Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gonzo349 bo byla wzmianka o tym ze Betis ma dostac 50% jezeli go Barca sprzeda
0
@arasz1819 dokladnie.. kilka lat do tylu zawodnik ktory nie gral bo nie miescil sie w planach trenera to sam nalegał na odejscie z klubu... teraz to niewiem jak to inaczej ujac... pensje ktore Bartek dawał byly przegieciem, ale zeby az do takiego stopnia ze zawodnik sam od siebie nie stara sie odejsc zeby dostac jakies minuty w innym klubie ? Zwlaszcza ze doskonale wie w jakiej sytuacji (jesli chodzi o granie) sie znajduje... dramat i poprostu przykre...
0
@Mat97 aaa o kreatora ci chodzi, to czemu nie krytykujesz tak Pedriego ? Kreator z niego marny chlopak gra co mecz i oprocz podan do najblizszego to nie widac za bardzo podan w stylu Iniesty czy Xaviego. Wiec w sumie powinienes go tao samo hejtowac jak Roberto ze nie ma nieszablonowych zagran pilki.
0
@Hugo76 mnie tez duzo rzeczy wkurza z ta sytuacja jaka obecnie jest, ale nie ma co plakac. Czlowiek za bardzo przywiazal sie do Xaviego i Iniesty i teraz co mecz oczekuje od takiego Pedriego czy FdJ albo tak jak wczoraj od tych mlodych zeby robili takie podania przeszywajace poł druzyny przeciwnej, docierajace idealnie na noge kolegi z druzyny... Gavi czy Nico maja jeszcze sporo czasu przed soba.. ale poki co nie widac u nas zalążka pomocnikow ktorzy starali by sie grac takie konkrrtne prostopadle piłki. FdJ sie stara, Pedri narazie tego nie widac zbyt czesto, Busi jakos ostatnio skonczyl z tymi podaniami, niewiadomo czemu, a Gavi i Nico jeszcze maja sporo czasu przed soba..
0
@jeyx77x Duński Nazario obnizyl loty. Trzeba liczyc na to ze wkrotce wskoczy na wyzszy poziom
0
@Uukasz_93 Messiego sie nie pozbyl. Messi byl wolnym zawodnikiem, takze sila rzeczy juz 1.07 mogl podpisac papier z innym klubem. Chodzi o to ze Laporta chce sprzedac za jakies pieniadze. A Bartek pozbywal sie Suareza doplacajac do pensji, Rakiticia chyba za darmo oddal, a Vidala za 500tys Euro oddal xd.. takze jak masz oddac 3 zawodnikow i dontego jeszcze doplacac do biznesu to lepiej niech siedza. Bartek za tych 3 zawodnikow spokojnie ze 50baniek mogl wyciagnac ale po co. Lepiej doplacic a pozniej placz i lament bo klub ma dlugi
1
@IronSanHybrid zawsze ogladalem na sport365 lub world strims czy strims world jakos tak. Ale tez jestem ciekaw innych stronek, moze ktos ma lepsze
0
@Sysia11 "Ale Alba przynajmniej daje cos w lidze". Na taki klub jakim jest Barca to to "przynajmniej daje cos w lidze" to za malo... to samo tyczylo sie El Pistolero.. ktory w LM byl dramatem, a w LL jednak te 20 goli potrafil wrzucic..
2
@Coutinho007 xd. Dobrze ze chociaz FdJ jest to jest mniej sęków xd. Bo gdyby tak dolozyc Vidala albo Rakiticia to byloby na co patrzec.. a tak to nie ma.
A tak z drugiej strony patrzac to w sumie Roberto jednak gol i asysta w 2 meczach takze znowu takiej tragedi (poki co) z jego strony nie ma..
0
@ShinobiQWE tak
1
@doc nie dadza mu tyle... oprocz Bayernu to zaden inny klub mu tyle by niemogl dac z Bundesligi
0
@AlvaroHanso legendarny tartak.. jeszcze brakuje Roberto w 442 z Busim Rakieta i Vidalem.. eh gdzie te "czasy"
0
@Nazio87 browar, na rozruch zoładka, potem cos wymysle.
2
@LeoMessiah szkoda ze tylko w Seria A blyszczy, ale lepsze to niz nic. Ale zgodzic sie moge ze jest strasznie niedoceniany. W sumie tez nie mozna mu miec za zle bo byl w cieniu gwiazdy CRa czy Lukaku
0
@Firestone ale chyba kilka pieter nizej xd
0
@LeoMessi1994 tak tak oczywiscie, nie mowie ze nie. Ale te 20 goli to jest troche za malo jak na jego mozliwosci, zwlaszcza ze LM to jego jakas "plaga egipska"
0
@Dojaar ja bym ich na rowni postawil.. Lewy jednak nadal w topowej formie, Suarez juz jednak od 2-3 lat nie bardzo (wiem ze jest starszy o 2 lata chyba ale mimo wszystko). Ja stawiam ich na rowni
0
@Dojaar Suarez ? Ale to chyba jakies 3 lata temu.. bo od 2 kopie sie po czole.. a zwlaszcza w LM... liga to za malo zeby liczyc go jako topowego napadziora (mowa o obecnym czasie/ terazniejszym)
1
@Herato ten sam kryzys trafil UTD gdy SAF odchodzil... jednak teraz troche UTD sie wkoncu odbudowalo
0
@Oskar00 a ja sie nie zdziwie. Caly poprzedni sezon Arselan gral kupe i go trzymali...
1
@vangoor pewnie z 1 meczu tego gola, a z drugiego meczu asyste do Depaya...
3
@Lucassito zreszta Koeman powiedzial w tym wywiadzie, ze sa druzyna aspirujaca do wszystkiego, wiec niewiem czy Koeman ma male ambicje, albo ty nie potrafisz dokladnie czytac tekstu
1
@Lucassito to oczekuj, kazdy oczekuje, ale kazdy (w tym np ja) zdaje sobie sprawe ze klub jest pograzony w kryzysie i trzeba czasu na odbudowanie.
3
@Lucassito poczytaj to raz jeszcze ze zrozumieniem moze wtedy do ciebie cos dotrze. Nikt nie skapitulowal, tylko staral sie wytlumaczyc w jakim stanie (finansowym) jest Barca i to zeby kibicie nienoczekiwali transferow typu Haaland czy inni.... ale ty jak zwykle, tytul przeczytasz i bawisz sie w wszechmogacego
1
@Krycha1899 no i takie podejscie szanowac
17
Aaaaa no tak
Laporta: "pod koniec okienka beda jeszcze 2-3 wzmocnienia"
Sztab medyczny : "Laporta, potrzymaj nam piwo"
0
@Rastafarnianin niesamowity Henry, tak bardzo chcialem aby do nas wczesniej przyszedl... ale lepiej pozno niz wcale, Messi Etoo Henry moje ulubione Trio dopiero na 2 miejscu MSN, a pozniej Ronnie Etoo Messi
6
@Slazzy nie szczepiłem i poki co nie mam zamiaru. (Ustawilem sie na koncu kolejki i wszysykich przepuszczam ;) )
2
@JarekS otoz to. Ci co jus przezyli jeden kryzys Barcelony to to beda rozumiec, ale kibice sukcesu (czyt 08/09-14/15 czyli tryplety, sekstetu) juz niekoniecznie...
7
@tom9001 noo lepiej dawac sie doic uefce ktora szejkom na wszystko pozwala byleby im dokladnie dupe wylizac