6

Ciekawe jak tam Toni zniósł cieszynke Auby.
Nudziarz jeden.

2

Ten Vini to taka pokraka,że na piłce się wywraca i żąda karnego?
Przecież to jest większy nurek niż sam CR7

1

@Batys Obstawiam,że w LM dalej byśmy grali.

0

Mieli nas zmieść z planszy a jak na razie to i tak mały wymiar kary.
Ojj wcale nie są taka potęga.

0

@AmadiRM Patrząc przyszłościowo może być lepszy. Chłopak ma naście lat a chyba każdy klub na świecie chciałby go mieć u siebie.

0

@MesQueUnClub96 Jak na razie to ty się najbardziej spinasz.

1

@MesQueUnClub96 żyłka Ci pękła?
Spokojnie

1

@zadafcb Hamilton i Max wiedzą co najlepsze.

0

Jeżeli królowa wróciła by na tron to pięknie. Słyszysz Formuła 1 pierwsze skojarzenie Ferrari.

0

@PodkarpackiKibic Kabaret? Znasz lepszych kopaczy?

2

@MesQueUnClub96 Stefan jest najlepszym lotnikiem i jednym z najlepszych w historii więc to nie dziwne.

1

@Survier Przecież on z twarzy jest podobny do orangutana.
Dzięki Viniemu wiemy już na 100 %,że pochodzimy od małp.

0

@MesQueUnClub96 Jak RedBull będzie dominował to spoko?
Moim zdaniem nikt nie powinien znacznie dominować powinno byc wyrównanie i od razu jest ciekawiej.

2

@IronSanHybrid Jakoś City radzi sobie znakomicie z $ więc w czym problem.
Każdy z największych klubów jest $$$

1

@MesQueUnClub96 Ferrari niech wróci na salony z F1 to pierwsze co sie kojarzy to Ferrari.

10

@Rekker Kroos to nudziasz, w piłce cieszynki są piękne i niech nudny Kroos to zaakceptuje.

0

@P33ck To co powiedzieć o LL jest PL i długo długo nic.

8

@Hubsao City jest prawie rok w rok mistrzem w Anglii,gdzie ma rywali takich jak: LFC,Chelsea,United,Arsenal,Everton,Tottenham więc co on pierdo*i.
Bayern jest mistrzem w śmiesznej lidze niemieckiej gdzie tylko Borussia od kilkunastu lat jest się w stanie postawić.
Sam się zaorał

0

@MesQueUnClub96 To skąd pogłoski o opuszczeniu Monachium?

0

Dlaczego Lewandowski chce odejść z drużyny Top2 na świecie? Dziwne

0

@Viajero tylko Busi,Iniesta i Xavi to 2x ME i raz MŚ więc nie ma porównania.

0

@Ironman 500 plus tylko dla pracujących albo niech obniża podatki i będzie git

1

@AmigoBlancos Każda z tych drużyn na styku przechodzi.
Nie zakłamujmy rzeczywistości LL jest dużo słabsza niż w poprzednich latach

0

@szkutnik91 Brakujące ogniwo do zwycięstwa w LM.
Pep bez napastnika do finału dochodzi więc co może pójść nie tak.

0

@VegetaPolska Tylko pytanie po co City 34letni zawodnik?
Pep drużynę buduje mądrze więc Haaland bez zastanowienia albo Nunez.

5

Dobrze temu United taki sklad miec i takie gowno grać...

1

@AmigoBlancos 37 latku 85 rocznik

1

@Ronaldinho10zMadrytu z czym sie pogodze? Tymi bredniami co napisałeś?
Przeciez zeszly sezon miał znakomity w tym dopiero gra gorzej.
Ty sobie wierz w to co napisales,ale innym nie wmawiaj takich głupot sprzecznych.

1

@Ronaldinho10zMadrytu Nie badz smieszny, takie brednie piszesz,ze szok.

4

@Ronaldinho10zMadrytu bla bla bla a dalej sa w 10 najlepszych.
Chlopie Messi w zeszlym sezonie double double ale pierdzielisz brednie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?