Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podbeskidzie wychodzi po raz drugi w tym meczu na prowadzenie w Gliwicach. Jak rzadko kiedy ogladam ekstraklase to ten mecz jest na prawde swietny. Akcja za akcje jak sami komentatorzy powiedzieli mecz rodem z Premier League. Zostalo jeszcze niespelna pol godziny, polecam.
0
Jak ja bym chcial robic w zyciu cos co na prawde kocham i za to trzepac taka kase.
12
Widzę w linku "interia" i nawet nie wchodzę.
0
Totenham raczej da rade. Realu bym nie ryzykowal bo maly kurs a las palmas jest dobre, chociaz Real jak to Real powinien dac rade.
1
Barca i Bayern po kursie 1.05?:p to jak juz moze jakis handicap? Realu bym nie obstawil w tej kolejce Las Palmas moze cos ugrac ;)
0
Mecz ustawiony :D
0
Totki, lester, podbeskidzie, legia to z ligowych pewniaczki na ten weekend ^^
0
Tak, a Alvaro najlepszym pilkarzem na swojej pozycji^^
0
Tak konkretnie chodzi mi o Pogbe :) w zeszlym roku bylem przekonany ze po banie do nas dolaczy. Teraz sytuacja sie troche zmienila chociazby eksplozja formy Roberto i Denisa ktory ma wrocic wiec w srodku jest tloczno. Mimo to w dalszym ciagu jestem zdania ze pasowalby do nas idealnie jak nikt inny. Poza walorami defensywnymi i fizycznymi posiada doskonale cechy ofensywne. Spokojnie moglby grac w miejsce Iniesty i mysle ze na długie lata godnie by go zastapil. Odebrac mu pilke jest takze niezwykle ciezko, a jego drybling i podania z wizja pola sa porownywalne jak u naszego don Andresa. To oczywiscie moje zdanie, wiem, ze wielu sie z nim nie zgadza ;)
1
Nie dolaczy^^ ale w innym zyciu pewnie ustawiany by byl jak w Bayernie z racji swojego potencjalu czyli przemiennie na LO/SO lub chodzby w srodku pola.
0
Mnie sie to podoba z racji, ze sam gram. Po to jest la rambla mozna tu o wszystkim dyskutowac. Sa tutaj ludzie ktorzy interesuja sie nie tylko Barca, ale i innymi zespolami i wg mnie dobrze jest wiedziec kto ma jakie typy, bo jest to pomocne w obstawianiu, a i mozna sie przed meczem pare ciekawych rzeczy dowiedziec.
1
Rowniez sie pod tym podpisuje. To nie gracz na Barce. Czasami zablyszczy, ale na boiskach sredniej ligi angielskiej i to wszystko. U nas trzeba pomocnika kompletnego, ktory potrafi sie zastawic, przytrzymać pilke, podac, dryblowac, a przede wszystkim harowac nie tylko w ofensywie, ale i defensywie i jak trzeba to uderzyc na bramke.
1
Akurat plotki o transferze Alaby do Realu byly pierwsze juz w zeszlym okienku letnim o tym pisali.
8
Nie kojarze w tym momencie, ale w kazdym badz razie Ci komentatorzy z Eurosportu to chyba golfa na codzien komentuja. Zanudzali strasznie, nie przekazywali emocji
10
Ryzyko bylo bardzo duze wiedzac ze Sevilla na wyjazdach nic w tym sezonie nie wygrwa. Ja na szczescie odpuscilem ten mecz.
0
Dzisiaj 480 przedwczoraj 230 :) gratki. Takie kolejki lubie.
0
No i ladnie 2gi fajny kupon w tym tygodniu wszedl :) ktos jeszcze cos ustrzelil?
0
Awans jest sprawa otwarta. Obie ekipy sa mocne. W jednym meczu moze wydarzyc sie wszystko, wiele bedzoe zalezec od dyspozycji zawodnikow w tym dniu i odrobiny szczescia.
Edit: mialo byc do bixmix nie wiem dlaczego tu odp
0
Wg bukmacherow rowniez sa glownym faworytem.
0
Za niedlugo rynek europejski zaleja tel chinskie xiaomi czy jakos tak i to bedzie hit. Na ten moment s7 przebija wszystko i to znacznie. To nie tylko moja opinia. Oczywiscie cena tez jest wysoka. Nie wiem co jutro wiecej bede Ci mogl powiedziec pewnie bede pod wrazeniem. Co do Twojego tel to powiem Ci ze sam mialem wczensiej z1 i zgadzam sie aparat w tych tel to tragedia, spodziewalem sie czegos duzo lepszego po sony, dlatego odpuscilem juz ta marke.
0
Postawilem za 28 do wygrania cos ponad 400
0
Moj kumpel zamowil w przedsprzedazy jutro kolo poludnia ma mu przyjść, wiec pewnie sie nim pobawimy i jutro bede wiedzial cos wiecej. Ogolnie rzecz biorac troche sie znam na tel i zapewne jest to najnowszy model i szczyt techniki. Spory przeskok miedzy 6 a 7. 6 nie polecam kupowac.
1
Zazdro, udanego wypadu!
1
Jak juz kilka osob sie chwali to i ja:
Villareal - Bayer / Villaral
Liverpool - ManU / Liverpool
Dortmund - Totki / BVB
Trzymajcie kciuki^^ dodam, ze wczoraj PSG juz do tego kuponu weszło.
4
To jest forum kibicow, a kazdy kibic wierzy we wlasny zespol. Oczywiście mozna podyskutowac, ale komentarze typu "rozpedz sie i walnij glowa w sciane" jesli wierzysz w sukces wlasnego zespolu jest ponizej wszelkiego poziomu. Za takie cos powinien z gory leciec ban.
10
A Tobie proponuje wrocic na strone bialych. Pozdrawiam :)
1
Alaba bylby idealnym uzupelnieniem naszej defensywy, jednak na transfer niestety nie ma co nawet liczyć.
0
No juz niekoniecznie o ten sezon mi chodzi bo ten juz przegrali ale tak ogolnie :p
0
BVB i Liverpool :)
0
To niech sie dostaja. Skoro sa slabi i tak maja odpasc to dla nas tylko lepiej bo sa ciagle w grze przez co nie moga skupic sie na lidze :)