1

@kaamil1910 znaczy wiesz, w tak ciezkiej sytuacji finansowej to mogly pokazac te "milosc" do klubu no ale najwyrazniej nadal jednak ta kasa jest przed miloscia

1

@MARCIN73 nie, nie kocha. Kochal klub to Zanetti Inter albo Totti Rome ci kochali te kluby, albo Del Piero Juve. Ramos czy Messi nigdy nie beda kochac swoich klubow tak jak w.w bo zawsze na koncu w ich (Ramos i Messi) przypadku chodzi o kase. Zalozylbym sie ze Totti w takim kryzysie zagralby dla Romy za free

3

@lukasz9197 no bo obroncy sportu maja immunitet

1

@kaamil1910 czyli wtedy bedzie ze jednak Messi nie "kocha" Barcy

0

@Bykunn no nie bardzo, bo swoj obowiazek gdy sa wybory zawsze spelniam

3

@Bykunn ja sie w polityke nie bawie wiec co mam zmieniac ? Do koryta mnie nie ciagnie. A to jak sie wyrazilem to poprostu moja opinia i tyle. Nie kazdy musi sie z nia zgadzac

0

@Transu96 w punkt. Trafniej sie nie dalo. Dlatego jeszcze minie troche czasu za nim "cos" sie zmieni o ile wogole bedzie z czego to naprawiac

1

@TheBigShow czyli nie tylko ja to zauwazylem xd

0

@PlsNotAtletico xd. Francja wcale nie byla solidna

0

@weber10michal po co to komu. Ich to i tak nie obowiazuje. Gdyby Ceferin im tylko pogrozil to by szejki go zniszczyly, a przypomne tylko ze on tymi grozbami czy "karami" w kierunku zalozycieli SuperLigi juz siebie troche zaorał

0

@doc Laporta ma za malo kasy i dlatego jest taki problem z podpisaniem

0

Kiedys byla taka stronka, ale juz nie pamietam jak sie nazywala, ale nozesz na wujku google wpisac pelna nazwe radia i moze cos znajdziesz.
P.S najpierw sprobuj poszukac kodu a pozniej wymieniaj akumulator

0

@Wittgenstein nie wkrecił cie. Radio mozesz odkodowac, ale to musisz kodow na necie szukac albo do mechanika jechac on to umie ogarnac. Z reguly jak auto kupujesz to taki kodzik powinienes dostac

0

@dariooo i co to zmieni ? Obnizy mu sie pensja z automatu o 50% ? Nie. Nadal bedzie dostawac to co na papierze ustalili

3

@FC1899Barca o 4 fali juz gadaja ze ma byc w polowie siepnia i bedzie najwiecej w tych wojewodztwach gdzie sie najmniej ludzi zaszczepilo (Podlasie, Podkarpackie i jeszcze jedno wojewodztwo), no jak niewiadomo jak ludzi zmusić do szczepienia to trzeba nadal ciagnac te farse

3

No to sie w sumie sami zaorali

2

@JohnnyBarca najwidoczniej na duzo. Najpierw siano a pozniej milosc do klubu, nie na odwrot

2

@CarloCule prosze cie... Messi zarabial przez tyle lat takie siano to moglby o 50% obnizyc swoje wynagrodzenie, zaraz bedzie tak ze Messiemu pojdzie forma na dol a kasa zostanie stała albo bedzie co sezon wzrastac.... tymbardziej ze wie jaka jest sytuacja. Ciekaw jestem co w obecnych czasach zrobił by Totti, pewnie dla Romy zagral by za darmo

3

@jeyx77x z jakiego kąta ? Dostal prostopadla chyba od Biglii tu ktos wrzucil urywek tej akcji w dyskusji. Normalnie Messi z takiej akcji robi gola

2

@Yosemite ze to trio nie dalo rady wygrac LM wiecej razy... az sie przykro robilo za kazdym razem gdy odpadali, a liczby kosmiczne

0

@Omoziu ale Messi mial tez swoje okazje w Finale ktore nirmalnie tez powinne znalezc droge do bramki..

1

@VegetaPolska dlatego ucieszylbym sie na wiesc ze SuperLiga jednak powstanie. Bo wtedy oni beda tam płonąć, tylko dlatego tak mi zalezy zeby to pykło

2

@JarekS no ale wtedy beda musieli odszkodwania placic bo watpie ze Umtiti na to pojdzie zeby za porozumieniem stron, to samo Roberto

0

@amanter CR ma 5goli i chyba 1 albo 2 asysty na tym euro takze zastanawiam sie o jakim Euro piszesz

0

@escarabajo no ale za krola strzelcow tez zawodnicy maja nagrody indywidualne (pichichi, zloty but itd). Ale to jak napisales o tym aby patrzec na to jakie ma liczby, jak wplynal na zespol i jaka jest jego forma to mozna by to bylo kupic

3

@Eto'o9 R10 Mbappe w meczu z Szwajcaria asysta do Benza i asysta 2 stopnia (do Griezza i pozniej Benz trafil drugi raz). Gdyby nie jego podanie w meczu z niemcami to Hummels nie trafil by swojaka, z Wegrami chyba asysta do Griezzmana, a z Portugalia nienpamietam, faktycznie kiepskie Euro

3

@yoli za korone krola strzelcow masz inne wyroznienie (niewiem co tam w niemczech maja ??? Zlota Armatka czy jak to sie tam nazywa).

0

@tommyVERceti moga, oczywiscie ze moga, nie napisalem ze nie dadza rady, tylko wg mnie Europa poziomem jednak odjechala i uwazam ze Brazylia z Argentyna na Mundialu to beda traktowani zaraz jako czarne konie a nie jako glowni faworyci do wygrania MŚ

1

@Destroyer_of_Worlds Europa odjechala, wedlug mnie ciezko bedzie

0

@Jakchcesz tu raczej chodzi o te jego slynne slowa do Alby o zabiciu go na drodze gdyby go spotkał, dlatego taka beka z niego i to ze zawalił w najwazniejszym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?