1

Ronaldo za takie kopnięcia powinien dostać z 2/3 mecze zawieszenia bardzo nieładnie zachowanie.

1

Gdzie jest Criss, z Messiego śmieszki jak wpierdziel i słaby mental a Crisu jednak też nie że stali

0

@Abominacja Liczy się drużyna Ten Haag z młodzieży zrobi gwiazdy

0

@Dankhog Gosciu ale LFC w obecnym sezonie to obecny Real by wypluł.
To co gra teraz a rok temu LFC to niebo a ziemia

0

Real czy Barca z tym LFC to tak samo w papę jak United by dostało skurczybyki robi się faworytem do LM.

6

Szczerze mówiąc Real wcale nie jest od nas jakoś znacznie lepszy, zmiana trenera, pozbycie się szrotu i może być dobrze.
Ten Haag to idealny szkoleniowiec dla Barcy wydobywa z młodych to co najlepsze.

2

Piękny LFC już prowadzi

0

@Sau_Ron też jest cienka trochę nawet bardziej cała LL to podjazdu nie ma do PL

1

Kylian ty się zastanów Real jest również cieki jak siki pająka a w PL byś nieźle namieszał.

0

@Dankhog No ale na szczęście sam Mbappe im nie pomoże, na jego mać to nw czy nie lepiej iść do PL czy Bayernu bo te drużyny są duże lepsze niż Real,Barca i Atleti

1

Ten Real wcale nie jest od Barcy dużo lepszy. Takie same marności może ciutke mniejsze.

0

@Riverand viniego,fede? Dobre sobie.
Serce rośnie patrząc jak was Mount wyjasnił

0

Noii gdzie tam Barcelonie czy Realowi do najlepszych. Przykro to mówić ale Bayern i Angielskie zespoły grają klasę lepiej.

1

@FCB24 Śmieszne XD

0

Atak Vini-Benzema-Rodrygo noo oprócz Benzemy to żaden by się nie łapał do United.
Możemy to wygrać

0

@LUPR To się zdziwisz ale lig mistrzów pod rząd nie zdobędę jest Var a przy tym kilka drużyn lepszych które również będę coraz lepsze

3

@amanter Vini? To nie Neymar a nawet Grealish

0

@LUPR No to wiadome ale nie powiedziane że przyjdzie Mbappe i będę sukcesy. Zresztą popatrz jakich oni mają zawodników a jakich ma Chelsea czy Bayern. Ich pomoc opiera się na wiekowych zawodnikach, a atak oprócz Benzemy też średni.
Zresztą masz PSG same gwiazdy a idzie im tylko dobrze a nie wyśmienicie.
Możesz mieć najlepsza kadrę ale potrzebna jest drużyna i znakomity trener.
Było Galacticos było MSN i nie nasiekało LM.

0

@bari_94 Drużyny z PL w niedługim czasie będę najlepsze na świecie i najlepsi zawodnicy chcąc być najlepszymi będę tak grać

0

@LUPR Barca miała cały czas jedna z najbogatszych kadr a grała średnio nie na LM.
Kasa nie wygrywa LM tylko Bayern czy Chelsea drużyna a nie indywidualnościami.

4

El Clasico kiedyś było ucztą piłkarska ( kiedy te drużyny były najlepsze na świecie).
Dzisiaj przypuszczam,że większość osób będzie fascynował mecz UTD i LFC.
Strasznie LL obniżyła poziom zresztą Real,Atleti i Barca są obecnie kiepscy w porównaniu do potworów z Anglii czy Bayernu.

0

@usztafik co ty gadasz. Oni są tak samo średni jak Barcelona różnica taka że mają więcej kasy.

1

@FC1899Barca Ekipa z Madrytu pędzi ku sukcesów?
Sukcesów w LL i PK bo oni są tak samo lipni jak i Barcelona.
Gdzie im do najlepszych drużyn na świecie.

1

@TheGoldenEleven
1.Messi
2.Lewandowski
3.Jorginho (tylko za trofea bo indywidualnie to wiadomo )
4.Benzema
5.Salah

5

@AllBundy Rok 2020 już jakiś czas temu się skończył.

3

@Arkon Małysz,Stoch,Mikaela Shiffrin,Kowalczyk,Fourcade, Anja Parson, Federer, Justine Henin, Manny Pacquiao i kilku by się jeszcze znalazło.
Magdalena Neuner fenomen biathlonu kobiecego pewnie dobiła by koło 80 może i stu a zakończyła karierę w wieku 24 lat.

0

@Comfortable_ Niech leci jak najszybciej słaby trener który leci na Hype z Totków.
Jakoś Messi gra zajebiście w repce.

0

@Encore No słaby trener,Pocze do wywalenia jak najszybciej potrzebny trener typu Guardiola,Kloop, Ten Haag

0

To Atleti to ma patent na LFC

1

@Rust_Cohle Po pierwsze to PSG potrzeba trenera który ma jakikolwiek pomysł na zawodników. W repce Messi gra bardzo dobrze na przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?