0

Komentarz usunięty

2

@MESSIah16 Doczekał młody kilku minut na grę.
Mnie się on w Rosario już podobał.
Liczę na wypożyczenie,chyba,że zacznie dostawać,więcej czasu.

0

@Stinger_ Pisanie o bólu Argentyny czy wytykanie każdej porażki to nie prowokowanie.
Twój komentarz z 3 podpunktem podchodzi pod prowokacje,ale tak ty wiesz lepiej.

Skoro my jesteśmy fanatykami Argentyny to ty jesteś ich Top1 hejterem.
Po porażce z Arabia już wiem z którego domu były puszczane fajerwerki.

0

@Stinger_ To po co piszesz komentarze prowokujące?
Dla mnie możesz pisać 100 komentarzy o klubie czy reprezentacji,której kibicujesz i ja nie będę prowokować bo mam na to wywalone. (Nie interesuje mnie to).

0

@Stinger_ Fanatyzm?
Twój fanatyzm antyn Argentyński jest dużo większy niż nasz fanatyzm na punkcie Argentyny.
Napisane więcej komentarzy na temat Argentyny niż przez jej fanów.

Nie wiem co to kogo obchodzi, kto komu kibicuje.
Dla mnie możesz być kibicem Burkina Faso i klepać o nich po 100 komentarzy dziennie a ja dalej będę miało to głęboko w nosie,bo mnie nie będzie to po prostu interesowało.

Ty natomiast musisz napisać zawsze cos o fanatyzmie....
Wytykanie fanatyzmu przez anty fanatyka hah to dopiero musi być śmieszne.

1

@Tasde Przecież dużo Polskich legen wypowiadało się o Magiku,że potencjał miał na bycie najlepszym i jest jednym z nich w historii.

1

@FCBparasiempre Zmiennikiem jest Moliny.
Może być mu teraz trudniej bo Molina na zastępstwo ma solidnego Foytha.

1

@kakusus Podobna pozycja?
Nieźle odleciałes Belli ten sezon to robi na fałszywej 9.

5

@Ojciec5tkidzieci Największy potencjał w polskim hip hopie.
22 lata a praktycznie wszystko co wypuszczał to były hity.


4

@VegetaPolska Kiedy planujesz ucieczkę z więzienia i handel w Kolumbii?

0

@Emhyr Własnie dobrze,że gościu został prezydentem.
Zmiany tam potrzebne były na już a ten chłop ma jaja i z tego co czytałam miał połowę poparcia.
Coś na wzór Konfederacji.

13

@Luciano99 Zdrowych i Wesołych Świąt.
Niech biznes kapciarski kwitnie.
Być może za kilka lat uda kupić się opony Made im Luciano.
"LUCIANII" NAJLEPSZE OPONY W Polsce.

1

@LM10GOAT Patrzę na Real i widzę tam tytuły i rekordy niezależnie od zawodników.
Patrzę na Barcelona i Messi to 1/3 najważniejszych tytułów a o LM to nawet nie wspomnę.

Coś jak złoty okres Dortmundu gdy wygrywali LM a później się troszkę posypało.

1

Barcelona to za 20 lat będzie jak Ajax,albo Dortmund.
Produkcja młodych dla najlepszych klubów.
Przyjdzie taki Real,Barca mu odchowa małolata i cyk 30 mln do budżetu.

3

Diablito rozegrał bardzo dobry mecz w finale.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10

3

Cieszy forma Julianito
@AFA90 @Lionel_Messi10 @mekston
Może Scaloni zagra trójka Leo,Julian i Lautaro,bo kapitan Interu jak i Juanito mają rewelacyjne formy.

0

Myślicie,że kluby z Anglii zgodzę się na Superligę?
Czy zostaną przy LM.

0

@NeroTFP1 Śląsk Wrocław mistrzem Polski?
Ze Śląskiem to kojarzy mi się Sobota i Miła.
Były czasy.

2

@Lionel_Messi10 @Czajka90 dzięki wielkie.
Piękny to był dzień 3 urodziny i 3 gwiazdki na koszulce.
Nie mogło skończyć się inaczej :D
Pozdro

1

@Czajka90 Nie pije za bardzo,więc u mnie bezalkoholowo.
Synek miał wczoraj 4 urodziny to tort został i ciasta.

5

Legia Warszawa znakomicie radzi sobie w 3 randze europejskiej.
Kto by się spodziewał.
Niech zajdą jak najdalej.

1

@mekston Aaa sorki, sofa mi pokazała,że drugi.
Widocznie błąd.

0

Barcelona z 2 miesjca?
Skończy się na 1/8

0

@Fantastyczny Chłopiec Podobno nie ma być tak,że po roku 800+ plus będzie zależne od średnich zarobków?
Ojciec coś mi mowił,że jak przekroczy jakiś tam próg zarobkowy to nie dla wszystkich będzie 800+.

To jak to w końcu jest? Ci co głosowali za PO nie chcieli,żeby biedota nie dostawała? Bo wychodzi na to,że Ci co żyją na poziomie nie dostaną.
Nie interesuje się polityką,więc stąd te pytanie.

0

@Borneo Mnie to nie interesuje.
Oglądam sobie dla rozrywki

0

@kulek22 Ja jestem zdania,że takich też potrzeba co się nie boją.

Przynajmniej mamy rozrywkę za free.

0

Dobry jest ten Braun.
Można się pośmiać.

2

Dzisiaj za Interem?
@Lionel_Messi10

4

@Lionel_Messi10 Ładna.
Ja mężowi kupię ta z MŚ bo mu się podoba. Idealna do chodzenia będzie.

3

Tak sobie myślę i dochodzę do wniosku,że było by fajnie,jakby Girona zgarnęła majstra.
Jest możliwość,że inwestorzy z City zaczęli by tworzyć coś na projekt Obywatelow w lidze hiszpańskiej a to z pewnością było by na plus dla LL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?