Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore No faktycznie 33 lata jak CR ma problemy a ma 36 to Lewy wątpię co najwyżej jak Miro Klose
1
@LucaMancini A brałeś pod uwagę że Leo w LM gra od 17/18 lat gdy Lewy był ukształtowanym napastnikiem to dopiero zaczynał grać
2
Lewy jest znakomity to prawda ale w przyszłości będzie porównywany do Szewy czy Drogby to nie półka Van Bastena czy Mullera.
1
@BART97 To samo można powiedzieć o Lewym Messi ma prawie identyczne staty jak Leo.
Lewandowski w tym roku osiągnął ostatnie miejsce na Euro i słaba gra w reprze bo Euro
0
@BART97 Potężny Lewandowski prowadzi Polskę do ostatniego miejsca
0
Lewandowski goat bo strzela główka z bliskiej odległości, CR penaldo bo na pustaka xd
0
@SonBarcaGoku przeciętne staty? łącząc asysty i gole to są mniej więcej na rowni. Faktycznie ten Lewy nie jest aż tak dobry skoro słaby Messi jest jak życiówka Lewego.
0
@TheNekro94 Będziesz następnym "elementem" do usunięcia.
0
@daniel32778 Tyle wiesz co zjesz
5
@masq Najważniejsze,że Messi ma w dupie te wasze wywody.
Chyba logiczne,że nie grałby za darmo może ty popracujesz za free?
Barcelona dała mu dużo, on dał jej jeszcze więcej więc ja nie mam żadnych pretensji do niego i nie pęka mi tylnia część ciała.
Równie dobrze mógł za dzieciaka trafić do Realu Madryt a wtedy dopiero by piekło przez te wszystkie lata.
1
@Momals11 Lewy ZP za co za ostatnie miejsce w grupie i ośmieszenie się?
0
@Foton chyba LL po ich odejściu się stacza.
0
@Dosq Ten dziadek to by Cię z palcem w nosie przeciągnął po klatce zjadł a na koniec wys*ał.
Szacunek dla zawodnika,że w takim wieku jest znakomity
0
@Encore raczej bez dobrego trenera
1
Przyjdą mecze repki i Leo znowu będzie błyszczeć. Oby trafił tam porządny fachowiec a nie gościu co ma takich zawodników i nie potrafi tego poukładac
0
@Majkel12 Przesadzasz. Messi pierwszy raz w życiu i to po 20 latach gra w nowym klubie i musi się zaaklimatyzować. Zresztą zobacz jaka mizerota ich prowadzi jakoś w Argentynie gra kozacko.
0
@Nihas Masz swojego lewego ostatnie miejsce w grupie haha ZP chcesz mu dać?
1
@amanter gdzie ballon d'or Suarez z 2K16?
No Robercik
0
@Pawlak1992 Ma tego złotego buta co nie zmienia faktu,że Lewandowski w najważniejszych meczach reprezentacji zawodzi.
Rekord Mullera wow,Messi co chwilę bije rekordy i co w związku z tym?
Najważniejsze w tym roku były trofea narodowe a Lewy może co najwyżej pomarzyć. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest słabe Euro na najgorsze miejsce.
0
@Zoker boszzz dziwny typ
0
@BellaCiao No są jasne mnie to tam nie obchodzi wcale każdy może dodawać nawet i pupę.
Mu to jak najbardziej nie przeszkadza tylko jak osobiście bym nie dodała.
1
@DonMatteo901 każde z nich to fake
1
@mateusz1989VeB Gorzej jak straci ciążę bo wtedy będzie gadane.
Nie że jestem przesadna ale ja np wolę nie zapeszac.
Mj szwagierka była w ciąży i w 8 tygodniu kupowała już ciuszki XD
Moim się okazała niedługo później że ciąża obumarła.
2
@baartekk97 Też mnie to dziwi że ludzie udostępniana zdj USG na FB.
Za niedługo to gołą pupę będę dodawać.
0
@baartekk97 Dużo tych dzieci ma.
Szkoda tylko że trójka ma prawdziwa mamę.
Przypuszczam że junior może chcieć kiedyś poznać swoją mamę
0
@Pawlak1992 Ale jednak to Messi zdobył CA a Lewy ani LM ani Euro.
A w lidze oboje byli wyśmienici.
Messi ze słaba reprezentacja która miała kryzys potrafił sam zakwalifikować ich do MŚ czy dochodzić do finałów Copa Lewy nawet z grupy nie potrafi wyjsc ze Szwecją i Słowacja.
Zieliński, Szczęsny,Glik,Bednarek czy Milik to nie są jakieś ogórki.
4
@KarwanLaMasia Ja wolę Leo bo skoro patrza na indywidualności to proszę ZP dla Leo za kosmiczne lata 17-18 gdzie się podziała.
2
@Pawlak1992 Gosciu z kim gra Lewandowski? Nie widzisz,że Barcelona po odejściu Leo nawet w lidze ma problemy. Messi ciągnął ten wózek.
Włóż Wikinga do Bayernu będę tak samo silni.
Ja mogę tak samo pisać.
Lewy zawiódł w najważniejszym turnieju gdzie Polska została ośmieszona i skończyła na ostatnim miejscu w grupie. W LM też wielkie gie.
4
@koksik2700 Oby jednak nie.
6
@Pawlak1992 Co słaby rok? No faktycznie. Jak nie oglądasz jego meczów to się nie dziwię,że tak piszesz.
W PSG gra dobrze akurat a to,że jego koledzy nie wykorzystują okazji gdzie mógłby zaliczyć kilka asyst to nie jego wina.
Ja tak samo mogę twierdzić,że Lewy słabo bo w reprezentacji zawiódł.
Król strzelców ligi
Najlepszy zawodnik ligi
Król goli na Ca
Król asyst na CA
Najlepszy zawodnik na CA
Faktyczne wybitnie słaby rok...
To Lewy w takim razie też słabo no w końcu ostatnie miejsce w grupie wstyd.