Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ciekawe jak tam Toni zniósł cieszynke Auby.
Nudziarz jeden.
2
Ten Vini to taka pokraka,że na piłce się wywraca i żąda karnego?
Przecież to jest większy nurek niż sam CR7
1
@Batys Obstawiam,że w LM dalej byśmy grali.
0
Mieli nas zmieść z planszy a jak na razie to i tak mały wymiar kary.
Ojj wcale nie są taka potęga.
0
@AmadiRM Patrząc przyszłościowo może być lepszy. Chłopak ma naście lat a chyba każdy klub na świecie chciałby go mieć u siebie.
0
@MesQueUnClub96 Jak na razie to ty się najbardziej spinasz.
1
@MesQueUnClub96 żyłka Ci pękła?
Spokojnie
1
@zadafcb Hamilton i Max wiedzą co najlepsze.
0
Jeżeli królowa wróciła by na tron to pięknie. Słyszysz Formuła 1 pierwsze skojarzenie Ferrari.
0
@PodkarpackiKibic Kabaret? Znasz lepszych kopaczy?
2
@MesQueUnClub96 Stefan jest najlepszym lotnikiem i jednym z najlepszych w historii więc to nie dziwne.
1
@Survier Przecież on z twarzy jest podobny do orangutana.
Dzięki Viniemu wiemy już na 100 %,że pochodzimy od małp.
0
@MesQueUnClub96 Jak RedBull będzie dominował to spoko?
Moim zdaniem nikt nie powinien znacznie dominować powinno byc wyrównanie i od razu jest ciekawiej.
2
@IronSanHybrid Jakoś City radzi sobie znakomicie z $ więc w czym problem.
Każdy z największych klubów jest $$$
1
@MesQueUnClub96 Ferrari niech wróci na salony z F1 to pierwsze co sie kojarzy to Ferrari.
10
@Rekker Kroos to nudziasz, w piłce cieszynki są piękne i niech nudny Kroos to zaakceptuje.
0
@P33ck To co powiedzieć o LL jest PL i długo długo nic.
8
@Hubsao City jest prawie rok w rok mistrzem w Anglii,gdzie ma rywali takich jak: LFC,Chelsea,United,Arsenal,Everton,Tottenham więc co on pierdo*i.
Bayern jest mistrzem w śmiesznej lidze niemieckiej gdzie tylko Borussia od kilkunastu lat jest się w stanie postawić.
Sam się zaorał
0
@MesQueUnClub96 To skąd pogłoski o opuszczeniu Monachium?
0
Dlaczego Lewandowski chce odejść z drużyny Top2 na świecie? Dziwne
0
@Viajero tylko Busi,Iniesta i Xavi to 2x ME i raz MŚ więc nie ma porównania.
0
@Ironman 500 plus tylko dla pracujących albo niech obniża podatki i będzie git
1
@AmigoBlancos Każda z tych drużyn na styku przechodzi.
Nie zakłamujmy rzeczywistości LL jest dużo słabsza niż w poprzednich latach
0
@szkutnik91 Brakujące ogniwo do zwycięstwa w LM.
Pep bez napastnika do finału dochodzi więc co może pójść nie tak.
0
@VegetaPolska Tylko pytanie po co City 34letni zawodnik?
Pep drużynę buduje mądrze więc Haaland bez zastanowienia albo Nunez.
5
Dobrze temu United taki sklad miec i takie gowno grać...
1
@AmigoBlancos 37 latku 85 rocznik
1
@Ronaldinho10zMadrytu z czym sie pogodze? Tymi bredniami co napisałeś?
Przeciez zeszly sezon miał znakomity w tym dopiero gra gorzej.
Ty sobie wierz w to co napisales,ale innym nie wmawiaj takich głupot sprzecznych.
1
@Ronaldinho10zMadrytu Nie badz smieszny, takie brednie piszesz,ze szok.
4
@Ronaldinho10zMadrytu bla bla bla a dalej sa w 10 najlepszych.
Chlopie Messi w zeszlym sezonie double double ale pierdzielisz brednie.