jaki kierunek wybierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?