Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może ktoś polecić jakąś ciekawą ofertę telewizyjną? W tym miesiącu kończy mi się umowa z nc+ i zastanawiam się co dalej, jaką ofertę wybrać, aby była najbardziej korzystna. NC+ jest chyba najdroższą telewizją i nie wiem czy jest sens tyle za nią płacić. Zależy mi głównie na oglądaniu LaLiga, Liga Mistrzów i Premier League. Z tego co orientowałem się to Cyfrowy Polsat jest dużo tańszy, ale nie posiada właśnie tych kanałów na których najbardziej mi zależy. Jest jakaś inna dobra opcja , aby oglądać Ligę Mistrzów i LaLiga np. w Internecie? Nie chodzi mi o darmowe transmisję, bo one są przeważnie w słabej jakości i do tego ścinają się. Mógłbym wykupić jakiś abonament, ale czy warto? Jak to w praktyce wygląda, bo nigdy z takich rzeczy nie korzystałem mając do tej pory nc+. Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to z góry dziękuję.
1
No to wczas. To ich najlepszy grajek od kilku sezonow tylko czasami go kontuzje łapią
0
Uwielbiam goscia dla mnie absolutny top szkoda bo u nas nie ma dla niego miejsca.
0
Wszystko sie okaze ja caly czas jestem zdania, ze on nas czeka i wkrotce dolaczy, a czy ktos by musial odejsc? Niedokonca powiedziane, don Andres swoje latka juz ma, a Pogba jest mlody i moze grac dlugie lata, ale fakt na dwie pozycje zostaje jeszcze Rafa, Arda i Rakieta a to troche duzo.
0
Odejdzie Bartra, Verma, Sandro, Adriano. Wroci Denis, bomba transferowa Pogba, jakis ŚO i byc moze LO.
0
Moj dobry kumpel jezdzil razem z Majka.
3
Dokladnie :) trzeba przywyknac, ze w naszej skladance pomocnicy pelnia inna role niz w za Guardioli. A co do Douglasa to coz farta w zyciu tez trzeba miec i mozna mu tylko pozazdroscic :D
33
Tak, szczególnie te niejednokrotne przytrzymywania Messiego i Neymara.
21
Super wywiad. Najbardziej poruszyły mnie właśnie słowa i fragment przytoczony w tytule mianowicie: "Jeśli nie cieszysz się z gry w Barcy, nie wiem gdzie mógłbyś to zrobić". Dla mnie cytat tygodnia jak nie roku. Aż łezka się w oku kręci, to takie prawdziwe. Radość z gry przekłada się na formę i wyniki, a Barca to najlepsze miejsce do tego, aby bawić się piłką tworzyć show i prawdziwy piłkarski spektakl o którym każdy jeden dzieciak na świecie marzy. Tyle różnych ludzi na świecie, a każdy z nas marzył o tym by móc chociaż ten jeden jedyny raz w życiu wyjść w barwach Barcelony w oficjalnym meczu najlepiej Ligi Mistrzów na Camp Nou i poczuć tą magiczną atmosferę, usłyszeć hymn i rozglądnąć się po zapełnionych trybunach tak żeby zaparło dech w piersiach. Ahh niejeden oddałby za to wszystkie skarby świata ;p
5
W zeszlym sezonie czulem sie jakos pewniej w grze w obronie. Teraz czuje, ze kazdy mecz mozemy przegrac, przeciwnicy bardzo latwo dochodza do dobrych sytuacji bramkowych, wiec boje sie o LM i starcie z Bayernem. W zeszlym sezonie mielismy najlepsza obrone ktora gearantowala spokoj.
5
Z czego i tak wiekszosc bedzie wyzywac Cie od sezonowca lub kibica sukcesu, strasznie mnie to drazni.
4
Nigdy wiecej Higuaina.
1
Jak nasze trio tak lubi kombinowac i sie bawic to niech moze zrobia miedzy soba jakis zaklad i karne strzelaja na zmiane po kolei, a kto wykorzysta ich najwiecej ten dostanie niespodzianke od pozostalej dwojki, moze taka forma zabawy by ich zmotywowala?;p
0
Najlepszy z Valencia
Najbardziej emocjonujący z Leverksuen
Najtrudniejszy z Espanyolem
0
Serio porwnujesz Denisa i Alena do Paula? Jakby Ci to prosto wytlumaczyc. To sa dwa rasowe koty w worku, a Paul to tygrys w klatce o nazwie Serie A.
0
Coutinho moim zdaniem sie nie nadaje do nas. Przyjdzie Pogba^^
4
Haha pozamiatal. "Guti juz pieniedzy nie wygra".
0
Nie spodziewajcie sie dzisiaj pogromu lub chociazby nawet zwycięstwa Atletico, bo sa obecnie w beznadziejnej formie. Jesli Real zagra swoje to wygra bez problemu, chociaz osobiscie licze na remis.
0
Czego symbolem są oderwane ręce u pilkarzyków na okładce sportu?
7
Tylko nie Laporte.
1
tak, a w pomocy Pogba, Veratti i Halilovic lub Zieliński xd
0
Atletico dno. Jestem zazenowany ich gra.
1
Ogolnie jestem na lekkim plusie, ale rzadko stawiam i male stawki przewaznie, raczej tak dla frajdy zeby sie lepiej kibicowalo. Raz mi wszedl kupon cala kolejka LM w zeszlym roku faza grupowa. Wklad 40 wyciaglem 900.
0
Nie ma szans ;)
0
Dzisiaj na City i Atletico, bez wynikow, ale ryzyko jest duze z racji meczy wyjazdowych plus Atletico duzo bramek nie strzela, wiec moze byc remis.
1
Tak bylo, ale nie jestem pewien czy od zeszlego sezonu zasady sie nie zmienily. Jesli tak to dobrze wolalbym trafic na Real niz Bayern/Juve czy PSG i City bo to z kolei juz nudne.
0
Ja jakos duzo nie obstawiam, jedynie lige mistrzow wlasciwie. Najwiecej udalo mi sie 900zl wygrac na jednym kuponie.
0
Ja najbardziej nie chcialbym trafic odpowiednio na Bayern, PSG, City. Na hiszpanskie nie mozemy jeszcze chyba trafic, a z Realem moglibysmy grac. Wiec zostaje jedynie Wolfsburg lub Benfica/Zenit. Znajac zycie to my trafimy na kogos z trojki ktora z poczatku wymienilem, a Real na Wolfsburg.
0
Ladnie ja postawilem na bramke Suareza i troche zabolal mnie ten slupek ;p
0
Niestety stawka byla bardzo mala, bo zachowawcza. Nigdy nie obstawiam wiekszych sum na takie ryzykowne zaklady. Na kuponie cos okolo 200zl jest chyba. Postawilem kilka kuponow siadl mi jeszcze jeden na ktorym bylo okolo 50zl, a obstawilem Barce z handicapem i to ze nie padnie czerwo w meczu juve bayern. Poza tym obstawilem cala kolejke, wczoraj siadlo czekam jeszcze na dzisiaj, ale dzisiaj bedzie jeszcze ciezej. Jak obstawiasz kto dzisiaj wygra?