Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dosq Nie oglądasz meczów.
Messi w Argentynie strzela brameczki i gra bardzo ładnie w PSG na razie jeden gol ale do czasu w ostatnim meczu powinien mieć 3 asysty.
Sprawdzasz na flash? Oglądając mecz sam zobaczysz,że Leo gra dobrze a w Argentynie również sobie znakomicie radzi.
Dałeś tu CR a oglądałeś jego mecze? Gole a pozatym blado więc z dupki porównanie.
Ogladnij mecz Leo w PSG a nie z flash sprawdź czy strzelił gola a później pisz.
6
ZP dla Karima nie będzie się broniła.
Benzema w LL nie był najlepszy, gdyż Leo Messi zdeklasował konkurencję a Karim zajął drugie miejsce wspólnie z Gerardem Moreno.
Dla mnie jest dwóch słusznych kandydatów.
Leo Messi najlepszy w LL, zwycięzca CA z tytułem najlepszego: zawodnika,snajpera czy asystenta. Jasne mówi się,że Benzema nosi Real na plecach. Messi również to robił z Barcą bo bez niego ta drużyna kompletnie nie ogarnia nawet Ligi.
Zresztą Leo był najlepszym zawodnikiem w sezonie i wygrał 2 puchary a Karim 0.
Drugi zawodnik który również zasługuję na balona to Robert Lewandowski.
Ma więcej pucharów o statystykach nawet nie ma co wspominać w porównaniu do Karima a do tego dołożył ZB.
Jasne Euro nie poszło po jego myśli ale zdobył te 3 bramki. Dla Karima również Euro nie było szczęśliwe, gdyż Francja odpadła już w następnej rundzie.
Moim zdaniem jest 2 zawodników których wybór będzie bronił Leo i Robert.
Osobiście kibicuje Leo ale wybór Lewego będzie jak najbardziej zrozumiały
0
@amanter Modric to LM wygrał i srebro MŚ to ten wybór można obronić ale Benzema za brak jakiegokolwiek pucharu?
Suarez lepszy w lidze o Messim to nawet nie wspominam.
0
@amanter z tego co patrzę na internecie to najwięcej ludzi pisze lm7 i po części CR.
Benzema wśród zwykłych ludzi nie ma takiego poparcia,ale jak wiemy będę wybierać dziennikarze.
Dla mnie jego wybór będzie dużo gorszy niż Modrica.
Leo przeważa statystykami i pucharami a Lewy również statystyki i puchary więc to będzie naprawdę bardzo słabe zagranie.
0
@amanter śmiechu warte jak to naprawdę wygra Benzema to ta nagroda gówno znaczy i niech co rok Francuzki dają swoim.
Benzema złota piłka? WTF nawet w swojej lidze nie był najlepszy...
0
@Momals11 beka totalną będzie chłop nic nie wygrał a pzt ma status gorsze od Leo czy Lewego.
0
@krawczykPSG Juz odbiłes koledze tą laskę? Czy taki armando jesteś i zaliczasz kilka naraz? :-)
2
@Messibestplayerintheworld Dokładnie jest najlepszy!
Kolega to sprawdza wyniki na flash
7
@RonaldoR9 jak gość nie istnieje on ja gra to bardzo dobrze. W meczach reprezentacji błyszczy, a w PSG jak gra to b.dobrze.
3
@Messibestplayerintheworld Co ciekawe Messi ma najwięcej polubien na Instagramie FF pod zgłoszeniami zawodników.
Leo 140 tys ponad CR 110 około, Lewy chyba 30/40 a Benz 25 tysięcy więc oby się sprawdziła prognoza.
9
@Momals11 Każdy wie,że to antyMessi.
Zamiast z buzi do ucha to z buzi do dupy można te jego wywody wsadzić.
2
@Adi123456789 śmiechu warte jego wywody Messi słaby na Copa.
9
@Ronnie1992 Ale troll z Ciebie
0
@LUPR Serio? Dlaczego niby nie mam nic do Benzemy tak naprawdę, poprostu taki wybór byłby śmiechu warte i najgorszym wyborem w historii xd
0
@LUPR A Benzema nie jest piłkarzem najlepszym w roku.
0
@LUPR To Algierczyk i śmiechu warte.
Francuzem to jest Benjamin Pavard!
6
@Encore Benzema również.
Dla mnie tylko Messi czy Lewandowski są godnym wyborem.
7
Śmiech na sali jak Benzema ZP wygra.
0
@Woland10 Ty to lubisz trollowac :-)
0
@Mixtape pies mojego teścia ma na imię muszkilo ale mówią na niego Kazek.
Piesek sąsiada z kolei hotdog
0
@shinthps Wyczep mu być może będzie kolejna zdrada i jej wybaczy :-)
3
@Comfortable_ Ale go piecze ten Messi oby maść na ból tyłka była potrzebna dla kolegi LFC
3
@BART97 Powiedz to Messiemu z 2018
0
@Momals11 Ja miałam oglądać finał ale był stresik to się położyłam i zasnęłam obudziłam się przed samym końcem. Pierwsze co to rambla i taka ulga jak i zarówno szczęście,że trudno było zasnąć.
7
@Triv44 Nie zasługiwał? Liga + PK i wspaniały rok?
To Lewy tym bardziej nie zasługuje.
0
@DonMatteo901 Tylko niech nie przerysuje bo zapłacze
5
Zibi Zibi a gdzie byłeś jak Leo rozwalił 2018 i był dopiero 5.
No właśnie... Leo powinien zgarnąć ZP bo statystyki ma bardzo dobre a do tego wygrał Cope będąc najlepszym zawodnikiem w reprezentacji!
Robert może w przyszłym roku bo było by to niesprawiedliwe.
0
@Senstin Współczuję dopiero co ślub braliście a tutaj taki numer.
Przed ślubem nic nie zauważyłeś,że coś jest nie tak,być może zaoszczędziłbyś sobie tego wszystkiego co zapewne Cię czeka.
0
@Mario96w ciawes porabanes?
12
@Rewolucja123 Valverde nie był taki zły imo co sezon Liga i PK.
Szkoda tego 2019 bo Messi był kosmiczny.