Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@joloskyy za bledne decyzje sie placi. Tez mi go zal ale co zrobic, trzeba leciec dalej.
2
@LuisSalvano oczywiscie ze mialem takie sytuacje. Ale skoro byles jego wielbicielem to staraj sie przyjmowac na klate jego wybory, a nie zachowuj sie jak choragiewa, bo moze akurat blednych decyzji nie podejmuje, my patrzymy na to z daleka bo nikt z nas nie ma wgladu do tego jak faktycznie w klubie jest. Moze on faktycznie ma na to jakis pomysl. Od samego poczatku pisalem ze obojetnie kto by nie wygral to mialby ciezko i to w chuy. Bylem za Fontem od samego poczatku. Jako jedyny mial pomysl, plan/projekt ktory staral sie za kazdym razem przedstawic oraz udostepnil go dla kazdego czlowieka ktory chcial to zobaczyc. Bylo widac ze spedzil nad tym projektem kupe czasu, niewiadome tez bylo ile z tego uda mu sie zrobic i jakby sprawe ogarnał, ale dla mnie to byl kandydat ktory byl poprostu przygotowany. I odrobil prace domowa. A nie jak pozostali kandydaci co poszli na żywiol. Wybor padl na Laporte, ok, wkoncu kiedys nas z szamba wyciagnal, moze teraz mu sie znowu to uda. Dlatego bede szanowac kazda jego decyzje nawet te ktora jest niezrozumiala dla mnie
2
@Tomo_95 ja nie gadalem, bo od samego poczatku bylem przeciwko jego kandydaturze :d . Wiadomo bylo odrazu ze bedzie mial bardzo ciezko sie ich pozbyc. No ale jakos trzeba bylo słodzic wyborcom
0
@lukas10 @Mroziu zle to ująłem, przepraszam. Uwazam, ze moim zdaniem nie mamy skladu aby pokonac Real, to jest tylko moje zdanie, oczywiscie mecz wszystko pokaze, jedyny plus jest taki ze maja dziurawa obrone poki co, wiec jest szansa, zawsze w sumie jest szansa tylko pytanie jaka bedzie skutecznosc
1
@ronni37 zwykla choragiewa. Skoro tak mocno kibicuje Messiemu i Neyowi to niech na stronie PSG zalozy konto i tam kibicuje tym pilkarzom. A on musi tylko tutaj swoje żale i wysrywy wylewac.. do tego te dziecinne odliczanie czasu do konca kontraktu Messiego. Czasem nie dowiezam jak gosc majacy 30+ lat na karku moze byc tak nie dojrzały i zachowywac sie gorzej niz dziecko z przedszkola...
1
@bartekvisca to nie jest fifa czlowieku.. masz papier podpisany na tyle i tyle lat wiec prezes moze cie cmoknac w dupe. Tylko dobre checi pilkarza (czyt, ze bedzie chcisl sam od siebie odejsc) moze pomoc cos zarobic na nim i ulzyć budzetowi na płace
1
@Dojaar Barca. Florek postawil wszystko na stadion i na to aby klub wychodzil na +. Stadion sie otworzy i zacznie pompowac kase. Na przyszly rok zrobi transfery i bedzie git. Ja uwazam ze poki co to Barca jest w dupie, a Florek rozgrywa wszystko powoli i taktycznie. A jak chcesz patrzec tylko na to co teraz to tak jak kolega wyzej napisal raczej znak rownosci. Ale przyszlosciowo to Real zaraz odjedzie wedlug mnie bo nie maja takiego szamba jak my
1
@Magicc89PL cieniutki, ale to wystarczy zeby nas pokonac. Jakby wczoraj grało CKM to by wygrali. Bez CKM gorzej.
12
Komentarz usunięty
0
@Lucassito a czemu nie z Laporta ?
3
@marcin000019 oj nie moge sie zgodzic. Jednak z Juve w tamtym sezonie ładna zmiescil. Z Sevilla w 1/2 PK tez ładna wsadzil. z tymi ogorkami z 3 ligi w PK gdzie sie Barca męczyła i dopiero w dogrywce 2 gole strzelili tez Bombel ładna zasadził. Bombel jest daremny to fakt, ale jednak kilka goli ładnych zasadził
1
@Michalak po przerwie na repki ma miec zielone swiatlo
0
@robsesh gratulacje za tak mądry wysryw po 2 meczu sezonu. Przynajmniej juz wiem ze kolejnych 36 meczy nie musze ogladac. Niewiem od kiedy kibicujesz Barcy, ale byly takie lata (chyba az 7lat bez LL nie pamietam juz dokladnie) gdzie awans do top4 byl sukcesem. Byla zlota era, najpiekniejsza w histori tego klubu i ciesze sie ze jej doswiadczylem, ale kiedys to musialo yebnąc skoro socios tak "mądrze" wybierali Roselow czy innych Bartkow na stanowisko prezesa. Pozdro dla kibicow ktorzy znaja historie tego klubu i doswidczyli braki trofeow przez kilka lat i mimo tego nadal sie nie poddali i kibicuja temu pieknemu klubowi i nie pisali takich wysrywow jak teraz, bo to az przykre. Bedac na tej stronie x czasu (za nim tu zalozylem konto) bylo tu kompletnie inaczej i czekalem na suche lata zeby sezonowcy i naczelni krytycy ktorzy sa tylko madrzy w ryju na te stronie kulturalnie ja opuscili. Moze sie doczekam
7
@Maker0 od odejscia Xaviego i Iniesty. To juz nie wroci, ci dwaj magicy nic sobie z pressingu nie robili
2
@kryhaa taaa uwazaj, bo w Lipsku mu tyle dadza. Jedyny klub to chyba Bayern zeby mogl mu tyle dac
0
@koksik2700 taaa.. to zobacz sobie Morate.. jak do dzis nie ogarniam jak taki zawodnik moze przechodzic sobie z topowego klubu do topowego.. i ciagle jest to samo. Zawodnik wiele razy skreslany tak aby na koncu znowu w jakims topowym klubie wyladowac..
0
@halfnolife kurła nie szlo jutro...akurat dzis kiedy ide na bibe...
1
@MiloszFCB1899 pendrive wrzuca i bedzie smigac jak w 5 hehe
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@ginidal przeciez tak niby "Kocha" Barce. To w czym problem ?
0
@neeed a skad wiesz ? Wyczytales do z wysrywow dziennikarskich ?
1
@barca87f ale gdyby to zrobili to szacun wielki
0
@Blanco16 po co ci ksiazki do technikun ? Ja od 1 klasy technikum kupywalem tylko ksiazke do Polskiego i Matmy reszty nie mialem
0
@lucas/catalan Brandi, na inne nawet nie patrze (ogladalem zdj xd, kozak Milfy, ale Brandi "gurom")
P.s wez mnie tam jakos oznaczaj hehe
0
@krzysiek-fcb-17 i takie komentarze mozna poczytac, a nie jakies wysrywy na temat kto ma grac z jakim numerem czy gadka oo zastrzezeniach xd
1
@Tasde to jak gral w bundeslidze wystarczylo aby dolozyc do tego upokorzenoa w LM (2g i 1a) wszedl na 15min i zrobil 3 gole. To wystarczylo.m
2
@Yoshi94 tzw dno i metr mułu
1
@Yakoob oczywiscie ze nie. Po kilku miesiacach go pozegnaja
1
@FC1899Barca Real otworzy nowy stadion i Mbappe oraz Halland wjada na bialych koniach