Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cris2706 Jak on we wakacje zmienia klub.
0
@Ronaldinho10zMadrytu Epoka lodowcowa? To chyba kilka tysiecy lat temu.
0
@parpe Dobre sobie, tylko jak widzisz obecnie rzadza dryzyny ktore maja kolektyw a nie same gwiazdy.
Jak bede przegrywac to prosze bardzo.
0
@TylkoBarca7273 Best player in the world number 2/3
1
Komentarz usunięty
2
@PodkarpackiKibic To czemu was tylko tak dużo? Gdzie kibice United,Juve czy reszty.
2
@POLAK12345 Moze oni chca przejac nasza strone bo ta ich jest hu*owa
9
Człowiek wraca z roboty, chciałby chetnie poczytac o Barcy a tu nic tylko Real.
Kogo oni obchodza w koncu to strona Barcy, naszej Dumy Katalonii.
1
@Hubsao Bo sie zastanawiam czy to nie strona ElFujarka bo duzo obcych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Halo? Tu notatnik?
Strasznie biało tutaj.
1
@AlwaysBlaugrana Ten Real wcale taki mocny nie jest,nawet jezeli bedą mieli Mbappe to o niczym nie swiadczy.
Od kilku sezonow królują druzyny ktore maja kolektyw a nie mase gwiazd.
Ps Barca obecnie jest zarzadzana coraz lepiej, jestem pewna,ze z tymi zawodnikami wrocimy na szczyt.
( Pedri,Gavi i reszta )
4
@A4ron Nie bredz już...
2
@bartas97 Nie,PSG bedzie jak City tylko potrzebuja porządnego dyrektora i trenera.
Bo umówmy sie ale te obsady sa pełnione przez amatorów
1
@Zielu2001 Nowy klub? On został wykupiony i wcielony jako Madryt.
1
@Messibestplayerintheworld Coutinho to piłkarz do grania tylko w najlepszej lidze na świecie.
PL mu słuzy.
0
@MESSIah16 Moze bedzie chciał pisac kariere gdzies w PL.
Najlepsza liga na swiecie,najlepsi piłkarze,najlepsza marka.
Ale chyba Erling ta drogę juz wybrał.
0
@Jestjakjest No to City chyba bedzie potworem jeszcze jak Pep tam zostanie.
0
@MesQueUnClub_87 Kylian niestety nie ma takiej urody wiec nie bedzie bożyszczem nastolatek.
0
@halfnolife Predzej czy pozniej wygrają.
Chelsea ma juz 2, bynajmniej nie petrodolary ale rosyjska mamona.
64
Wszystkiego najlepszego Panowie z okazji waszego święta!
:-)
1
@BART97 Doklanie,lepiej miec drużynę jak Bayern czy City niz druzyne pełna gwiazd jak United czy PSG z czego nic nie wychodzi.
Nie da sie miec, samych Topow bo to prowadzi do zgrzytow i kazdy chce byc najlepszy a do tego dochodzi wybujałe ego.
Co do Erlinga jestem na tak, ale tylko w sytuacji korzysnej dla Barcy.
1
@BART97 Zauważ,ze od jakiegos czasu druzyny ktore sa najlepsze to monolity : Bayern,Chelsea czy City.
Gwiazdy same nie wygrają a moga byc tylko zgrzyty.
0
@marcinK0000 Haaland 23 gole w LM na 18 meczy. Ma duzo lepsza srednia od Mbappe a jest o 2 lata młodszy.
Haaland bedzie obok Mbappe i reszty mlodych najlepszy na swiecie.
0
@patry295 Ja tak nie pisałam na pewno Bayern ma zupelnie inna motywacje na LM,zreszta kosi wszystko jak i chce.
0
Bayern chyba zdobedzie LM w tym sezonie czuć to w kosciach. Jest jeszcze City,LFC i Chelsea czy też reszta,ale oni maja taka formę,ze ciezko bedzie ich pokonac.
Ta czworka powinna byc brana jako pierwsza pod uwagę.
0
@Worny Szejkowski moze i nie, ale nie zapominajmy o Chelsea którą stworzył Roman. Co to za roznicanczy szejkowskie? Predzej czy pozniej wygraja LM jak i Chelsea.
1
@Kapitan hawk Spokojnie nie wrócą na tron z taka grą.
Chyba,ze im forma wystrzeli w co watpie.
0
@Freudysta nie kibicuje jakos bardzo Bayernowi ale Lewy zdobył by to na co zasłużył. Z RB moglby byc fajny finał.
Ogolnie lubie kraj "Niemcy"
0
@BarcaSupporter Szkoda, farmer wroci na pastwisko po dzisiejszym dniu.