Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedritodejong ale ty rozumiesz ze Griezz sam zaznaczyl ze niechce odchodzic z LL i jak ma odejsc z Barcy to tylko do Atletico ? Bo pozniej chce odejsc do MLS jak sie nie myle.
0
@El Plutoninho no a kto oprocz zalozmy 50baniek za Griezza da taka pensja jaka dal mu Bartek ? Zaloze sie ze gdyby nie zbyt wysokie pensje to ze sprzedaza nie byloby problemu
0
@Abominacja jakie 40 baniek ? Wypozyczenie na 2 lata + 1 i jest opcja wykupu za 40baniek a nie obowiazek wykupu
1
@panczo wracaja czasy gdy Barca bedzie walczyc o top 4 inkase z LM. Za duzy dlug mamy zeby trzymac takich zawodnikow z takimi kontraktami, to dopiero poczatek. Podejrzewam ze to nienkoniec.
0
@JaroCoach a to on mial projekt ? Nowe, nie widzialem. Myslalem ze tylko wysmiewany Font mial projekt
0
@PatrychoO jaka sprzedaza Messiego ? Xd. Messi od 1.07.2021 byl wolnym agentem
0
@El Plutoninho a czego sie spodziewales po czlowieku ktory startowal w wyborach bez projektu ? Jedyny ktory mial projekt i jakie pomysl na naprawienie klubu byl Font, ale wyborcy Lapcia sie smiali bo Font gada tylko o Xavik, a teraz swojego Guru (Laporte) mieszaja z gownem. Nie ma.sie co dziwic ze jest jak jest. Jak ludzie kieruja sie Pudrowana gadka, to samo tyczy sie Polski wybierajaca te gowno pisowskie. To jestbdokladnie ta sama sytuacja. Troche pudrowanej gadki i czlowiek pomyslec nie potrafi tylko kkeruje sie pustymi slowami xd zawsze mnie to bawilo i nadal bawi
2
@norbi77 a byli tu wyborcy Fonta (w tym ja) to wyborcy Laporty sie smiali bo Font pieprzy tylko o Xavik, a jako jedymy mial projekt. Ale slepi ludzie tak wlasnie robia.
0
@patrykzmc2000 no zostalo im 1h 40min takze niech sprezaja poślad
0
@SkilledHydra16 siano z pensji xd
0
@avanes stara sie go ratowac. Czyli pozbywa sie na 1 ogien najlepiej zarabiajacych plus stara sie obnizac pensje. To chyba wystarczajacy argument ze sie stara klub ratowac...
0
@MatizxD ja tam sie ciesze. Moze ta strona wroci do normalnosci, a kibice sukcesu i sezonowcy stad odejda...
0
@El Plutoninho a co mial innego powiedziec ? Ja jestem zdania ze dobrze ze sie pozbywa jednych, zawsze to przyspieszy wyprowadzanie klubu na prosta. Umtiti inPjanic maja podobno obnizyc pensje, ale licze ze ich tez sprzedadza w zime czy na przyszle lato
0
@Karzel Griezz sam zaznaczal ze chce zostac w LL to gdzie mieli go oddac ? Do Cadizu ? Xd
0
@Jakchcesz bo tak robi. Jak ma sprowadzic jakies gwiazdy na normalnych pieniadzach skoro jest dziura w budzecir ? Trzeba jakos to wszystko naprawic a tobtrzeba czasu... ale niektorzy nie rozumieja...
0
@Gaunter czemu biale ? Kibice sie nie ciesza ze Griezz odchodzi ? Wkoncu tu nie pasuje, to czemu ten lament ? Ja tam sie ciesze. Budzet odzyje troche, odejscia jeszcze beda. Im szybciej Laporta ten syf po Bartku posprzata tym szybciej klub wroci na wlasciwa droge. Takim cackaniem dlugo jeszcze bedzie czekac, a przynajmniej juz jedni co tu nie pasuja odeszli. Obstawiam ze w zimie prawdopodobmie Pjanicie i BigSamy odejda. Zawsze ktos na malych pieniadzach dojdzie, a pozniej zacznie sie budowa zwycieksiej druzyny. To trzeba czasu i paru lat
0
@Maker0 wszystkiego naraz sie nie da zrobic. Teraz zrobia "lekkie" czystki, mam nadzieje ze kolejni do odstrzalu bedzie Umtit i ta reszta brygady dopiero pozniej beda transfery... ale to trzeba czasu
0
@El Plutoninho przeciez Griezz sam zaznaczyl ze chce zostac w LL to gdzie go mieli oddac ? Do Cadizu ? Ja yebie.... dobrze ze pozbywa sie najlepiej zarabiajacych pilkarzy. Im szybciej ich sie pozbedzie tym szybciej klub wroci na wlasciwe tory. Nie ogarniam, ludzie wiedza ze jest dziura ozonowa w kasie a domagaja sie transferow gwiazd... teraz zaczela sie ta dlugo wyczekiwana rewolucja i niech jada z tym jak najszybciej. Ten sezon bedzie bez trofeow, ale na kolejne letnie okienko przynajmniej bedzie jakas kasa..
0
@VeB 1899 za Bartka bylo wywalanie kasy w bloto. A ten przynajmniej stara sie łatać budzet. Skoro uwazasz ze mozna załatac te dziure ozonowa w budzecie sciagajac gwiazdy to pozdro. Wiadome bylo ze zeby załatac te dziure trzeba bedzie pozbyc sie zawodnikow zarabiajacych najwiecej...
0
@Jacu327 a to normalne. Kibice sukcesu tak maja..
0
@FCMichalo to kim chcesz grac ? Zeby wygrzebac klub z gowna to nie mozesz grac topowymi gwiazdami...
0
@ToshyFCB 80-90% krytykuje Griezza za to ze nie pasuje, a tybplaczesz teraz ze ma odejsc ? Xd
0
@jeyx77x "odejscie Messiego to uoadek projektu sportowego" moje pytanie, jakiego projektu sportowego ? Xd to ten klub mial projekt spotowy ?
0
@Pawel1985 caly czas jest biednie przeciez
1
@Piotr97 nie byloby. Gosc to chodzacy szpital tak samo jak Bombelek
3
@kakusus po co ? Zeby znowu kopal sie po czole i w LM nie potrafil zaladowac gola ? Nie dzieki.
1
@FCB24 Brazylijczyk jako jedyny umie bronic ? To dlatego zawalil krycie przy 2 golu dla RSSS ?
0
@priest9999 a po co byl sprowadzany Mina ? Tez go kupili za smieszne pieniadze i odpalili do Evertonu za pokazna sumke
7
@JaroCoach 2 mecze mu nie wyszly. Przy 1 zawalil gola, a z Getafe szału nie zrobil i tez slabo
0
@Mroziu ja znowu mam ciezko stwierdzic... poli co w tych meczach co zagral to wygladal jakby mial pelna zbroje...