Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chaoss Jezeli Messi to z Cb będę bekę cisnąć
6
@Comfortable_ Lewy że ZP na śmiesznym ostatnim miejscu w grupie na Euro. Plus nie grał w LM. Co najmniej dziwne to będzie. Nie wiem czym kierują się wyborcy ale jeżeli indywidualnościami to gdzie ZP z 2017 i 2018 chyba się gdzieś zapodziały.
Moim zdaniem jeżeli wygra to za 2020 bo w tym roku nie zasłużył tak jak Leo.
Bo w reprezentacji wyniki marne a w LM nawet nie grał za bardzo.
4
Rudy jest gorszy od trenera krów
0
@BART97 Nie o to chodzi tylko dlaczego raz biorą pod uwagę trofea a raz indywidualności?
2
Nie wiem jak oceniana jest ta ZP raz za trofea a raz za indywidualności.
Robert słabiutko w reprezentacji Messi wygrana w Copa.
Messi super statystyki,Modric wygrana w 2018.
2
@Zoker sami się oraja. Skoro Jadon jest 007 a w Bundeslidze był wybitny to musi być przepaść (poziomowa) między ligami
2
@lucca87 Przecież nas skład jest całkiem dobry to trener jest hu*owy i taka prawda.
3
@Lokoo AS bajki puszcza
2
Coo haha? Temu Asowi (szczególnie dziennikarza) to się w głowach pie.....
0
@kingJAMES Idź kolego na trenera z Tobą to nawet drużyna z twojej miejscowości ma szansę pod Twoją wodza być najlepszą na świecie.
0
@kingJAMES Weź się zaoraj trolu.
Jak by tak Polska wygrała to przez tydzień miałbyś podnietę
0
@Herato Kiedy to było? XD Jak ceny były normalne.
0
@Uukasz_93 To wiadome było, a co dopiero będzie jak UTD z City będzie grać.
A LFC z Chelsea.
Przecież najlepsi zawodnicy na świecie będę odchodzić do PL bo ta liga za niedługo będzie jak NBA czyli dla najlepszych.
0
@baartekk97 do top 10? Przecież nastukał tych goli i wygrał chyba więcej niż Benzema to niby dlaczego.
0
@tomcruise Pytanie czy Real będzie wstanie rywalizować z PL?
Bo nie wiem czy może zapewnić mu trofea w Europie widząc jaka PL jest mocarna
0
@zaiks bo Ci ... w kakao
1
@DonMatteo901 po analizie dostanie zawieszenie na 2/3 mecze
3
@leonek160 hehe dobre sobie
3
@DonMatteo901 Ten Haag się nazywa
0
@Dankhog Ja mówię,że tak widzę jak gra Real a jaką formę ma obecnie LFC.
Cała LL do pięt nie dorasta Chelsea,City czy LFC.
0
@MaŁolat No nie ale Gavi,Pedri i Ansu to nie dzieciaki.
Jakoś u Enrique są topem a przychodzi klub i słabo. To chyba wina trenera
4
@Encore też mu dziękuję co nie zmienia faktu że Ronald nadaje się do Heerenveen
1
@Criss18Barca Barwy Szczęścia też długo tam grał chyba do końca nawet
0
@ShinobiQWE Najlepsza liga na świecie w koncu
4
Dostaliśmy tylko 2:1 a mogliśmy również wygrać, ten trener to dziad Jaquin miał rację smieszkujac z Ronalda
8
@against_modern_football Weź człowieku co ty bredzisz Ronaldo też wpiernicze dostaje
4
@Gibbon_FCB Sorry dostać wpiernicz u siebie 5 do jaja to jednak również kompromitacja i to z takim składem
1
@Encore Szkoda że do City nie poszedł
0
UTD gra u siebie i takie baty?
0
Ta PL jest szalona najlepsza liga na świecie!
Co gra Live. Wow