3

@Medium chodzi mi o głupie zaczepki waszego kółka wzajemnej adoracji.


2

@Janas11224 Nie kija w dupie,tylko jak ktoś powtarza się po 100 razy to już to nudne i nie chce się tego słuchać.

Dopiero jak ty się "pultałeś" do gościa co pisał o twoim samochodzie dla beki.

14

@Medium Jak głupio zaczepiacie po raz n-ty to nie mój problem.
Ja jakoś nie zaczepiam i nie piszę żartów rodem z podstawówki, więc nie siedzę na banach.

Ciężko to zrozumieć,że część społeczności nie bedzie wam przyklaskiwało?
Mozecie sobie żartować w swoim kółku wzajemnej adoracji tam znajdziecie fame.

5

@Rust_Cohle Nie miał by problemów,gdyby od początku to zlewał jak Dani Alves. Sam sobie jest winny.

Przez Ciebie ile osób było na banie?
No własnie,więc nie na miejscu ten tekst.

6

Śmieszny jest ten Vini z rasizmem.
Niech odchodzi jak się mu nie podoba w Hiszpanii.
Neymar czy masa innych zawodników nie mieli takich problemów,albo to poprostu zalewali.

1

@AFA90 Rodrigo po mundialu świetna forma.

3

@P33ck Co w zwiazku z tym? Ile osób pisało źle "Malcom" jak grał w Barcy?
Masa i jakoś nikt nie miał większych pretensji.

3

@P33ck literówka się zrobiła i wielkie zamieszanie xd.
Chcesz wiedzieć ? Tak Brighton kibicuje odkąd Alexis gra u nich i co kogo to obchodzi.

3

@takisobiektos Odezwał się pan kierownik i trener w jednym xd
Kto nie umie trzymać nerwów na wodzy?
Zaczepiasz go i jeszcze masz pretensje.
Śmieszny jesteś!
Po co komentujesz jego post,jak Ci nie pasi?
Boli Argentyna bo na każdym kroku ich przywołujesz.

2

@Lionel_Messi10 Ale ich bolą Albicelestes.
Śmieszne jest to,że zarzucają Tobie kibicowanie kilku drużyną a sami mają po kilka.
Zresztą ja również wspieram Aston i Brighton.
Aston nie jestem kibicem,ale wspieram ich bo super jak nowa drużyna awansuje do pucharów a ponadto jest tam Dibu,którego bardzo lubię.

6

@takisobiektos Tak jak ty.

5

Ferrari w pierwszej rundzie miał skończyć Błońskiego.
Wątpię,że kiedyś będzie miał pas.

8

@tristan87 Mi tam szkoda tych normalnych ludzi z Rosji.
Nie maja nic do powiedzenia a jakby mogli wybrać obywatelstwo to z pewnością by zmienili.
W jakiś stopniu też są poszkodowani

1

@Firestone Myslałam,że to będzie taki ktoś jak Saka,Leao (jakoś )
Bo w Holandii o dziwo radził sobie świetnie.

1

@Encore Oby wygryzł Sancho w przyszłym sezonie bo nawet liczby ma lepsze od Jadona a mniej o 1000 min.
Bo to chyba ta sama pozycja nie?

3

Antony ma rozegrane 3256 min i ma 15g/a łacznie z początkiem sezonu w Holandii.

Garnacho 1317 min 12g/a

Antony póki co to słabo jak na taki wielomilionowy transfer.

2

@Gracek10 Ronaldo chce do Barcy.

0

@Medium Taki ty np

4

@Mns21 Trener znakomity,ale stoi za wielkim Pepem

0

@FCB24 Jak USA olewa MŚ nawet bo tam ważniejsze przygotowania do NBA.
NBA a Europejska koszykówka to przepaść.

0

@Inko Erling kreuje tak jak Pedri?
No coś ty Erling jest od wykańczania i nie gra w pomocy.

12

@IronSanHybrid U mnie w pracy jest facet co był kobietą.
Ślub nawet wziął

2

@Lionel_Messi10 Szczególnie,że Julek jest bardzo wybiegany i haruje na boisku

1

@Inko Co nam z Erlinga jak nie będzie miał kto mu dogrywać.
Pedri to kreator a taki zawodnik to diament.

2

@HighestInTheRoom "to będzie" mówię o przyszłości.

0

@Messibestplayerintheworld Gorzej jak Gaviego będę chcieć.

4

@Inko Tylko szkoda,że już nie wspomnisz o golach,albo o wykreowanych sytuacjach.
Co do asyst to dużo zależy od kolegów.

Pedri to będzie najlepszy pomocnik na świecie.

2

@Lionel_Messi10 Oby tylko Julek pierwszy skład w przyszłym sezonie bo jest za dobry na rezerwę.
Oprócz City to w każdym klubie z PL skład wyjściowy by miał.
21g/a jak na rezerwowego znakomite statystyki.

Pep musi znaleźć miejsce dla Haalanda i Alvareza inaczej nie widzę Julka w City na dłuższą metę.

2

@kryhaa Mi @Lionel_Messi10 pisał,że Tiago w Neapolu.
@Lionel_Messi10 Oficjalnie chyba jeszcze nie ale blisko?

8

Almada na 11 spotkań ma 12g/a
Miło będzie go zobaczyć w Neapolu
@Lionel_Messi10 @AFA90

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?