0

@DonCarletto Niby dlaczego?
Liga Hiszpańska to przeszłość.

6

@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nie może mieć dzieci/ sam chce dać dom takiemu dzieciaczkowi to oczywiscie,że tak.
Nie ważne kto urodził tylko ważne kto wychowuje i kocha.


8

Ja tam nie tęsknię za Grizim.
*Szopka przed MŚ w 2018 roku
*Jeden z najsłabszych 100 mln transferów
*Oddany za 3 x mniej

Ogólnie to z Atletico nigdy więcej żadnych interesów. Wydymali Barcę z Villą,Suarezem,Grizim i Depayem.

Żadnych interesów z tą drużyną.
Nie ma co na nich liczyć w derbach bo dzisiaj się wystrzelali za cały miesiąc.

De Paul uciekaj do Włoszech tam,gdzie mogłeś grać swój najlepszy futbol.

1

@AmigoBlancos Cebullos jest taki słaby,że nawet w słabiutkiej repce Hiszpanii nie ma czego szukać.

1

Na cholerę ten Gundogan. Trzeba było go brać 5 lat temu a nie jak będzie miał 33 lata.
Super mi zastępca Buskiego młodszy o 2 lata. Pep wie kiedy należy się pożegnać a widzę,że Barca nic się nie nauczyła.

2

Kolejny młody Argentyńczyk wylądował w PL Carlos Alcaraz-utalentowany pomocnik.

1

@The_Man Czy ja wiem czy tak blado.
Obrona Romero-Lisandro-Otamendi Top
Mac Allister i Enzo to przyszłe gwiazdy a o napadzie nie muszę mówić.

Jedynie zmiennicy trochę słabsi np Pezzela,Correa,Paredes.

2

@The_Man De Paul to znakomity zawodnik
Romero-bardzo dużo klubów go chciało
Lisandro-to samo co Romero
Mac Allister fundament Bringhton i zapewne trafi do giganta
Enzo wystrzelił we właściwym momencie
Otamendi jest w znakomitej formie w Benfice.

Argentyna ma konkretnych zawodników.
Wiadomo nie dream team ale nie róbcie z nich średniaków są to znakomici zawodnicy.

Molina również świetnie się prezentował we Włoszech.

Jedynie Acuna w Sevilli przed Mundialem średnio,a Dybala na mundialu to głęboka rezerwa

1

Czy lecąc ryanair płaci się za 3 letnie dziecko?

0

Co z tym Barberą? Dlaczego on nie dostał powołania? Podobno jest bardzo dobry.

3

@masq Ciekawe jaką wy macie xd
Moim zdaniem ma normalna twarz.
Jest bardzo ładna kobietą i zapewne 95% populacji chciało by taką kobietę.

0

@kamar24 Alvarez czy Fernandez,gdyby byli Brazylijczykami brani by byli po 60 mln a tak to,że z Argentyny to 10 około było za jednego.

Teraz ten nastoletni Argentyńczyk przyjdzie do nas chyba za 1,5 a jakby to był Brazol to pewnie hype jak na Endricka albo chociaż z 30 mln by wołali.

0

Świątek prawdopodobnie będzie grała z Andreescu.
Ciężka rywalka? Czy raczej Polka powinna sobie łatwo poradzić?
Pamiętam,że ona wygrała że 3 lata temu WS,ale nie śledzę jej poczynań (tzn. w jakiej jest formie).

0

@partymaker Dlaczego? Bo Rafa odpadł?

3

@HERORICH2 Atleti dymają Barcę to i niech zawodnicy ich dymają.

6

To co odwalił Dani Cebullos widzę dopiero teraz,wcześniej się nie przyglądałam.
Facet ciągnie Gaviego za włosy.
Zero jakiejkolwiek klasy.

Mam nadzieję,że Gavi mu załatwi brak kadry o ile się wogole łapał bo chyba jednak nie.

8

Brozovic zagrał dobry mundial,może się przydać a i Chorwat to gwarancja LM :D heh

3

@VegetaPolska Nie lepiej iść na imprezę i tak kogoś poznać?
Wtedy kobieta zobaczy jaki na prawdę jesteś.
Tak wogole czego spodziewałes się po małolacie? Zacznij gustować w wieku 21+

7

Brawo Iga pokonała potężną fizycznie Niemkę.
Oby z każdym meczem forma rosła.
Vamos Iga.

0

@michal26 Silna fizycznie, zresztą jest grubo koścista jak Williams.

6

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję,że to będzie kolejna perełka.
Laporta ma głowę na karku i nie będzie sciagał takich przeciętniaków jak Matheus Fernades i inne wynalazki.
Pomimo tego,że zrobił szopkę z kontraktem Leo jest dobrym prezydentem.

Fajnie jakby został jeszcze w Argentynie na sezon/dwa,aby się rozwijał i był gotowy jak Lautaro czy Julian Alvarez.

23

Bardzo się cieszę z pierwszego trofeum Xaviego.
Może faktycznie trzeba mu dać czas. Arteta wypalił dopiero w 3 sezonie Arsenalu.

Balde,Gavi,Pedri,Kounde,Araujo to są zawodnicy,którzy w przyszłości będę jednymi z najlepszych,więc musza być kręgosłupem tej drużyny.

Vamos Barca!
Jeszcze wrócimy na tron w Europie z tymi mlodzianami!
VeB!

1

Dlatego Cama nie zasluzył na Golden Boya bo nie jest jeszcze to poziom Musiało,Juda,Pedriego czy nawet Gaviego a w Realu jest rezerwowym a w reprezentacji jeszcze głębszym.

2

@Lionel_Messi10 Kiedyś go lubiłam,ale facet jest żałosny.

0

@Kubix93 Argentyna dalej będzie znakomita nawet jak Leo zakończy karierę.
W swojej lidze mają pełno talentów.

1

@DonCarletto Leo się nie skusi,ten facet jest za dobry na emeryturę.

0

@Encore Jak on był w Ajaxie to ja już twierdziłam,że to będzie kawał dobrego trenera.
Coś mi się wydaje,że w MU zagości na kilka sezonów.
Coś jak Kloop (odbuduje potęgę)

2

Dobrze,że po tym wywiadzie nie wyrzucili Ericka tylko postawili na niego.
Facet robi świetną robotę i ładnie się im odpłaca za zaufanie.

0

@cris2706 Ja to mam przeczucie,że nas nie rozwalą,ale wygrają przynajmniej różnica 2 goli,esy z tym trenerem.

United to Barcelona czy Real w obecnej formie by rozklepali.

1

@cris2706 Ładnie Erick wyjaśnia ludzi.
Bez balastu dużo lepiej grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?