Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jesli jesteś kibicem Realu to tak zmierzycie sie z kims z PSG City. Barca trafi na Bayern.
1
Spokojnie. Wiem, że irytujące nawet bardzo są te losowania pod Real, ale oni prędzej czy później odpadną. Nas interesuje nasz rywal czyli Atleti. Analizując chłodną głową to mogliśmy trafić lepiej i gorzej, więc nie ma źle. Najważniejsze, że nie jest to po raz kolejny PSG lub City, Bayern byłby równie niewygodnym rywalem. Ogólnie jest ok. Domagam się zemsty na Atletico za ich poprzednią kolejkę, antyfutbol z PSV przez, który zepsuli mi dwa kupony na łącznie 3 tysiące. Życzę im jak najgorszego wyniku w tej edycji, a taki gwarantuje tylko pojedynek z nami ;)
0
Tak w lidze mistrzow pokazali juz z PSV na co ich stac. Przewracali sie o wlasne nogi. Barca ich zrowna z ziemia a przynajmniej tego im życzę za ten antyfutbol ktory pokazali w poprzedniej kolejce.
0
Witam. Mimo wszystko szkoda, że losowania są ustawiane od ładnych paru lat pod Real i niestety po raz kolejny nie będzie nam dane obejrzeć El Classico w najlepszych rozgrywkach europejskich. Nie opowiadaj o dyspozycji Realu, bo Wolfsburg jest w równie słabej dyspozycji, a to jest drużyna co najwyżej na LE. Witamy Real i Bayern w półfinale. Życzę powodzenia z PSG.
2
Jest takie oswiadczenie? Myslalem ze wystarczy olac i nie chodzic to sami Cie skresla z listy studentow
0
Dzięki koledzy. Wszyscy oglądają, ale nikt nie może mimo setek próśb podesłać linka.
0
Ogladalem dokument z ktorego mozna bylo wnioskowac, ze on tez byl :)
0
Wtopa 70. Moze jakos niespecjalnie zaluje, ale jestem zazenowany poziomem i zaangazowaniem dzisiejszych druzyn. City i Atletico to jakas kpina. Zycze im odpadniecia.
0
Nie tylko Ciebie to boli ;/ ja juz sobie kilka razy mowilem, ze nigdy wiecej na Arsenal. Tak samo w meczu z Watford przegralem kupon a do wygrania mialem ponad 1000 :/
2
Czemu mnie to nie dziwi :D
Tak czy siak osobiście wolę, aby Real wystąpił przeciwko nam w swoim najmocniejszym składzie. Wtedy zwycięstwo smakuje najlepiej.
0
Ok co teraz w przypadku jesli Luis w ogole nie zagral?
0
Co się dzieje z kuponem w wypadku postawienia na bramke Suareza, a on nie gra? Jesli nie wejdzie w drugiej polowie jest to anulowane i liczone po kursie 1.0, a jesli wejdzie to musi strzelic bo gra tak?
9
Tak to jest jak część osób czyta tylko nagłówki i chce zabłysnąć jakąś odpowiedzią dla poleceń ;)
0
No słabo zwroc na to tez uwage przy odbiorze. Polecam od razu zaopatrzyć sie w folie, sa tanie cienkie a zawsze chronia przed zarysowaniami;)
0
Tak tak pamiętam. Telefon przyszedl, ale pudelko bylo odplombowane czyli ktos niewiadomo po vo go otwieral. Kolega zadzwonil do konsultanta, a ten powiedzial, ze pudełko powinno byc zamknięte, wiec odeslal tel z powrotem. Ma dzwonic w poniedzialek co dalej. Sprawa ciekawa, bo to bylo zamówienie przedpremierowe, wiec ciekawe co z tym zrobia, bo po to ktos placi wiecej i zamawia w przedpremierze wlasnie zeby miec go wczesniej, a tu takie jaja.
0
Akurat od Manchesteru City sa moim zdaniem lepsi :) ale wolalbym ich mimo wszystko
0
Moja opinia jest taka, ze juz w zeszlym sezonie mielismy najtrudniejsza mozliwa droge u pokonalismy mistrzow najlepszych lig, wiec juz udowodnilismy swoja wartosc. Teraz, aby w koncu zapisac sie na zawsze w kartach historii nie narzekalbym na latwiejsza droge. Chcialbym w cwiercfinale lub polfinale trafic na Real o ile on dostanie sie do polfinalu, bo o nas sie nie boje :)
0
Co prawda obecnosc to horror/thriller, a nie typowy horror, ale również polecam, jeden z najlepszych.
0
Ty to jestes wariat :D ale taka prawda szczesciu trzeba w życiu sprzyjać :)
0
Mi tydzien temu kolo nosa 2000 przeszly przez nieudolnosc w ataku Atletico w LM. Malo tego PSV pol godziny gralo w 10 :/
0
Poza tym nie wiem po co sie teraz wycofywal. Zdrowo myslacy czlowiek by jeszcze gral :p Po tej kolejce raczej na pewno Leicester zachowa taka sama przewage, bo watpie, ze przegraja u siebie z Newcastle, a z kazda nastepna kolejka wygrana z pewnoscia sie zwieksza.
0
Niemożliwe az tak duzy kurs ;o
1
Przeciez w ostatniej kolejce dostal zolta....
0
I o to chodzi. Musi zagrac z Realem wiec albo dzisiaj sie wykartkuje, albo z Villarealem bedzie ostrozny i tyle.
1
Mozliwe, ale balbym sie trochę. Po 2-3 bramkach moga sie oszczedzac na LM. Jaki byl kurs?
0
Tak zapewne nie bedzie grac ani dzisiaj ani w nastepnej kolejce z villarealem, bo jest jakieś tam ryzyko dostania zoltka. Prosze Cie, zagra na 100 ;)
0
Optymistycznie tyle bramek :) mam nadzieje ze Luis chociaz jedna ustrzeli dzisiaj bo postawilem na niego :p
0
Kto dzisiaj dla nas strzeli bramkę/bramki jak uwazacie?
0
Haha prawie trafiles jezdze fajnymi furkami ale niestety nie na planie szybkich^^
1
Co niektorzy w soboty rowniez pracują ;)