0

@tomek8756 xd. Racja hehe

2

@Bananoporty nie ma siana.

0

@Gaz na ławce ? Trybuny to maks

0

@LuisSalvano Laporta podjal radykalna decyzje. Przedstawil jak to wszystko wygkada. My mozemy sobie znowu gdybac czy klamie czy nie, ale wydaje mi sie ze to co wczoraj mowil wyglada na prawdziwe i tego sie uniknac nie da

0

@LuisSalvano mi chodzi o to jak ty to przezywasz. Prawda jest taka ze predzej czy pozniej i tak trzeba by bylo powiedziec "dowidzenia Leo".. tego sie nie zmieni ani nie oszuka.

4

@Vebrol skoro dawal wiecej niz zarabial to czemu go nie przedluzyli ? Jak jestem przekonamy ze zawodnik daje wiecej niz zarabia to bym go przedluzyl, czasem mam wrazenie ze to poprostu byla wielka sciema.

6

@Criss18Barca moze ten gosc faktycznie ma plan zeby ten klub wyciagnac z gowna. Szkoda ze posunal sie tak daleko zebybwytrzec sobie morde Messi a na koncu go pozegnac xd

0

@LuisSalvano a dziwisz sie ze cie cisna ? Bo ja np sie nie dziwie. Jakies glupie cykle o Messim i odliczaniu dni... moze w twoim mniemaniu to spoko, ale nie wg uzytkownikow LR, bo to jest wrecz dziwne zachowanie, no i przedewszystkim to ze nie dasz sobie nic powiedziec, bo twoja zdanie jest świete i ty masz zawsze racje, mimo ze z reguly jest zawsze na odwrot. Czasem wystarczy zmienic troche podejscie, bo odliczac do konca kontraktu Messiego to moze sobie w domu wykreslajac kolejne dninw kalendarzu i przy tym nie wkurzac turaj niepotrzebnie ludzi. Czasami dalbys sobie spokoj to i ludzi by cie tak nie cisneli

0

@LuisSalvano no wlasnie. Zobaczymy czy jestes tak słowny ;)

0

@LuisSalvano grunt to zobaczyc co zrobisz 2.09 ;)

0

@szela1899 wlasnie.. xd mnie on wgl caly smieszy

0

@LuisSalvano @szela1899 napisalem ze sie podniesie czy cos ? Salvano ty juz nie patrz tylko w 1 strone. Jako nauczyciel powinienes potrafic patrzec na 2 strony medalu. To ze wedlug ciebie i innych (w tym mnie) Cou powinno sie pozbyc to nie znaczy ze trener tak uwaza. Dlatego ci napisalem zebys nie byl zbyt pewny, bo twoje jasnowidzenie jest mylne w kazdym przypadku, bo my o skladzie nie dexydujemy to samo o tym kto bedzie grac albo kto jest do od strzalu. Takze jak chodzi o rozumienie, to najpierw popraw swoje a dopiero pozniej patrz na innym, bo mam wrazenie ze ty masz swoj zaczarowany swiat i myslisz ze jestes alfa i omega a jestes zwyklym ...(nie wpisze tutaj nic bo sie ksiezniczka znowu obrazi)

0

@amanter no to w sumie nie ma sie co dziwic ze bierze krefyt. Wkoncu na konfie powiedzial ze na obecna chwile jedt 103% w limicie plac takze nie zarabiaja a trzeba splacac.. (oczywiscie o ile to wszystko prawda)

1

@LuisSalvano zebys sie nie zdziwil. Te twoje jasnowidzenie mnie troche rozpier**la xd

0

@amanter a dlaczego pozyczka ? I na co ? Wiadomo ?

0

@Abominacja w normalnych warunkach klub juz bylby zdegradowany. Dziwie sie ze przy takim minusie na koncie ten klub jeszcze gra w Primera. Pamietam jak degradowali Juve.. podejrzewam ze gdyby Barca byla klubem z Wloch to juz bysmy ich ogkadali na nizszym szczeblu rozgrywkowym

0

@LuisSalvano gdyby tak faktycznie bylo jak piszesz to by tu zostal. Najwyrazniej cos pod koniec juz szlo nie tak. Po za tym Messi sam powiedzial ze odchodzi bo klubu na to nie stac. Wiec sila rzeczy i tak juz bylo fiasko.

0

@LeoMessi1994 piłem kiedys "lipe z miodem" xd. Jedna butelka wystarczyla aby uswiadomic sobie jakie gowno pija żule... i zeby starac sie nigdy nie skonczyc w ten sposob. W smaku bylo spoko, ale żygańsko bylo jeszcze "lepsze"... kiedys jeszcze probiwalem amarene z b-powerem to bylo spoko, ale tez wiecej juz niechce xd

0

@denks1984 tak, gral, miedzy innymi trafil gola gdzie FdJ spalił i poprwoadzil akcje na 4-2 dla Barcy. Ciagle aktywny i bardzo dobry w obronie

0

@Uukasz_93 miedzy innymi tak wlasnie bylo. Zobaczymy. Strasznie ciekawi mnie ten sezon

0

@QuiqueSetien1958 zapniales jak bylo glosno o jego stylu zycia ? Ile bylo afer jak sie spoznial na treningi czy obzeral fast foodami i grywaniem do nocy w gry ?

2

@Gwyn Emerson to narazie gra z pełnymi spodniami, ze az tutaj czuć jak dupi... narazie wersja Emersona z Betisu jest daleka. Ewidentnie ma stresa chlopak

4

@AdiKingu96 musza przyjsc takie mecze gdzie braknie magii Messiego i jego zlotego gola na wage 3pkt. Zobaczymy co wtedy nasi pokaza

0

@LuisSalvano ale fujara nie jestem i nikogo w sumie nie zglaszam

0

@LuisSalvano xd. Boli ? Gdybym ja zglaszal to co minsie w tobie nie podoba i tych twoich wylewach na tej stronie to w sumie ciagle bys mial bana. Zreszta nie tylko ja tylko jakies 70% La Rambli

1

@SuperPatsonFCB zawsze jak trafia to farfocla... noo moze tam 1 czy 2 gole wsadzil co prosto kopnal albo wymierzyl, a tak to zamyka oczy i 50-50, albo wejdzie farfocel do bramko albo leci w trybuny xd

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@Bykunn spokojnie, zaraz wejdzie Vinicjusz pilka odbije mu sie od sęka wpadnie do bramki, typ sie splacze i bedzie calowac herb Realu.. i cyk 3pkt na konto Realu. Albo zaraz Benzema cos wsadzi i tyle. Jest jeden plus tego wszystkiego w Realu. Nie ma Ramosa i sie skoncza gole minute przed koncem meczu

1

@mindbender84 po za tym dziwie sie ze nadal niewiesz ze sedziowanie w hiszpani jest tak cieńkie jak Tebas za sterami LaLigi...

0

@mindbender84 jeju, tyle razy juz to bylo a ty sie nadal nie nauczyles i nadal bedziesz plakac....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?