0

@NANO77 Akurat Umtiti znakomite 2 sezony więc nie porównujmy go do tych przepłaconych a wręcz słabych gwiazdeczek

1

Sportowcem roku w Polsce kto? Włodarczyk czy Nowicki.

2

@MesQueUnClub96 Real,Atleti i Barca są beznadziejne masz rację

2

Ta Hiszpańska Liga to 2 klasy gorsza taki LFC w lutym z majstra by się cieszył

2

Ten LFC to zmiótł by Real i Barcelonę co oni grają! Liga Angielska najlepsza na świecie! Dla najlepszych piłkarzy

3

Poche szybko poleci

0

@bartas97 Tak jak w 2018 najważniejsze były turnieje reprezentacyjne a Lewy nic nie osiągnął oprócz ostatniego miejsca w grupie

1

@Limaker dla niego karny jest jak ryba nurkuje

1

@MontelQ dokładnie przecież ich zawodnicy kluczowi są po 30 a do takiej Chelsea czy LFC to nawet nie stało

1

@Riverand XD nie jesteście jakoś dużo lepsi więc podziwiam za optymizm.
Chelsea,City,Bayern zwalcowało by was że 2 bramki mniej niż Barce

0

@Janiama Oni nawet w grupkach piszą na temat Realu jak by nie mogli między sobą, że Vini to i sramto.
Najlepsze jest to że komentują tylko realowcy. Trochę to dziwne że na stronie Barcy jakby to kogoś obchodziło

0

Ja się nie dziwię,że Xaviego nie chcą puścić.
Niby z jakiej pupki strony mają się zgodzić,jest środek sezonu więc to zrozumiałe, iż są przeciwni.

3

@VegetaPolska Mógł zostać w Chelsea miał by lepsza drużynę i posmakował by LM

3

@Gwyn Oddaj hajs i spoko i tak prywatnie chodzę. A na hu*a mam płacić składki jak mam nie korzystać?

2

@BART97 Robert Lewandowski mniej ZP niż Szewa 27 dni Leo Messi ballon d'or

0

@bartulek98 Robert okej zajął ostatnie miejsce ale można mu dać ZP

1

@MrPGG LM #7

0

@JohnnyBarca Messi z Anglią ma 30 więc co ty pierniczysz

0

@Danny Gaucho trzeba mu przyznać że karne ma perfekcyjne prawie że

0

@Sysia11 to nie te lata teraz delikatnie trzeba

5

@Mns21 ale było by cudownie,wtedy winko musi wlecieć

0

@Encore To ładny wynik ma ale ostatnio trochę chyba pudłował

0

@Barwindg Jak o Ronaldo czy Messim się mówi "penaldo" to db jest

1

@Encore Ale te karniaki Penaldowski obniżył procentowo bo chyba miał bardzo wysoki odsetek.

2

Penaldowski spenaldował wczoraj penalda.
RL11

8

@Momals11 Dokładnie 16 Suarez a 17,18 Messi.
Więc dlaczego Lewy za ostatnie miejsce na Euro i brak gry w LM?
Leo ma trofeum reprezentacyjne więc nie ma porównania z ostatnim miejscem pana Roberta

1

@Herato dokładnie porównajmy ich liczby od kiedy Robert zaczynał ciekawe jak wtedy wyjdzie.

0

@Encore Jasne chyba o miano najlepszego 40 latka

0

@Janiama Ja nie bo to nie napastnik takiego kalibru jak Marco

1

@Khajio No jasne co najwyżej jest na równi z Benzema

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?