0

@cris2706 Jak on we wakacje zmienia klub.

0

@Ronaldinho10zMadrytu Epoka lodowcowa? To chyba kilka tysiecy lat temu.

0

@parpe Dobre sobie, tylko jak widzisz obecnie rzadza dryzyny ktore maja kolektyw a nie same gwiazdy.
Jak bede przegrywac to prosze bardzo.

0

@TylkoBarca7273 Best player in the world number 2/3

1

Komentarz usunięty

2

@PodkarpackiKibic To czemu was tylko tak dużo? Gdzie kibice United,Juve czy reszty.

2

@POLAK12345 Moze oni chca przejac nasza strone bo ta ich jest hu*owa

9

Człowiek wraca z roboty, chciałby chetnie poczytac o Barcy a tu nic tylko Real.
Kogo oni obchodza w koncu to strona Barcy, naszej Dumy Katalonii.

1

@Hubsao Bo sie zastanawiam czy to nie strona ElFujarka bo duzo obcych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Halo? Tu notatnik?
Strasznie biało tutaj.

1

@AlwaysBlaugrana Ten Real wcale taki mocny nie jest,nawet jezeli bedą mieli Mbappe to o niczym nie swiadczy.
Od kilku sezonow królują druzyny ktore maja kolektyw a nie mase gwiazd.
Ps Barca obecnie jest zarzadzana coraz lepiej, jestem pewna,ze z tymi zawodnikami wrocimy na szczyt.
( Pedri,Gavi i reszta )

4

@A4ron Nie bredz już...

2

@bartas97 Nie,PSG bedzie jak City tylko potrzebuja porządnego dyrektora i trenera.
Bo umówmy sie ale te obsady sa pełnione przez amatorów

1

@Zielu2001 Nowy klub? On został wykupiony i wcielony jako Madryt.

1

@Messibestplayerintheworld Coutinho to piłkarz do grania tylko w najlepszej lidze na świecie.
PL mu słuzy.

0

@MESSIah16 Moze bedzie chciał pisac kariere gdzies w PL.
Najlepsza liga na swiecie,najlepsi piłkarze,najlepsza marka.
Ale chyba Erling ta drogę juz wybrał.

0

@Jestjakjest No to City chyba bedzie potworem jeszcze jak Pep tam zostanie.

0

@MesQueUnClub_87 Kylian niestety nie ma takiej urody wiec nie bedzie bożyszczem nastolatek.

0

@halfnolife Predzej czy pozniej wygrają.
Chelsea ma juz 2, bynajmniej nie petrodolary ale rosyjska mamona.

64

Wszystkiego najlepszego Panowie z okazji waszego święta!
:-)

1

@BART97 Doklanie,lepiej miec drużynę jak Bayern czy City niz druzyne pełna gwiazd jak United czy PSG z czego nic nie wychodzi.
Nie da sie miec, samych Topow bo to prowadzi do zgrzytow i kazdy chce byc najlepszy a do tego dochodzi wybujałe ego.
Co do Erlinga jestem na tak, ale tylko w sytuacji korzysnej dla Barcy.

1

@BART97 Zauważ,ze od jakiegos czasu druzyny ktore sa najlepsze to monolity : Bayern,Chelsea czy City.
Gwiazdy same nie wygrają a moga byc tylko zgrzyty.

0

@marcinK0000 Haaland 23 gole w LM na 18 meczy. Ma duzo lepsza srednia od Mbappe a jest o 2 lata młodszy.
Haaland bedzie obok Mbappe i reszty mlodych najlepszy na swiecie.

0

@patry295 Ja tak nie pisałam na pewno Bayern ma zupelnie inna motywacje na LM,zreszta kosi wszystko jak i chce.

0

Bayern chyba zdobedzie LM w tym sezonie czuć to w kosciach. Jest jeszcze City,LFC i Chelsea czy też reszta,ale oni maja taka formę,ze ciezko bedzie ich pokonac.
Ta czworka powinna byc brana jako pierwsza pod uwagę.

0

@Worny Szejkowski moze i nie, ale nie zapominajmy o Chelsea którą stworzył Roman. Co to za roznicanczy szejkowskie? Predzej czy pozniej wygraja LM jak i Chelsea.

1

@Kapitan hawk Spokojnie nie wrócą na tron z taka grą.
Chyba,ze im forma wystrzeli w co watpie.

0

@Freudysta nie kibicuje jakos bardzo Bayernowi ale Lewy zdobył by to na co zasłużył. Z RB moglby byc fajny finał.
Ogolnie lubie kraj "Niemcy"

0

@BarcaSupporter Szkoda, farmer wroci na pastwisko po dzisiejszym dniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?