1

@debu1989 juz chce zobaczyc to twoje " Trzeba zrobic wszystko zeby nie gral Lenglet, wszystko". Trzeba bedzie obserwowac twoje i reszty myslacych podobnie poczynania

9

@Litman po co ? Kazdy kolejny zawodnik chcacy nosic koszulke z nr 10 bedzie pisac swoja historie. Niewiem co to za glupoty z tym zastrzeganiem numerow

0

@Pedritodejong ale to tylko nagroda pocieszenia. Najwazniejsza jest nagroda France Football

3

@prokofiew obstawiam ze wiekszosc tej strony cieszyla sie jak oglaszano oficjalnie Bombla i Cou. Poprostu nie pykło tylko szkoda tej duzej kasy wladowanej w tych 2 panow.. nikt tego nie przewidzial ze tak to sie zle skonczy

1

@domin1515 obstawiam pierwsze minuty dla Cou w meczu z Getafe

0

@Coutinho007 noo Grizzu poki co zawodzi... ale licze na to ze za chwile sie odblokuje tak jak w tamtym sesonie i troche tych bramek nastuka

1

@Coutinho007 noo xd. Kazdy przeciwnik sie nas boi jak widzi Nazario przed soba xd

1

@Chakalaka uuuu nowe, nie znałem (xd)....

0

@Coutinho007 a ja bym sie wkoncu chcial mile zaskoczyc i zobaczyc namiastke Filipka z Liverpoolu... lub takiego co poprostu zrobi roznice bo z calym szacunkiem do Nazario.. ale nie... niech bedzie jakims jokerem gdzie czasem odbije mu sie pilka od sęka i wpadnie do bramki.. ale nie zeby byl w wyjsciowej 11.. no i ciekawe co bedzie z Ansu.. bo kazdy na niego czeka, a sie moze poprostu zalamac bo niewiaeomo czy chlopak to uciagnie

0

@mleczkoo Geri tez troszke posiedzial na L4 i tez nie bylo gownoburzy ze strony mediow

1

@Coutinho007 zobaczymy co nam teraz za "koncert" zgotuje

1

@Coutinho007 raczej na inny nie ma co liczyc, Depay, Griezz i Nazario. Trzeba czekac az sie te inne Bomble czy Cou pozbieraja no i Fati, wtedy mozna bedzie "mieszać" xd

0

@MaTt_BarcaFan wiem. Oby byli zdrowi, jak nie beda to nic nie zrobisz.

1

@SeWo77 mowa jest o Pique ktory nadal jest pilkarzem FC Barcelony i ewidentnie ma problemy zdrowotne (wieksze niz w poprzednich latach) dlatego media o tym pisza. Ramos czy Messi juz nie sa zawodnikami Realu/Barcy wiec madryckie dzienniki raczej o Ramosie duzo juz nie beda pisac, tak samo katalonskie nie beda pisac za duzo o Messim. Pewnie jeszcze wspomna ze Messi zadebiutowal w PSG i jakie mial liczby.

0

@MaTt_BarcaFan a Getafe to niezle rzeźniki... szkoda ich zdrowia na nich...

1

@SeWo77 a czy Ramos jest zawodnikiem Realu Madryt ?

0

@LuisSalvano ja jestem spokojny caly czas

0

@daniel32778 ale taki dzieciak musi sie chwalic tym na LR bo nie potrafi w domu sobie skreślac dni, tylko musi to kazdemu tutaj oglaszac

0

@LuisSalvano pamietajbze 2 wrzesnia obiecales usunac konto. Dobrze ze odliczasz "bo czas szybciej leci" xd

0

@doc jaka okazja na rynku ? Okazja na rynku to byl Alaba Depay czy Wijnaldum, ale nie on. On jeszcze jest zielony w tym co robi.

3

@GirlfcbPL jak nie masz z nim jak jechac do weterynarza, to moze warto byloby zadzwonic i sie na szybko jakos dowiedziec co moze mu byc ?

0

@Bobo25 no wlasnie. Glos podobny ale jednak ktos inny hehe

0

@Peszko07 kto ten mecz komentowal ? Bardzo mi sie komentarz tego meczu podobal, a po glosie nie umiem rozpoznac

5

@arasz1819 co zrobisz jak masz tu samych desperatow z takim jednym na czele ktory nadal dziennie odlicza dni do konca kontraktu Messiego... szkoda ze malo kto tutaj patrzy nadal w przod, a nie zyje tylko historia... ta piekna ktora zaczynala sie od sesonu 08/09 i trwala to pierwszch wpier*oli w LM..

0

@LuisSalvano no dobrze, rozwiaze i co dalej ? Kase przeciez trzeba oddac. Dla mnie to jest sytuacja bez wyjscia. A poza tym jeszcze jakies poltora tygodnia jest okienko transferowe wiec moze zrobia w tym czasie jakies ruchy

0

@Bulos11 oczywiscie, nie napisalem ze ich nie stac na dobra gre. Sam osobiscie chcialbym aby Cou wrocil do formy, ale to sa wedlug mnie ciche mrzonki, Fati tez niewiadoma, wedlug mnie z nim moze byc najciezej, ale moge sie mylic

0

@Kengo oby MaTS wrocil... bo bedzie zle, jak nie wrocindo swojej dawnej formy

0

@LuisSalvano prosze abys odpowiedzial mi na jedno pytanie. Jak chcesz pozbyc sie pilkarza ktory ma wazny kontrakt jeszcze przez "x" lat, nie ma ofert za niego, a on sam zbytnio niechce odejsc. Jak chcesz go sprzedac skoro masz taka sytuacje ?

2

@LuisSalvano czyli Laporta mial wziasc kredyt na 50lat po to aby Messi mogl pograc w Barcy jeszcze ze 3 lata ? Daj juz spokoj. Bo te twoje nostradamusowe przewidywanie nigdy sie nie udalo

2

@RobiS 7m/s xd chlopie to on ma chyba silnik odrzutowy w skorupie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?