0

@Hosh Szanujmy się,pisząc,iż City cienkie to twierdzisz,że 99 % zespołów na świecie to cienizna.

0

United było by faworytem w La Lidze,grają dużo lepiej od Barcy czy Realu.
Liczę na powołanie Garnacho przez Scaloniego.

16

Niech Arsenal dociągnięcie ligę a Napoli Serie A i będzie pięknie.

2

@ptrx Nie wygrał nic poważnego? Dobra czyli PL to nic poważnego? Hahaha

0

@FCB24 Szanujmy się,ale ostatnimi laty to United mogło buty wiązać City.

1

Ten Haag pozbył się balastu i radzi sobie póki co świetnie.

1

Garnacho asysta,czuję powołanie młodego do repki po ostatnich meczach.

0

@Emhyr Powiem Ci,że powinniśmy skończyć z tym DNA,byłam temu przeciwna,ale czas iść dalej jeżeli chcemy osiągać sukcesy.

1

@VegetaPolska Daj sobie spokój z dziewczynami na jakiś czas w końcu znajdziesz tą jedyną a nie szukaj na siłe szczególnie nastolatki, która nie myśli o poważnym związku.
Zajmij się 22 + i przedewszystkim nie na siłę.

0

@HighestInTheRoom Są tacy ludzie,którym nie idzie z kobietami i z reguły do 40 albo do końca są samotni.
Tyle,że nie szukają porad na internecie.

Nie wiem czy to trolling,ale poprostu szkoda chłopaka bo on szuka na siłe jakiejś dziewczyny a w szczególności pcha się w nastolatki,które nie chcą poważnych związków.

0

@Emhyr Własnie takich gości do sukcesu potrzeba! On był giga chadem na MŚ i we Włoszech grał ofensywnie. Atleti ogranicza jego zdolności.

1

@bartekvisca Cała liga Hiszpańska jest słabiutka.
Kiedyś uwielbiałam ją oglądać.
Dla mnie to 3 miejsce za PL i Serie A
Jeśli chodzi o atrakcyjność to nawet 4/5 bo bardzo mała ilość goli i autobus.

1

@AFA90 Nico dobry jest,ja czekam na debiut Buonanotte w Bringhton :D
Duży talent.

0

@David_Beckham Militao? Moim zdaniem nie jest,aż takim kotem.

3

@Criss18Barca Oczywiście,chłopak jest kreatywny,już we Włoszech to pokazywał.
Męczy się w Atleti pod skrzydłami Simeone.

2

@foczkyyyhg Dokładnie,oni nam zawsze robią pod górkę,wzięli Luisa za darmo i my mu musieliśmy opłacać pensję.
Sprzedali nam Grizmana za ponad 100mln a odkupili go za ile 20/30 mln?
Villa za frytki.
Chcą Depay niech płacą,mam nadzieję,że Barca nie da się ograć kolejny raz.

2

@Czajka90 Hugo czasem nie wychodził przy karnych za linię?

1

@HighestInTheRoom Hah dobre. Enzo był w lidze Argentyńskiej już bardzo dobry,więc nie dziwi jego gra w Benfice.
Od początku przygody z portugalską drużyną radzi sobie świetnie.

4

@Kapitan hawk piękny to był mecz.

0

@Faro Niech sobie woli CRa,chociaż na jego IG widziałam zdjęcie z Messim i było podpisane idolo.
Trafi do repki to pewnie papcio go przygarnie. Chyba,że wybierze słabą repke Hiszpanii to sajo naura.

0

@Rust_Cohle Można rozwijać komentarze a sam mnie zaczepiałes wcześniej pisząc pod moimi postami.
Mniejsza z tym,chciałam się odnieść do dyskusji i tyle

1

@Rust_Cohle To samo PSG i City.
Każdy klub,który jest topowy i ma projekt jest ciekawym kierunkiem.
Nie tylko Barcelona i Real,szczególnie,iż Hiszpania jest coraz mniej pożądana.

0

@Luciano99 Xiaomi są jakieś niewydarzone,zmieniają słowa.

0

@HERORICH2 Ja to chciała bym was zobaczyć w stylu ofensywnych. Bo zawodników macie wspaniałych.
Felix,De Paul wtedy dadzą wam dużo.

0

Kupiłam sobie Fifę 23 na Nintendo.
Na PS5 już mam,ale rzadko grywam.
Zapewne grafika będzie gorsza niż na PS5,ale też fajnie popykać w każdej chwili.

0

@Piorun Ja patrzę na indywidualności, Salah jest bardziej uniwersalny i ma większy wpływ na drużynę. Bale to mi się z chaosem kojarzył a Momo z pięknym futbolem.
Pod względem indywidualny moim zdaniem Salah jest lepszy.

0

@Rust_Cohle Ja wiem,że słabo idzie.
Mi tego sezonu nic nie zepsuje, to o czym od dawna marzyłam w futbolu zostało osiągnięte.
Niezależnie od wyników ten sezon jest jak tryplet Barcelony.

1

@Lola120 Losowa kolejność :D
*Pedri
*Gavi
*Stegen,ale ta nowa fryzura
*Roberto
*Araujo

0

@Piorun Wiadome,ale chodzi mi stricte o indywidualna karierę.
Salah jest uważany za lepszego.

0

@Rust_Cohle Ty to lepiej układaj sobie taktykę i wyślij ja Jurgenowi bo słabo będzie w lidze i LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?