Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Slazzy nie szczepiłem i poki co nie mam zamiaru. (Ustawilem sie na koncu kolejki i wszysykich przepuszczam ;) )
2
@JarekS otoz to. Ci co jus przezyli jeden kryzys Barcelony to to beda rozumiec, ale kibice sukcesu (czyt 08/09-14/15 czyli tryplety, sekstetu) juz niekoniecznie...
7
@tom9001 noo lepiej dawac sie doic uefce ktora szejkom na wszystko pozwala byleby im dokladnie dupe wylizac
0
@jolowanila Chelsea po 1 ma bardzo dobrego trenera, a my moze solidnego. Po 2 Chelsea nie ma tak dziurawej obrony jak nasza i nie maja tyle wylewow, a atak jako tako strzela, jak nie Ziyech to Havertz czy inni u nas poki co Griezz bramki nie ma, Krol Brait gra w kratke a Depay u nas dopiero zaczyna pisac historie podsumowujac atak to nie mamy goleadora. Takie drobne ale rażące roznice
2
@Cwaniak4 ale gratuluje optymizmu
3
@Cwaniak4 na to raczej nie ma co liczyc hehe
6
@4Fabregas4 jak Pjaniciowi mozna bylo dac pensje na poziomie legendy klubowej-Busiego
0
@tbas ale ty wiesz ze Perez chyba od 2 lat ma mokre sny o Mbappe ? I tak predzej czy pozniej by do nich dolaczyl. Jak nie wbtym roku to za rok za free
1
@NaFazieHitman zaczal by zaciagac kolejne kredyty i zrobilby z Barcy gorsze gowno niz Bartomeu i Gaspart razem wzieci
0
@mekston i takie czasy obecnir wlasnie beda, ze silny Real ,slaba Barca.
0
@tbas kur*a pierdo*isz jak potuczony o tym Messim. Z Messim w skladzie nie wygralismy 2 ostatnich LL i LM od 6lat.. a ty srasz sie tutaj jakbysmy co roku wlaczyli. A prawda jest taka ze ciagle brakowalo czegos (najczesciej ognia w ataku, ktorego wszystkim wlacznie z Messim brakowalo). Barca sobie poradzi. Tylko trzeba czasu. Real tez sobie dobrze radzi bez CRa i my tez... niewiem czemu wy ludzie macie Messiego za wyznacznika w tym klubie skoro dojscie do 1/2 LM z nim w skladzie (NAWET) byl problemem (pomijajac sezon 14/15 i euro blamaż z Liverpoolem w 1/2lm). Nie rozumiem. Macie swojego upragnionego Prezydenta (moim byl Font) wiec mu poprostu troche zaufajcie i obserwujcie. Dostal gowno i z niego za miesiac nie wyjdzie. Zobaczymy za rok za 2 jak sytuacja bedzie wygkadac.. odrazu Rzymu nie zbudowano
0
@pt9 Rakiecie pokazali drzwi i poszedl, to samo bylo z Vidalem czy Suarezem. Fakt poszli za darmo czy za smieszne pieniadze, ale poszli. A taki Pjanic czy inny Umtiti beda siedziec, taka oto drobna roznica
0
@Jacento2105 dziekowac Bartusiowi. Kiedys ten klub stanie na nogi. Trzeba cierpliwosci
3
@Patrykl145 co to za roznica czy Ymbappe przyjdzie do nich teraz czy za rok za darmo xd
1
@monsterrize czemu do 3x sztuka ? Poki co jest na przemian w ostatnich edycjach LM. W 2013 Bayern nas osmieszyl, w 2015 mysmy ich pokonali pozniej znowu nas osmieszyli zobaczymy czy bedzie tzw 2-2 czy 3-1..
1
@Lucassito zgranie zgraniem. Zeby tyle kontuzji nie bylo. Real na taka ilosc kontuzji jaka mial w tamtym roku to i tak wicemistrzostwo, szacun
1
@Lucassito tylko w walce o majstra licza sie zdobyte punkty a nie ładna gra
1
@jamal00 o chlopie. Z Nazario bedą trząś hiszpanskimi boiskami
13
Dlatego SL powinna powstac. I wtedy to cale gowno moze by sie skonczylo.. szkoda ze kluby angielskie spieprzyly.. wtedy LM stala by sie prawdopodbnie mniej atrakcyjna i skonczyl by sie ten Monopol tego łysego łba
0
@kkbarca wogole gdzie ten typ gra... pamietam jak ludzie go chcieli. Wiem ze byly wzmianki o Griezzie ktory wtedy jeszcze reprezentowal RSSS i pojawial sie Vietto. Gameiro byl pozniej
0
@barca87f a to ze zwala wszystko na Bartka no to akurat chyba ma racje co nie ?
0
@barca87f no wlasnie... a to wysryw Sportu ktory jest taki wiarygidny jak Kaczynski
0
@barca87f co widac ? Widzisz jak tam siedza w biurze i robianwszysto tak jak napisales ? Prosze cie... te wysrywy tego sportu i te inne to jakis dramat...
0
@Ireneuszp ale ty wiesz ze czytasz wysryw Sportu ? Ktory ma tyle w sobie prawdy co Kaczynski na mownicy
4
@korolocik ogladales jego projekt ? Byl udostepniony dla takiego janusza jak ty. I uwierz mi ze z kilkudziesieciu stron projektu ktore Font mial niewidnialo tam tylko Xavi
0
@DaPidejpi ale Katowice to sōm nasze chopy, ōni yno po ślōnsku rozprawiajōm, a tymbardzi jak to bōło na budowie to dopiyro. A jakó halba tam piyli abo nic ?
0
@TheNekro94 aaaa ale zawsze cos
1
@DaPidejpi lekko ze idzie godać po ślōnsku
0
@TheNekro94 ze śląska jestes (ty i macio) ? Mozna wiedziec jaki rejon ? Bo ja tez ze Ślaska
2
"Osoby bliskie Ilaixa maja zapewniac ze chce on odejsc nie ze wzgledu na pieniadze" no to wkoncu o co tu kurfa chodzi.. tu agentom nie podobaja sie kontrakty tu to.... przeciez gdyby tak bardzo chcial zostac to dawno temu papier bylby juz podpisany.... no ale jaknto sie mowi "jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze"