7

Skoro dostaje sie do polfinalow to najwyrazniej na to zasluguje. Jesli byliby slabi to odpadaliby wczesniej. Jesli nie zasluguja to predzej czy pozniej i tak odpadna. Zwyciezca jest tylko jeden a wygrywa najlepszy proste.

0

Podobnie to analizowalem, Sevilla najmniej pewna, ale z drugiej strony to nadal Sevilla, obroncy LE graja dobrze w pucharach, a ostatnio nawet na wyjazdach och gra nie wyglada zle (ogladalem ich ostatnie 3 wyjazdowe mecze w tym oczysisice ten z nami) i grali serio dobrze, stwarzali sytuacje braklo skutecznosci a w obronie kilka kosztownych bledow popelnili stad ich slabe wyniki.

0

Alurat kupony na LM przewaznie mi wchodza :) w tej edycji cos ponad 1000 na plus. LE rzadko stawiam ryzykowna

0

Sam obstawilem Liverpool, Villareal i BVB, mozna by sie bylo pokusic jeszcze o Seville czy Bilbao, aczkolwiek wszystkie typy dzisiaj mocno ryzykowne.

0

Bardzo fajny mecz. Duzo sie dzialo z obu stron. Real dominowal, ale tak na dobra sprawe wiecej dogodnych sytuacji stworzyla sobie Roma, ktora miala ze 4 setki jak nie lepiej i trafienie w slupek. Po pierwszej polowie mogla prowadzic spokojnie jak nie 0:2 to chociaz jeden, ale ich nieudolnosc w sytuacjach sam na sam byla niesamowita.

0

Zenit Benfica taki wynik nie ma prawa bytu :p

0

Jakby to tylko o to chodzilo. Jesli w takim przypadku z gory nie dajesz sobie szans przez pryzmat pieniadza to musisz miec strasznie niska samoocene. Nie grubosc portfela sie liczy. Za to widze, ze latwo Ci kogos oceniac w tym przypadku siostre Neya jaka jest nawet jej nie znajac ;)

0

No tak nie wzialem pod uwage faktu, ze wiele osob gra w Fife, a tam z racji na jego wiek po kilju sezonach jest pewnie obronca z topu;)

0

Oczywiscie mam podobne zdanie co do Bartry, wierzylem w niego dlugo, ale juz nic z niego u nas nie bedzie dlatego porownalem go do Laporte, ktory owszem jest mlodszy, ale jest i duzo slabszy.

0

Nie przejmuj sie przytyjesz jak tylko zaczniesz pracowac.

0

Ja będę oglądać, po prostu myślę, że może to być atrakcyjniejszy pojedynek, bo nie liczę na zwycięstwo Romy. No może po cichu ;)

0

Nie moge czytac tych wszystkich komentary na temat Laporte. Ludzie czy wypisujecie tylko to nazwisko dlatego, ze wszyscy o nim pisza wlacznie z mediami bez zadnych konkretow? chyba tak. Widac, ze malo kto sledzi dokladnie LaLige. Ja ogladalem wiekszosc jego wystepow w tym sezonie i krotko mowiac gosc jest daremny juz Bartra prezentuje duzo wyzszy i rowny poziom serio.

0

Nie tylko Ty, ale spokojnie przyjdzie Pogba :)

0

Postaw, nie ma haczyka na 99% wejdzie, musialaby byc sensacja.

0

Mi sie wlasnie konczy umowa w tym miesiacu i musze cos nowego wziac. CP jest tanszy duzo, ale tam wlasciwie nic nie ma. Nc z kolei strasznie drogie wraz z canal plus i eleven. Zastanawiam sie wlasnie co robic dlatego tak wypytuje ;)

0

Chociaz w przeciagu calego roku placac te 11zl to i tak wyjdzie taniej niz placac przez 10 miesiecy (z wylaczeniem tych 2) pp 15,90

0

A juz rozumiem dzieki :) a wykupujac eleven za 15,90 mam mozliwosc wylaczenia go na wybrany miesiac? O tym nie wiedzialem fajna sprawa na wakacje ;)

0

Jeszcze raz mozesz to wytlumaczyc? Chodzi mi o oferte nc+ wlasnie. Moge wziac abonament za 20zl/m i za ile dokupie eleven? 15 czy 11? Moge osobno dokupic kanaly canal + czy musze wziac ten abonament w pakiecie z canal + bo jego cena to juz jakies 80zl/m..

0

Mi parę dni temu kolega pokazywał artykuł na onecie, że Barca zarzuca sieci na najlepszy i najmłodszy talent, prawdziwy diament 16 letni bramkarz AC Milan ma stać się priorytetem w letnim okienku. Śmiechłem i nawet na to nie patrzyłem odradziłem mu czytanie takich portali ;p

0

Piłkarze to profesjonaliści i muszą grać kiedy federacja o tym zadecyduje czy to w południe czy popołudniu czy też wieczorem, a nie kiedy im to pasuje. Godzina ta w dużej mierze zależna jest właśnie od oglądalności innymi słowy widzów czyli między innymi ode mnie.
Zresztą ja wyraziłem tylko moje subiektywne zdanie jaki dzień i godzina najbardziej mi odpowiada, aby móc śledzić poczynania mojej ukochanej drużyny.

1

Mają wykupione prawa właśnie do finału LM i do wszystkich meczów w których występowałaby ewentualnie polska drużyna, a że takiej nie ma to cóż..;p

0

Mi tam 16 najbardziej odpowiada, 20.30 trochę późno jak na sobotę no ale trudno. Na niedziele każda godzina dobra jak się cały dzień siedzi i odpoczywa :)

0

Czy Ligę Mistrzów, Lige angielską i hiszpańską mogę obecnie oglądać tylko poprzez nc+ ? czy jakieś inne stacje telewizyjne dadzą mi możliwość oglądania tych lig?

1

No tak powinienem wystawić mu 10 za dołożenie nogi po świetnej akcji Messiego i Suareza, a każdorazową zmarnowaną piłkę przez nieudolność pierwszego kontaktu czy to zgrania czy przyjęcia rzucić w niepamięć.

0

Liverpool w 10. Drugą żółtą kartkę obejrzał Milner i 3pkt wydają się już być nie do wyszarpania dla The Reds.

0

Ławka jeśli chodzi o walory ofensywne wygląda blado.. Czyżby Munir rozegrał pełne 90min? a może wejdzie Iniesta, a Arda zostanie przesunięty w jego miejsce. Co w wypadku wykluczenia w trakcie spotkania Suareza? Człowiek od zadań specjalnych Roberto? W obliczu niepowoływań Sandro, transfer rezerwowego napastnika wydaje się być koniecznością.

0

Zrozumcie jedno. To nie jest gra na playstation Fifa, tutaj nie da się jednym kliknięciem mienić formacji zespołu i wszystko gra. W prawdziwym footballu, aby chociażby lekko zmienić taktykę trzeba ćwiczyć i trenować tygodniami, nie mówiąc o tak drastycznej zmianie formacji 4-3-3 na wg Ciebie jaką? 4-1-2-1-2? Ja osobiście miałem nadzieje, że zobaczymy Arde na skrzydle za Neymara no, ale w miejsce Iniesty też jest ok.

0

Chodzi mi o to, że tego już nie zmienisz, a irytować to będzie zawsze. Oboje doskonale wiemy, że są tutaj stali, dojrzali kibice, którzy są na dobre i na złe i zauważają wiele rzeczy, ale tak samo jest tutaj wiele osób, którym wydaje się, że kibicują, a robią to ze względu na sukcesy, wyśmiewając innych gdy tym podwinie się noga, a sami wylewają swoje żale gdy przytrafia się to nam. Jestem ciekaw co by się tu działo gdyby taki Ronaldo ustrzelił nam hattricka na Camp Nou hehe. No nic temat rzeka, nie ma co na to zwracać uwagi, bo szkoda niepotrzebnie nerwów, jeszcze 2h czekania i możemy delektować się tym co najlepsze :)

0

Jak już zacząłem czytać to dokończyłem, w trakcie miałem nadzieje, że coś się z tego urodzi :)
Komentarz oczywiście wnosi tyle samo co te wszystkie narzekania w trakcie meczu, ale rozumiem można się zdenerwować jak czytasz tyle narzekań albo po prostu jak ja teraz jak czytam tyle moralizujących komentarzy na temat tych właśnie narzekań, bo to jedno i to samo. Też staram się to omijać widzisz tak jak Tobie nie zawsze mi wychodzi.
A jedynie co do Twojego zdania na temat rywala w LM, ja również jestem optymistą i wierzę, że mamy dużą szansę na obronę potrójnej korony, ale tak samo obawiam się każdego meczu i nie tylko z wczoraj wyśmiewanym Bayernem. To jest najgroźniejszy rywal, ale uważam, że w dwumeczu może przydarzyć się wszystko i trzeba uważać nawet na taką Benfice czy PSG, bo wystarczy mały błąd i z nimi także możemy odpaść, nie mówiąc już jaką krzywdę może nam wyrządzić sam Bayern..

3

Ja natomiast nie rozumiem takich komentarzy jak Twój. Poprawianie kogoś, zwracanie uwagę na to, że narzeka. A co to kogo obchodzi? Każdy ma swoje zdanie, swój własny rozum i jeśli myślisz, że tym komentarzem trafisz do tych wszystkich dzieciaków to się mylisz. Oni nadal będą wylewać tutaj swoje mądrości, a Tobie proponuje nie zwracać na to uwagi, bo szkoda Twojego czasu i naszego zresztą też na czytanie takich komentarzy jak ten. Bo przyznam, że jak widzę długi komentarz to myślę sobie: o! przeczytam może dowiem się czegoś ciekawego lub podyskutuje na jakiś ciekawy temat, a tu nic kompletne zero na które nie warto zwracać uwagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?