Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zeby cos, ale komentatorzy maja racje odnosnie gry Barcy ze nie ma ruchu z przodu zeby ktos zagral jakies podanie. Zaraz sie jeszcze okaze ze Valdek byl dobrym trenerem xd
1
@Barwindg oni maja zakodowane "podaj do Messiego"
0
@katalonia15 a noo
0
@nadachu mhm. Oglades mecz ? Aby walczyli do konca. A nie tak jak nasi z Live rozlozyli nozki i czekali az bedzie egzekucja. Nie martw sie. Real nadal w Lidze i LM bedzie grozny i bedzie jednym z faworytow. PK to jedyny teofeum ktore ZZ nie wygral no najwyrazniej poki co nie jest na to czas. A wracajac do LL to oredzej go w tym roku Real wygra niz Barca
0
@luigis a no w sumie tez tak mozna
0
@fenix1983 gosciu. Wez wyjdz bo ty takie transakcje to w fifie przeprowadzisz a nie za jedno okienko w prawdziwej pilce. Puknij sie glowe alboidz sie lecz
0
@narciarz oderwany ? Za lagodnie powiedziane. No life fify czy cos. Cos mu odwalilo
0
@robsesh oby tylko ten kryzys trwal i w LM a nie tak jak wczesniej za ZZ z PK odpadali juz w 1/16 czy 1/8 a LM potrafili wygrywac
2
@fenix1983 gosciu ty sie z fify urwales ? Xd mowisz to tak jakby to bylo do zrealizowania w 5minut za pomoca przyciskow
1
@Loooban a moze poprostu chca kase wyciagnac
0
@Barca1992 dzisiaj gramy na wyjezdzie takze moze i z Messim zagramy kupe tymbardziej jak wie okaze ze tam faktycznie sa jakies kwasy..
0
@Elosek no staralem sie poczytac nizej i znalazlem tam cos. Ale dzieki
0
@Kusco15 kolego wez sobie odpal final ligi mistrzow Livve vs Milan i zobacz co zrobil Gerrard jak Live mialo juz 3-0 w w dupci. Chodzi o reakcje o to zeby cos powiedziec i pokazac kolegom ze zalezy a nie spusicic glowe i tyle
0
@marcin000019 no wlasnie ja Angielskiej ligi nie ogladam. Mnie nie interesuje akurat zachowanie trenera przy lini bo rownie dobrze moze sie tam polozyc. Mi tylko chodzi o to zeby cos im powiedzial sprobowal jakos zmotywowac a nie glowe spuscic i siema...
0
@Elosek jaki konflikt Messigo i Matsa ? Cos mnie chyba ominelo
1
@marcin000019 Marcinie. Messiemu daleko do wspanialego kapitana. Co z tego ze broni kolegow przed dziennikarzami. A na boisku jak sie pali i trzeba troche kolegow ogarnac to go nie ma. Brakuje mu cechy typowego przywodcy.
3
@FDJ przestala grac na tak wysokim poziomie bo nie ma Xaviego i Iniesty a Busi juz powoli schodzi ze sceny i sam juz tak nie bedzie grac jak wczesniej. Poki dziury nie zalataja po Xavim i Iniescie to tak raczej grac juz nie bedziemy. Szkoda ze Barca nie starala sie wtedy o KdB gdy przechodzil do City :( albo ze Pogba niewypalil jak go chcieli kupic a wymiatal w Serie A..
0
@fortunate_son no tak wiadomo. Ale szanse na to ze on wroci dk normalnej gry powoli maleja i nie widac swiatelka w tunelu
0
@fortunate_son czemu z Dembele to jest najgorsza mozliwa opcja zeby go sprzedac ? Dalej chcesz sie nad nim ubolewac ? Barca to nie kolko wzajemnej adoracji... ten gosciu raczej juz nie wroci na wlasciwe tory. Kontuzja kontuzje pogania, Verma przy nim to bylo zdrowy jak ryba...
0
@FC1899Barca eh. Nie bedzie 7 ZB do Messiego. Trudno
0
@Fake69 i we fnale Granada albo Mirandes xd. Wolalbym El Classico w finale
5
@FC1899Barca i najlepsze jest to ze w srodku pola maja Hendersonow Wijnaldumow Milnerow itp sami wirtuozi co kilka lat temu jeszcze nikt nie wiedzial ze tacy pilkrze potrafia tak grac w pilke
0
@katalonia15 fajnie by bylo ale raczej watpie ze RSSS da rade wyeliminiwac RM
0
@Kz1234 nie z tym zarzadem. Trzeba jeszcze czekac.
0
@sylwestr O ile Setien jeszcze bedzie na laweczce siedzial u nas
2
@Remi1899 za tego zarzadu projekt sportowy ? Najpierw trzeba by im bylk wyjasnic definicje tego trudnego wyrazu...
1
@Djzordon spojrz na to z tej strony. Live stracilo swojego mozna powiedziec cracka i co stracili ? W sumie nic tylko zyskali. Oni nawet nie odczuli straty swojego cracka. Nie uwazasz ze poprostu chcieli sie go pozbyc za gruba kase i szukali sytej ryby co go wezmie ? Ja nie porownuje teraz Cou do CR czy Messiego. Ale spojrz na Real w tamtym seznie bez CRa teraz dopiero ZZ Real buduje od nowa. Dla mnie czyms tu smierdzi ze Live nic nie stracilo sprzedawajac go tylko zyskalj na tym mase kasy..
0
@lukaszbarca15 tak tak. Zle przeczytalem pytanie
0
@puyol_presidend5 zle z interpretowalem pytanie, przepraszam
0
@Statistics za to ze nie wymieniles Boatenga ktory tez jakis czas gral w Milanie ci nie wybacze xd. A tak na serio zapomniales o Cafu, Maldini Nesta Gattuso Dida to taka podstawa jesli chodzi o Milan :p