0

@german_17 bo zarzad patrzy na projekt w ktorym wypromuje barce i zarobi kokosy a projeky sportowy lezy i kwiczy

0

@masa11 kolego. Problem z kasa z Neymara byl taki ze klubg wiedzialy jakim sianem Barca dysponuje. I dlatego te ceny byly takie. Podziekuj szejkom z Paryza a pozniej Barsie za to ze delikatnie rzecz biorac rozpier rynek transferowy

0

@scotti wbij to sobie do glowy ze KM mysli tylko o RM i Barca nie ma szans zebg go sciagnac

0

@masa11 teraz sie latwo mowi ze kasa w bloto. A przed przyjsciem kto to mial przewidziec ze tak bedzie ?

0

@Zirike nie brakuje. Wystarczy oddac opaske Pique albo ter Stegenowi

0

@Azi kazdemu czlowiekowi rozne mysli po glowie chodza patrzac na to co sie z Dembele dzieje..

1

@bolinho89 w sumie odejscie Duranta by nic nie zmienilo nawet gdyby zostal bo on sam wtym sezonie nic nie pogra

0

@Zirike lepiej tak robic zeby motywowac druzyne niz tak jak pewien pan ktory biega w bordowo granatowych strojach z opaska kapitanska na rece ktory spuszcza glowe gdy zespol jest w rozsypce

0

@JohnA ale w repce Francji chyba Lloris jest kapitanem jak sie nie myle

0

@RR ale mi chodzi o to zevtak czesto nie byl kontuzjowany w BVB

0

@Pawel1980 w BVB taka szklanka nie byl. To az zdumiewajace

4

A czego brakuje naszej pomocy ? Pewnej czesci miedzy nogami, bo nie maja odwagi grac prostopadlych pilek

1

@kkbarca brakuje kogos takiego jak Thiago albo KdB

10

@masakrator05 Tak. Czemu mialbym nie wierzyc. Wkoncu im kibicuje to zawsze wierze

0

@Jakchcesz to nie pilkarze ida do Bartka tylko on do nich

4

@Ribery_sc jest Grizz na 9 i to wystarczy on nie jest slaby

0

@Bartek22 a ten sie Fatiego czepia... chlopakowi trzeba doswiadczenia, a kiedy on ma je zdobyc jak nie teraz jak ma okazje grac ? On ma 17 lat jak dalej tak bedzie grac jak teraz to za 2 czy 3 lata bedzie juz gral 1 na 1 i bedzie wygrywal. On potrzebuje czasu, takiego czegos nie robi sie na wczoraj

4

Ja tam wierze w Dembusia jeszcze. Moze przy nowym trenerze ogarna jakos jego kontuzje

0

@Kimar najpierw trzeba jakos te kontuzje ogarnac.. w BVB tych problemow nie bylo...

0

@FDJ wymiennosc pozycji nie przynosi goli... jak chodzi o skcje bramkowe gdzie moglby Messi rozegrac z nim to to pozostawia wiele do zyczenia

1

@DonMatteo901 szkoda ze wtym roku City LM konczy na 1/8..

12

@FDJ i do tego dodal trening pt. "Jak wygrywac mecze nie podawajac do Grizza gdy ten wychodzil na wolne pole"..

3

@Przemek2323 Powiedz Messiemu ze w ataku ma jeszcze jednego kolege.. to jak Messi chamsko pomijal Grizza to jest szczyt bezczelnosci... ja rozumiem ze wczoraj Grizz mogl bodajze 2 strzelic ale nie trafil no ale kurde Suarez tez nie zawsze wykorzystuje to co ma na tacy....

0

@sokot Suarez co chwile kopie sie po czole tymbardziej w LM na wyjazdach... a mimo to ciagle to samo...

0

@Martino79 edit: prezes nie gra glupka prezes nim jest

0

@barteggg08 ratuje.. ale Grizz tez gra w tym klubie....

0

@slayer jak drzec o wynik xd. Jak oni strzelili w 92 minucie jakos

4

@kacperowski20 a jak mial wygladac jak Messi mu niechce dogrywac pilek

4

@korn234 a ile moglby wypracowac sytuacji bramkowych gdyby obslugiwal Grizza

0

@Patrykl145 przeprosic go za to jak powiedzial ze siedzi przy jednym stole z Messim i Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?