1

@Chaoss Jezeli Messi to z Cb będę bekę cisnąć

6

@Comfortable_ Lewy że ZP na śmiesznym ostatnim miejscu w grupie na Euro. Plus nie grał w LM. Co najmniej dziwne to będzie. Nie wiem czym kierują się wyborcy ale jeżeli indywidualnościami to gdzie ZP z 2017 i 2018 chyba się gdzieś zapodziały.

Moim zdaniem jeżeli wygra to za 2020 bo w tym roku nie zasłużył tak jak Leo.
Bo w reprezentacji wyniki marne a w LM nawet nie grał za bardzo.

4

Rudy jest gorszy od trenera krów

0

@BART97 Nie o to chodzi tylko dlaczego raz biorą pod uwagę trofea a raz indywidualności?

2

Nie wiem jak oceniana jest ta ZP raz za trofea a raz za indywidualności.
Robert słabiutko w reprezentacji Messi wygrana w Copa.
Messi super statystyki,Modric wygrana w 2018.

2

@Zoker sami się oraja. Skoro Jadon jest 007 a w Bundeslidze był wybitny to musi być przepaść (poziomowa) między ligami

2

@lucca87 Przecież nas skład jest całkiem dobry to trener jest hu*owy i taka prawda.

3

@Lokoo AS bajki puszcza

2

Coo haha? Temu Asowi (szczególnie dziennikarza) to się w głowach pie.....

0

@kingJAMES Idź kolego na trenera z Tobą to nawet drużyna z twojej miejscowości ma szansę pod Twoją wodza być najlepszą na świecie.

0

@kingJAMES Weź się zaoraj trolu.
Jak by tak Polska wygrała to przez tydzień miałbyś podnietę

0

@Herato Kiedy to było? XD Jak ceny były normalne.

0

@Uukasz_93 To wiadome było, a co dopiero będzie jak UTD z City będzie grać.
A LFC z Chelsea.
Przecież najlepsi zawodnicy na świecie będę odchodzić do PL bo ta liga za niedługo będzie jak NBA czyli dla najlepszych.

0

@baartekk97 do top 10? Przecież nastukał tych goli i wygrał chyba więcej niż Benzema to niby dlaczego.

0

@tomcruise Pytanie czy Real będzie wstanie rywalizować z PL?
Bo nie wiem czy może zapewnić mu trofea w Europie widząc jaka PL jest mocarna

0

@zaiks bo Ci ... w kakao

1

@DonMatteo901 po analizie dostanie zawieszenie na 2/3 mecze

3

@leonek160 hehe dobre sobie

3

@DonMatteo901 Ten Haag się nazywa

0

@Dankhog Ja mówię,że tak widzę jak gra Real a jaką formę ma obecnie LFC.
Cała LL do pięt nie dorasta Chelsea,City czy LFC.

0

@MaŁolat No nie ale Gavi,Pedri i Ansu to nie dzieciaki.
Jakoś u Enrique są topem a przychodzi klub i słabo. To chyba wina trenera

4

@Encore też mu dziękuję co nie zmienia faktu że Ronald nadaje się do Heerenveen

1

@Criss18Barca Barwy Szczęścia też długo tam grał chyba do końca nawet

0

@ShinobiQWE Najlepsza liga na świecie w koncu

4

Dostaliśmy tylko 2:1 a mogliśmy również wygrać, ten trener to dziad Jaquin miał rację smieszkujac z Ronalda

8

@against_modern_football Weź człowieku co ty bredzisz Ronaldo też wpiernicze dostaje

4

@Gibbon_FCB Sorry dostać wpiernicz u siebie 5 do jaja to jednak również kompromitacja i to z takim składem

1

@Encore Szkoda że do City nie poszedł

0

UTD gra u siebie i takie baty?

0

Ta PL jest szalona najlepsza liga na świecie!
Co gra Live. Wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?