Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@german_17 bo zarzad patrzy na projekt w ktorym wypromuje barce i zarobi kokosy a projeky sportowy lezy i kwiczy
0
@masa11 kolego. Problem z kasa z Neymara byl taki ze klubg wiedzialy jakim sianem Barca dysponuje. I dlatego te ceny byly takie. Podziekuj szejkom z Paryza a pozniej Barsie za to ze delikatnie rzecz biorac rozpier rynek transferowy
0
@scotti wbij to sobie do glowy ze KM mysli tylko o RM i Barca nie ma szans zebg go sciagnac
0
@masa11 teraz sie latwo mowi ze kasa w bloto. A przed przyjsciem kto to mial przewidziec ze tak bedzie ?
0
@Zirike nie brakuje. Wystarczy oddac opaske Pique albo ter Stegenowi
0
@Azi kazdemu czlowiekowi rozne mysli po glowie chodza patrzac na to co sie z Dembele dzieje..
1
@bolinho89 w sumie odejscie Duranta by nic nie zmienilo nawet gdyby zostal bo on sam wtym sezonie nic nie pogra
0
@Zirike lepiej tak robic zeby motywowac druzyne niz tak jak pewien pan ktory biega w bordowo granatowych strojach z opaska kapitanska na rece ktory spuszcza glowe gdy zespol jest w rozsypce
0
@JohnA ale w repce Francji chyba Lloris jest kapitanem jak sie nie myle
0
@RR ale mi chodzi o to zevtak czesto nie byl kontuzjowany w BVB
0
@Pawel1980 w BVB taka szklanka nie byl. To az zdumiewajace
4
A czego brakuje naszej pomocy ? Pewnej czesci miedzy nogami, bo nie maja odwagi grac prostopadlych pilek
1
@kkbarca brakuje kogos takiego jak Thiago albo KdB
10
@masakrator05 Tak. Czemu mialbym nie wierzyc. Wkoncu im kibicuje to zawsze wierze
0
@Jakchcesz to nie pilkarze ida do Bartka tylko on do nich
4
@Ribery_sc jest Grizz na 9 i to wystarczy on nie jest slaby
0
@Bartek22 a ten sie Fatiego czepia... chlopakowi trzeba doswiadczenia, a kiedy on ma je zdobyc jak nie teraz jak ma okazje grac ? On ma 17 lat jak dalej tak bedzie grac jak teraz to za 2 czy 3 lata bedzie juz gral 1 na 1 i bedzie wygrywal. On potrzebuje czasu, takiego czegos nie robi sie na wczoraj
4
Ja tam wierze w Dembusia jeszcze. Moze przy nowym trenerze ogarna jakos jego kontuzje
0
@Kimar najpierw trzeba jakos te kontuzje ogarnac.. w BVB tych problemow nie bylo...
0
@FDJ wymiennosc pozycji nie przynosi goli... jak chodzi o skcje bramkowe gdzie moglby Messi rozegrac z nim to to pozostawia wiele do zyczenia
1
@DonMatteo901 szkoda ze wtym roku City LM konczy na 1/8..
12
@FDJ i do tego dodal trening pt. "Jak wygrywac mecze nie podawajac do Grizza gdy ten wychodzil na wolne pole"..
3
@Przemek2323 Powiedz Messiemu ze w ataku ma jeszcze jednego kolege.. to jak Messi chamsko pomijal Grizza to jest szczyt bezczelnosci... ja rozumiem ze wczoraj Grizz mogl bodajze 2 strzelic ale nie trafil no ale kurde Suarez tez nie zawsze wykorzystuje to co ma na tacy....
0
@sokot Suarez co chwile kopie sie po czole tymbardziej w LM na wyjazdach... a mimo to ciagle to samo...
0
@Martino79 edit: prezes nie gra glupka prezes nim jest
0
@barteggg08 ratuje.. ale Grizz tez gra w tym klubie....
0
@slayer jak drzec o wynik xd. Jak oni strzelili w 92 minucie jakos
4
@kacperowski20 a jak mial wygladac jak Messi mu niechce dogrywac pilek
4
@korn234 a ile moglby wypracowac sytuacji bramkowych gdyby obslugiwal Grizza
0
@Patrykl145 przeprosic go za to jak powiedzial ze siedzi przy jednym stole z Messim i Ronaldo