Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damiano996 Ta jasne, Leo musi się przyzwyczaić a ponaddto nowy trener potrzebny na już jakoś w kadrze gra super
0
@mindbender84 jak taki słaby trener to nie dziwota
1
Pochee słaby trener,niech zatrudnią kogoś takiego jak Klopp,Guardiola czy Tuchel
3
Te drużyny z PL to są potwory, LL to ogóry przy nich.
0
PL wyjaśnia LL, nie dziwię się że najlepsi tam maszerują.
0
LFC to może być ich kolejna LM cisnął ładnie
2
@LUPR jaki co drugi? Ty co drugi komentarz to lizesz białym i kogo to obchodzi?
1
@Rewolucja123 Koeman marnuje każdego
1
@LucaMancini tylko piwniczanke bo od 9 praca
2
@Mario96w *prześcieradła
1
@LUPR jakie kompleksy. Ten rok co jest to może zdobyć,ale nie bądźmy śmieszni że za poprzedni bo gość indywidualnie jest gorszy od paru zawodników a trofeów 0 wygrał.
1
@VegetaPolska może nie tyle co ból ale ta ZP była by wyśmiewana.
Nic za nim nie przemawia pzt że jest Francuzem
1
@against_modern_football Albo by byli dużo lepsi.
Teraz są diety,specjalne treningi nowe sprzęty z takim talentem byli by jeszcze lepsi
0
@SinMistico Leo miał też jak był mlody
0
Fati Leo też miał kontuzję a jest najlepszy w historii.
Fatinho będziesz gwiazdą tylko niech Cię kontuzję omijają
1
@Janiama 3:2 Barcelona
1
@Encore Nawet i 10:0 nie będzie, po 8:2 nie byłam piekł mnie LFC ale trzeba brać na luzie.
2
@MesQueUnClub96 Wcale mnie nie boli :-) ty SB smieszkujesz o Luke coś tam to i ja mg
1
@Encore Dla beki, tak ogólnie to nic do nich nie mam
3
Niech ten Bayern sobie głupi ryj rozwali
4
@FC1899Barca Kolego a gdzie gole dla Polski?
1
@Mateusz19961889 Jak zostanie to je pobije z palem w nosku
0
@amanter Gavi,Nico,Ilias pięknie to wygląda
10
@Neutral Ma tupet kobita. By się nie osmieszała chociaż.
0
Tielemans Ballon D'or loading
2
Mason golazo piękne
0
@Ronmes Nie wiesz kolego czy można zawiązać się z umową tylko na rok?
Czy można tak jak na Netflixie wpłaty
0
@Sau_Ron Tylko nie wiem gdzie bo tak tnie. Gdzie oglądasz? Bo ja jak już się słyszę to drhtv i te dupne strony
0
Gdzie mogę oglądać PL eleven już mam od Polsatu ostatnio kupiłam Polsat Box ale tam jest LM i reszta to co mam w pakiecie z Tv.
Gdzie mg kupić i oglądać ligę Angielska?
2
@Garbatyy koło 10/11