3

@MESSIah16 Mbappe jest wszechstronniejszy i napewno 70% aspektów piłkarskich jest po jego stronie,ale zostawiam Erlinga bo jest świetnym napastnikiem i przede wszystkim nie robi syfu w szatni.

0

@Encore Mnie to zastanawia,że na gołe pięści się naparzał do krwi.
Chyba głową mu siadła i musi podreperować.

1

@19Riki20 Deniskowi nóżka wyzdrowiała?
Natan pocisnał bekę i zrobił to co Denis z Buła.

0

@PawkoFCB Niech robi co chce nie mój idol,ale pięknie wyjaśnił zabijakę,który klad się bez ciosa Buły.

1

@Rust_Cohle Idoli? Hah
Marcon udawał Denisa z walki z BU.
Pięknie mu zagrał na nosie i go osmieszył.
Zabijaką nie jest,ale lirycznie i intelektualnie to zjada tych pseudo gangsterów.
Ja tam za nikim nie byłam,ale po tym co młody Zaleckim odwalił z Buła to Marcon pięknie to zakonczył.

0

@Inko Wierzyć czy nie,ja mam to w nosie.
Zagrał na nosie Zaleckiemu? Zagrał a dodatkowo udawał Denisa walkę z BU.
Wiadomo było,że dostał by wpiernicz od takiego wielkiego chłopa. Zrobił sobie bekę.
Nagle Deniskowi noga wyzdrowiała? Wbiegł jak by nic mu nie było.
Propsy dla Natana za ośmieszenie pseudoprawilniakow.

0

@Pedri16Future Noi zrobił,a Denis co zrobił z Bu wielki kozak a zachował się gorzej od kobiety w oktagonie.
Natan przy okazji bekę pocisnal.

0

@DonAndresFCB Zalecki również farmazon a ten przynajmniej lirycznie zjada każdego prawilniaka i jazdę robi.

0

@DonAndresFCB Zapowiadali Labryge a Marcon dodał posta przed zapowiedzią Labrygi czyli musiał wiedzieć,że Denis nagle ozdrowiała.
Prawda czy nie,ale zagrał na nosie Zaleckiemu.

0

@Croocers Marcon przed walka dodał posta na IG,że jednak z Zaleckim będzie się bił a zapowiadali już Labryge i jednak zmiana.
Zalecki miał mieć płacone za każdą sekundę z Marconiem.
Natan intelektualnie to kilka poziomów wyżej niż te prawilniaki.

Sam dodał na IG,że dostanie karę,ale super,że to zrobił bo było to wiadome przed,że Zalecki symulował z Buła.

0

@Emhyr On nic nie dostanie bo na IG dodał,że karę pewnie dostanie za utajnienie kontraktu.
Zalecki za każdą sekundę z Marconiem miał dostać hajs.

0

Brawo Natan nie dał zarobić prawilniakowi.

0

Marcon dodał na IG 15 minut temu,że zawalczy z Zaleckim bo Denis ma płacone za każdą sekundę.
Dostanie karę pieniężną pewnie (Natan),ale niezła parowa z Denisa.

10

@FcPortoFan1999 On pracował i za PO i za PIS.
Nie powinni tak postępować z legendę,która bez względu na władze tworzyła latami Teleexpress.
Tym bardziej,że on bezstronny był.

1

@DonCarletto Kolego on zarabia poważne pieniądze na CSie i Fortnite.
Tak na poważnie to on może sobie leżeć a hajs będzie splywał na kilkanaście pokoleń.
Chyba,że rozgromi fortunę jak Tyson.

3

@MesQueUnClub96 Mi tam Brazylijczycy są obojętni.
Niemcy pięknie ich rozgromili w 2014.
Chociaż z drugiej strony Argentyna z Brazylia miała by łatwiej wtedy w finale.

1

@zodiak_10 Piękne jest to,że jeden siedzi sobie na wyrąbce a drugi musi klepać komentarze.

6

@Messibestplayerintheworld
Najważniejsze,że Argentyna ma 3 MŚ a reszta jest pięknym dodatkiem.
Najpiękniejsze barwy biało-niebieskie.

0

@Odcinkowy Śmieszne alimenty jak na milionera.
Powinni co najmniej 20K przywalić

1

@FcPortoFan1999 No tak,ale taki James to ma fajnie bo on młodziutko wygląda i nigdy nie dała bym mu ponad 30.
Lepiej się powoli starzeć niż szybko przekwitać.

0

@dorkizos On ponoć w ponad 30 meczach strzelił te gole.
Ładnie ponad 1,20 na mecz musiało tam być.


3

@SonBarcaGokuComeBack Ale patrzymy tylko przez pryzmat tego co na boisku robili plus to,że Cr komentuje posty związane z Mistrzem Świata.

Przecież jak by Leo bawił się z CRem w kotka i myszkę to by już go dawno zezlomował,chociaż wpisem o MŚ.

0

@Worny Wygląda na 35,ale to Kameruńczyk,więc możliwe,iż ma naście lat.
Zakolaki nieźle jak na dorastającego dzieciaka.

3

@Kuba_1 Messi może się z niego pośmiać,ale leżącego nie wypada.

1

@Martwy dużo różni się GTA 5 na PS5 od Xboxa 360.
Miałam możliwość kupienia,ale z racji tego,że mój przeszedł 5x tą grę nie brałam po podobno różni się tylko graficznie.

0

@NeroTFP1 Bądź co bądź miał poparcia ok.50 %
Chce dźwignąć kraj z biedy,ograniczyć socjale. (Może się mu uda)
Coś ala Konfederacja w Polsce.
Tam mają inflację roczna 150%,więc bardzo dobrze,że coś się zmieni.

0

@MESSIah16 Ma możliwość wybudzenia?
Czy do końca życia będzie rośliną?

1

@Gall Zazdrościsz pięknej sierści?
Twoja też jest ładna :-)

0

@Rewolucja123 Wszystkich to nie ogladałam,ale zdarzyło się.
On zeszły sezon w Rosario zagrał świetny.

Wysoki i silny chłopak, on powinien pójść na wypożyczenie do beniaminka i się ogrywać bo dopiero wchodzi do Europy.
Nie każdy jest Julianito,ale warto zaznaczyć,że Alejo ma 20 lat a Juanito miał 22 jak trafił do City.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?