Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guess Gdzie te bambusy w Argentynie.
Jak tam multi kulti nie widzę.
2
Martinez troszkę chamsko,ale się mu nie dziwię skoro Mbappe tak powiedział o Południowej Ameryce.
0
@VegetaPolska Skoro Fabian 100 razy lepszy to szkoda dalej dyskutować.
Martinez jest bardzo dobrym bramkarzem. Jego wina,że forma mu wystrzeliła po odejściu z Arsenalu?
Courtois był ręcznikiem w Chelsea i też Fabian lepszy?
0
@VegetaPolska Leo dużo im dał,ale oni są po prostu dobrzy,a młodych mają perspektywicznych.
Nie martw się,Argentyna to kraj futbolu ma 21 tytułow i zawsze bedzie groźna
0
@bartas97 Mbappe się smiał z Kane i co?
Każdy ma coś za uszami.
2
Pisanie,że Dibu to placek jest bynajmniej śmieszne.
Poprzedni sezon znakomity w Aston.
Duża wartość w Copa,gdzie bronił znakomicie.
Przecież na MŚ też ma ogromny udział chociażby z Australią, Holandią czy Francją.
Ocenianie go przez pryzmat zachowania czy jak?
Dibu spokojnie mógłby grać w lepszym kubie.
6
@Klaudiaa8 Jaki ostatni mecz a karne z Holandia to kto bronił?
Zresztą on zeszły sezon w Aston rozgrywał świetny a do tego przyczynił się do MŚ w Copa.
Wystarczy oglądnąć co wyrabiał na Copa jakie miał parady.
9
@VegetaPolska Przecież on zeszły sezon w Aston miał znakomity.
Copa/Mundial... Faktycznie niezły placek.
Martinez w formie jest znakomity.
2
@MarioVeB! Argentyna w swojej lidze ma dużo talentów.
Varela, Buonanotte,Alcaraz,Garnacho zawitają wnet do kadry.
1
@AFA90 Ogólnie Argentyna ma bardzo zdolna młodzież.
Varela, Buonanotte i kilkunastu innych.
Więc nic ino się cieszyć. :)
2
@FCB_dimiC Ja zdążyłam oglądnąć.
Mega! Szkoda,że mu zablokowali.
2
@MESSIah16 Finalissima jeszcze :D
2
@KlonaZepan Martinez,Romero,MC Allister,Almada
2
@LS
W samej lidze jest dużo talentów,które trzeba wyszlifować.
2
@MESSIah16 Almada,Varela,Buonanotte,Velasco,Garnacho i kilkunastu innych.
Argentyna ma mega zdolna młodzież.
1
@AmperA Podobno zdjęcie jajka
2
@Lionel_Messi10 To nie jedzie na fete do Argentyny? :O
2
@MateuszQ On w Europie do 39/40 będzie grał,jego wizja gry wystarczy.
Tam w USA marnował by się.
3
@wojopancer Skoro on opiera się na takich wyimaginowanych stwierdzeniach to dlaczego nic nie wspomni o spalonych w LM? Hmmm
Oj piecze pupsko fanów CRa,bo Leo zrobił to bez spalonych i bez pchania w erze Varu!
41
Ale mnie jarają osiągnięcia Leo z reprezentacją!
Tak mu ubliżali w 2020 mówili,że nie będzie żadnego trofeum reprezentacyjnego chociaż miał już wtedy IO
W półtora roku zaliczył tryplet.
Vamos LIO!
Vamos Albicelestes!
0
@tbas Ciekawe,że po takich słowach jeszcze wrócił.
0
@bartas97 No nic jak na moje to chyba ta kadra nie była mu pisana.
2
@Messibestplayerintheworld Podobno dodała wpis,że najgorsze MŚ w historii.
Widziałam,że kilku Portugalczyków gratulowało Albicelestes ciekawe co na to kapitan Grzmot.
8
FIFA dawaj jakiś puchar Konfederacji czy coś.
Zapomniałam Argentyna grała by sama ze sobą,bo Włochów już pyknela
2
@Encore Nie przesadzaj,Mbappe sam sobie nie kreuje akcji,owszem miewa zrywy takie jak wczoraj,ale on potrzebuje pomocników.
Tchou i Rabiot to nie tartak a Griezman wybitny turniej grał na pomocniku.
1
@lucca87 Do tego mają w obwodzie Almade,Medine,Gonzaleza a jak obserwuje sobie ligę Argentyńska to jest tam masa perełek tak Buonnanotte,Varela,Alcaraz i kilkunastu innych.
3
@LS Wiesz,że trawa jest zielona?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Jak z Alvarez? Przykładowo jak by pyknał z City LM?
Chociaż Messi w PSG w tym sezonie póki co kosmos gra
2
@Pawci023x Dokładnie do 80 min Argentyna robiła co chciała,głupi bład.
Na całe szczęście wyszło dobrze.