Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Przecież to znany golfista. Nie mów,że nie znasz. :-)
0
Neymar mógł być obok Messiego,Maradony,Pele,Ronaldo co poszło nie tak?
Imprezowy styl życia,złe wybory ajj szkoda bo talent miał na jednego z najlepszych w historii.
Neyyy dużo zdrówka i obyś pokazał,że nie należy Cię skreślać dopiero 30 więc jeszcze można pograć na najwyższym poziomie
0
Raphinia z Leeds ma potencjał na Barcelone? Pytam bo nie oglądam meczów z udziałem Leeds.
Ma szansę być u nas Topem?
1
@kewin On ich nie dawno objął i miał obronić z nimi tytuł MO.
1
@TheArtOfCremation Dlatego niech wraca do Anglii bo wiekowo jeszcze nie stracił więc można zobaczyć go w dobrej formie.
3
Co z tym Grizim bierze go to Atleti?
Pięknie by było wziąć za niego te 40 mln.
1
@VegetaPolska Oby odszedł najlepiej do Anglii bo tam jest Top3 ( był ).
Mógł być legenda Chelsea, na własne życzenie to zaprzepaścił.
5
@SinMistico Wiesz,że jednak potrzeba trochę czasu na ogarnięcie takiego burdelu, więc nie ma co zwalać na ter remisy Xaviego bo to Ronald w większej mierze jest odpowiedzialny za ogromną stratę i kłopoty w LM
1
@P33ck Dziwię się,że za niego nawet ten Hazard nie gra. Ten Brazylijczyk jest przeciętnym kopaczem.
Eden niech wraca do Chelsea i uderzy się w pierś. Obstawiam,że u niebieskich byłby dawnym Hazardem, popełnił niemały błąd odchodzą. Teraz miałby LM i kilka pucharów więcej.
1
Co Real widzi w tym Rodrygo, on nawet nie jest w połowie dobry jak Vincius.
Obstawiam,że to talent na miarę Tello.
0
@Kitek1640 Zapakuja Ci od tył
4
@Pawel13sz Auba ta cieszynke chyba specjalnie zrobił za to jak Kroos się o nim wypowiadał.
2
@masq Auba da nam wiele radości dla mnie w przyszłym sezonie powinien być nr 1, ewentualnie z Haalandem (jeżeli by przyszedł) walczyć o skład.
1
@dzefrej234 Nie mówię,że jest słaby ale twierdzenie,że ten dzieciak to Top3 gruba przesada.
1
@daniel32778 Za symulki powinno się musowo dawać kartki,może wtedy Vini w końcu wziął by się za granie a nie nurkowanie w rafie koralowej
2
Vini dalej najlepszym skrzydłowym na świecie czy tam Top3 hehe.
Już mu złote piłki przyznawali i karierę lepsza od Neymara.
1
Tyle lat czekania na cudowną grę Barcy chyba od 2017/18 nie było takiej radości.
Valverde był pragmatyczny do bólu ale to nie była ta fantazja co wczoraj.
0
@Pogba Czy by był Karim czy nie i tak lanie by było.
0
@arasz1819 Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem jakim cudem to PSG z nimi przewaliło awans ( chyba,że również są takimi cieniasami ). Skoro od nas dostali czwórkę to City czy Bayern spokojnie pod 6 mogli by ich zlać
5
@Michallublin Hazard popełnił błąd odchodząc z Chelsea. Tam był znakomity a ponadto byłby klubowa legenda jak Drogba.
Niestety przygoda z Realem spierdzieliła mu wspaniała karierę. Było zostać w Chelsea,zdobywać trofea i być gwiazdą numer 1
0
@PodkarpackiKibic To dla beki napisałam i od razu usunęłam nawet nie wiedziałam że ktoś odpisał. Ile to było 5 sekund?
PS nie życzę nikomu kontuzji poprostu,życzę aby Karim nigdy nie wygrał MŚ za to jaki był bezczelny w stosunku do Girouda.
Pięknie by było aby taki Oli był mistrzem a Karim za swoją pychę z zerowym dorobkiem w reprze.
0
@analitykTaktyki Czego spodziewać się po stronie która nie była modernizowana od ery kamienia łupanego? :-)
1
@Kapitan hawk Lecisz z nimi :-)
0
@PodkarpackiKibic Jakie życzenie kontuzji?
Toni sam jakiś czas temu uderzył w Aube i jego cieszynki to Auba pięknie go zgasił DragonBallem
3
@Cules2011 Ten Vini to wygląda jak aktor z tej komedii co dzieciaka udawał.
1
@PodkarpackiKibic Dla mnie to ty jesteś toksyczny i dziwią mnie twoje pretensję... Jest pełno prześmiewczych komentarzy ale to chyba normalne bo jest to strona związana z Barcą a porażka rywala zawsze cieszy.
2
@Worny Nie dadzą rady zatrzymać Gavieg,więc musi być faul
2
@Kapitan hawk Zaraz tu przyjdzie płaczek z Podkarpacia i będzie Ci wmawiał ,że jesteś toksyczny :D.
Pozdro Kapitanie i powodzenia we wkurzaniu tych płaczków.
1
@PodkarpackiKibic Nie popłacz się kolego bo wiele chyba nie zostało.
Każdy post? Wybierasz tylko posty dogodne dla swoich odczuć.
Nie można pośmieszkowac? Wy jak laliscie z Barcelony to dobrze było... Przypominam,że ja jestem u siebie a jak nie pasuje to wyjazd na kawiarnie.
0
@Uukasz_93 Busi ponoć miał już tylko być przydatny w jakimś średniaku a tu proszę Lucho i Xavi wrócili do Busiego z 09-15