Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adasko1998 chlopie a Boateng ? Gral w Milanie. Jak mogles taka legende pominac...
1
@mikokarla ZZ ma jeszcze jednego Asa. Jest nim Fede Valverde
1
@Lucassito no ja nie napisalem ze wina lezy w 100% bo jego stronie ale swoja cegielke dolozyl. Skoro maja problemy z koncentracja i ogolnie cos w glowie im siedzi to dlaczego psychologa im nie zalatwia ?
1
@Lingvo18 gdyby Dembele strzelil na 4-0 to Live by wygralo z nami 5-0
1
@CalcioFan panie musialbys mu kamerke zalozyc w pokoju zeby widziec czy na googlach nie siedzi xd
2
@NIEBIESKI77 mi tylko chodzi o to ze oni majac takie zaliczki to i tak dali dupy...
6
@NIEBIESKI77 z PSG mimo wszystko przeszlismy dalej. A Juve bodajze nas w 1 meczu wyjasnilo te 3-0 to przynajmniej kazdy wiedzial na czym stoi. A za Valdka 1 mecz 4-1 z Roma i niewiadomo jakim cudem dostalismy 3 bramy od nich a z Live yo jyz ani pisac niechce bo kazdy wie
2
@Lucassito EV udowodnil swoja wartosc w LM przy 2 kompromitacjach
8
@NIEBIESKI77 tylko wiesz powiem ci tak, przez ostatnie 2 lata za EV Barca wychodzila z grupy z 1 miejsca a konczyla w fazie pucharowej na kompromitacji, mozna wywnioskowac wiec jak cos sie stalo 2 razy z rzedu to jest realna szansa na trzeci raz tymbardziej ze zespol jest w rozsypce
2
@mcsarna juz widze ze dla niektorych Ansu to powoli drugi mlody Messi xd
1
@Matix90 sęk w tym ze on nawet po tej kontuzji nie zdazyl wrocic i juz kolejna
24
@Kondziubarca a skad mial to przwidziec ze tak bedzie ? Przeciez tego nikt nie przewidzi...
0
@bolinho89 a kogo maja na szybko teraz kupic jak sie zaczelo naprawde palic pod dupa ? Nikt nie przewidzial ze Dembele po treningu wyleci znowu
1
@Jakchcesz ja rozumiem spoko. No ale wiesz czasem jak sie na to wszystko patrzy okiem kibica (nie mowie tu teraz o twoim komentarzu tylko sytuacji barcy) to jest to dramatyczne
3
@Alistar74 dobrze ze nie trafil na 4-0 bo Live w rewanzu by nam manite zrobilo
0
@qbsonFCBarca klasyk sie rzadzi swoimi prawami. Beda musieli jakos wykorzystac bolaczke naszych zeby wkoncu majstra zdobyc
0
@Jakchcesz to nie zmienia faktu ze nasza lawka i tak wyglada cienko. A powolal tyle wychowankow bo musial kims dziury na lawce polatac
0
@student97r no tak. A jak myslisz beda kogos Lakersi probowali sciagnac zeby wzmocnic jeszcze zespol ?
0
@HansLanda chciales ppwiedziec chyba ze "GRA" bo poki co malo go bylo. Tak go rozbestwili wbtej barcy ze niewie co ma z soba robic
1
@student97r no wiem jakby nie ten D-Rose. Po tylu kontuzjach tak sie podniesc.
0
@HansLanda aha. To ze mamy troszke wiekszy budzet to mozemy szastac na lewo i prawo... no tak chocby nie dalo sie lepiej zagospodarowac tych pieniedzy... inwestuje w talenty z Brazylii to fakt ale ci mlodzi poki co jakis tam potencjal maja i moga kiedys byc bardzo dobrymi pilkarzami. U Pereza taki Dembele nie dostal by na start tyle siana ile zarabia w Barcy podejrzewam ze dostalby o polowe mniej, wtedy juz mu zostaje znowu jakas kasa. Nie przedluza pilkarzom co 2 sezony kontraktoe czy co 3 tylko krotko przed koncem i znowu mu jakis szmal zostaje. Tu chodzi o to ze on potrafi odpowiednio zagospodarowac kasa a nasi nie.
0
@HansLanda nadal lepszy ten Perez jak ten smieszny Bartek. U Pereza jest przynajmniej tak ze jak ci sie nie podoba cos to nara. Nie placi jakis astronomicznych pensji i wszystko hula i do tego w druzynie jest kapitan z jajmi mimo ze go nie lubie..
0
@student97r cos mi ostatnio na necir przelecialo ze Lakersi chca zrobic jakis trade zwiazany z pozyskaniem D-Rose ?
0
@skakun95 podobno Messi gra z jakims urazem w lewej nodze. Takze nie napalaj sie na nic. Osobiscie uwazam ze z tak po szatkowanym skladem (Kontuzje/wyprzedaz zawodnikow) powinni skukupic cala sile ognia na jednym trofeum i zagrac va bank
0
@Rewolucja123 mowisz o REM ?
0
@Arkon do takiego budowania skladu jest potrzebny projekt ktorego Bartek i jego pseudo zarzad nie ma. Oni tylko patrza na to gdzie by z Barca nie poleciec zeby tylko wypromowac marke Barcy i skasowac konkretny Piniadz
0
@kkbarca to jest do zrobienia, bo zarzad ewidentnie dal ciala i to po calej linii. Tak jak ostatnie lata jeszcze im uchodzily na sucho tak teraz napewno cos sie bedzie dzialo mam taka nadzieje i wkoncu zrzuca tego ciamajdy z stolka
0
@NKing niby z jakims urazem gra ...
0
@SinMistico jak nie ma Messi z kim grac ? Ma Grizza do grania ktory tez jest dobry w te klocki..
0
@szymek.radom a kto bedzie gral na szpicy jak sie Benz polamie ?