7

Jak dla mnie to LFC znowu zaciera sobie rączki na myśl, że za taką kasę sprzedają co najwyżej swojego przeciętnego zawodnika. Jak to jest, że otwarcie mówi się przed okienkiem, że będą chcieli go wypchać z klubu i mimo to ma on kosztować nas tyle kasy? To się wydaje aż niemożliwe

0

@Safrani jak widać opinie ekspertów są podzielone :D ja jak mówiłem sam nie oglądałem w ogóle meczów LFC poza dwumeczem z PSG, ale tam nikt z lfc nie błyszczał nawet salah.

Swoją drogą, ktoś się orientuję dlaczego on chce odejść lub dlaczego LFC go tak chętnie wypycha?

0

@pt9 nie trafia do mnie ten argument. Oczywiście, że Nico byłby zawodnikiem kluczowym lub wyjściowej 11stki i spokojnie większość meczów by grał. W tym czasie Raphinha może grać na 10tce lub w miejscu rotacji Yamala. Idealnie takich 3 gości do ciągłej rotacji co można nazwać podstawowym składem. Diaz w LFC taka sama rolę ma

0

@stone80 o czym Ty mówisz? O powiązaniacg tragicznej śmierci dzialaczki z gościem, który prezydentem Warszawy, został 7 lat później? Xd wow to już grube szycie widzę wlatuje, ale chętnie poznam więcej szczegółów, bo może mnie przekonasz do swojej narracji. Są jakieś dowody w tej sprawie podobne jak w tej czy to o Panie Jerzym czy powiązaniach ze znajomościami mafijnymi Nawrockiego? Podeślij to będę wdzięczny jak masz cokolwiek na Trzaskowskiego to sam chętnie zacznę na niego wrzucać takie rzeczy, bo nie przepadam za nim

1

@Roobo dla Ciebie ciekawy, a dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. W pierwszej turze głosował na swojego kandydata, a w drugiej nie ma zamiaru głosować na niekompetentnego gangusa. Jego nie da się porównywać nawet ani z Trzaskowskim, ani z Mentzenem, ani z nikim innym, no może z wyjątkiem Maciaka, bo ten to też podejrzany agent z dziwna przeszłością.

0

@GTBTP wiesz, że żaden sąd nie wystawi Ci zarzutów, a co dopiero aktu oskarżenia w tak krótkim czasie czyli do rozstrzygnięcia wyborów, to się może jeszcze ciągnąć długo. Druga sprawa to jak ma coś wpłynąć jesli nie ma wniesionego aktu oskarżenia, a ten może wnieść osoba pokrzywdzona czyli Pan Jerzy, który najprawdopodobniej już jest niepoczytalny, więc takiego tematu w ogóle najprawdopodobniej nie będzie i dlatego zostanie on już do opini publicznej i do własnego ocenienia. Jeśli nie chcesz w takie coś wierzyć i dla Ciebie to wszystko to za mało, to i tak nie uwierzysz.

3

@GTBTP wyimaginowanych aferach. No tak, Jarek powiedział, że mieszkanie przekazane na cele charytatywne, więc nie ma afery i essa. W wyborach jedna wielka kompromitacja i sztabu i pisu i samego Nawrockiego, gdzie każdy zmieniał wersję więc siłą woli musieli się przyznać i usunąć problem pozbywając się nieruchomości. Czy Ty serio wierzysz, że to są wyimaginowane propagandowe tematy? xD

Poza tym, już kij z tym, ale poza sama kawalerka jest kwestia jego kompetencji politycznych, które są zerowe. Do tego dochodzi jego doświadczenie zawodowe, a w zasadzie również jego brak, bo chyba nie wliczymy do niego jednej pracy załatwionej przez kolesiostwo, ani jego kariery stania na bramce w klubie nocnym czy hotelu gdzie załatwiał panny do towarzystwa - chyba że to również obrócisz i uznasz za atut w relacjach międzynarodowych lub powtórzysz za Jarkiem, że to również zmyślone. Na domiar wszystkiego można dodać kolejne kontrowersje czyli finansowanie przez jego samego z pieniędzy publicznych tytułu mba. Całe życie w jego wykonaniu to jeden wielki przekręt i kombinatorstwo.

0

@Encore to czego on chce może nie mieć znaczenia jak dostanie od sztabu odgórną decyzję . Pytanie czy powinien czy nie. Czy ma więcej do stracenia czy zyskania.

0

@michal26 zgadzam się, posunięcie w interesie Mentzena i mimo że odklejone to w oczach jego wyborców bardzo dobre :) I fakt, może przeceniam tych dwóch orłów kandydatów, ale tak jak napisałem Trzaskowski musiałby być idiota żeby na to pójść, co nie znaczy że to się nie wydarzy :D

2

@July_6_BcN dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione. Nie tyle problem z językiem co autokorekta z telefonu najwyraźniej częściej używam formy mnogiej :) jeszcze raz, dzięki za wyłapanie!


2

@michal26 Sorry, ale trzeba by było być skończonym idiotą, żeby nie tyle przyjść do niego na rozmowę, co zgodzic się podpisać pismo na realizację jego programu i stawiać go ponad decyzje sejmu xD (na to w teorii mógłby się zgodzić jedynie Nawrocki, bo on i tak będzie vetowac, ma często program zbiezny z Mentzenem i będzie dążyć do destrukcji rządu byle pis odzyskał pełnię władzy wkrótce)

Odkleljka piękna, ale konfederaci zapewne przyklasną. Ja mysle, że sam Mentzen zdaje sobie z tego sprawę że nie ma w ogóle takiej możliwości że ktoś dałby się w taki banalny sposób rozegrać, więc to prosty sposób żeby nie udzielić poparcia nie mówiąc wprost komu się udziela poparcie i dać poczucie wyborcom, że to oni sami świadomie podejmują decyzje xd

2

@ShawnC ja nie oglądałem meczów LFC, ale mój przyjaciel to kibic i śledzi wszystko dokładnie. Jego zdaniem lfc wypycha Diaza i z pocałowaniem ręki go oddadzą, bo obok Nuneza to największe drewno w zespole. Gość mimo że kilka bramek strzelil to podobmo jeszcze więcej marnował i jest strasznie irytujący. Ja bazując tylko na jego opini nie chciałbym takiego gracza u nas, a co dopiero jeszcze płacić za niego i ściągać go tutaj na jego piłkarska emeryturę. Podobno z osobowości też bywa problematyczny.

2

@FioletoweOczy zgadzam się z tym wpisem całkowicie. Nic dodać, nic ująć. Mi osobiście wstyd by było głosować na gangusa alfonsa, normalnie niedobrze by mi się robiło gdybym miał patrzeć w lustro, ale większość ludzi takich problemów moralnych nie ma i jeszcze tak jak ktoś wyżej pisał, przyklaskuje się w naszym kraju takim kombinatorom.

0

@draxidox Sikorski to inna liga, myślę że nikt by podjazdu do niego nie miał gdyby KO to wystawiła. Ja nie namawiam do głosowania na Bążura, bo sam za nim nie przepadam, a jak startował ostatnio z Duda to oddałem głos na Andrzeja, natomiast Duda to również inna półka niż Nawrocki. Wstyd by mi było gdybym miał przyłożyć rękę do tego, żeby gangus alfons bez doświadczenia w polityce miał zostać głowa państwa. Równie dobrze można by było wybrać innego gangusa z Trójmiasta np słynnego Nikosia gdyby żył tylko dlatego, że PiS by go poparł i żeby głosować anty Tusk. Obrzydzenie mnie jakieś wewnętrzne łapie jak pomyślę, że ktoś taki będzie mianować sędziów najwyższych i generałów. Dlatego tym razem, albo zostanę w domu, albo zagłosuje na Trzaskowskiego, ale to jeszcze zobaczę jak się ułożą najbliższe 2 tyg i co jeszcze wyjdzie.

2

@draxidox straszne to jest, że można by było żula spod żabki wziąć (bez urazy do żuli, bo większość z nich ma mniej kryminalna i mniej falszerska przeszłość od Karola) i ludzie nie mieli by z tym absolutnie żadnego problemu tak jak nie widzą go teraz, byle nie wygrał człowiek Tuska xD

2

@wojopancer kluczowa różnica jest taka, że Duda jest i był politykiem, więc miał doświadczenie i wiedział co podpisuje, mimo że był długopisem Jarka. Nawrocki również będzie długopisem, z tym że nie będzie wiedział co podpisuje, bo politykiem nigdy wcześniej nie był. Duda wywodzi się również z rodziny gdzie jego rodzice to pracownicy uniwersytetu jagiellońskiego i sam kończył prawo na UJ, natomiast Nawrocki no coz nie będę się rozpisywać, ale wiemy że jego przeszłość to raczej powiązania z grupą przestępczą, a tytuły jakimi się szczyci takie jak MBA to sfinasowal sobie z publicznych pieniędzy jako dyrektor IPN.

0

@Beztroskii wiesz co tu chodzi o to, że zdecydowana większość to młodzi ludzie i zarazem wyborcy Memcema. W im to graj taka narracja, bo oni nie patrzą na nic tylko chcą rozpadu koalicji chodźby po trupach byle do celu żeby w kolejnych wyborach ich konfa mogła się dostać do władzy. Szkoda, że jeszcze sobie sprawy nie zdają, że w najlepszym wypadku to wyrosną z tej konfy najprawdopodobniej, a w najgorszym odczują skutki ich rządów na własnej skórze. A w zasadzie to prędko nie odczują bo przecież samodzielnie i tak jeszcze długo rządzić nie będą.

0

@Losiex ludzi grzeje o rzucanie się gownem. Odpalają się jeden na drugiego i tyle. Trzy razy pytałem w dyskusji czy może ktoś mi podać argumenty ZA Nawrockim. Nie przeciwko Trzaskowskiemu, nie wyciąganie afer i innych głupot, nie obrażanie, a proste pytanie takie pozytywne. Dlaczego nie wymieniamy argumenty za, podając który kandydat w czym jest dobry i jakie są plusy jednego, a jakie drugiego?

4

@LukaszFan Co ja czytam, tak jakby cena paliw na świecie była uwarunkowana zarobkami w Polsce XDDDD haha you made my day

6

@Beztroskii tak zdemolował, że po wielkim kryzysie gospodarczym z 08/09 odnotowalismy wzrost gospodarczy w Polsce, a Polska jako jedyny kraj w całej UE uniknął recesji. To były jedyne lata gdzie Tusk miał pełnię władzy, ale ludzie mają krótką pamięć, a większość tutaj to jeszcze w pampersy robiła, więc ciężko od nich wymagać rzetelnej opinii. Dodatkowo mocno zakorzenila się propaganda informacyjna powiązana z tym że ostatnie lata po rządach pisu to już oczywista narracja o rozwaleniu duopolu.

37

@Luciano99 oho laureat ZP przemówił głosem rozsądku.

Zgadzam sie, nie trawie Trzaskowskiego, ale on przy Nawrockim to jest niczym Messi przy Rasiaku.

Rozumiem argumenty za tym, żeby nie oddawać pełnej władzy KO, ale z drugiej strony mamy kandydata, którego trafnie opisałeś. Do jego prezencji i znajomości języków obcych można dorzucić zerowe doświadczenie w polityce i zero znajomości międzynarodowych. Aferki i powiązania z grupą przestępczą już zostawmy na boku, chociaż śmieszne będzie jak to alfons będzie mianować sędziów i generałów najwyższego szczebla w kraju :D

1

@BorzyKrzys tak, i właśnie się obudziłem. Nie ukrywam, że jestem w lekkim szoku gdzie z dnia na dzień z Polski pod przewodnictwem wielkiego prezydenta Kwaśniewskiego zastałem Polskę, w której o urząd prezydenta ubiegają się klaun z alfonsem.

3

@marcin62 czy niewyksztalceni, mieszkańcy wsi i pracownicy fizyczni mają jakieś kompleksy, czy sami szufladkuja się jako Ci gorsi czy faktycznie ktoś ich hejtuje? Takie są fakty, że te grupy popierają środowisko prawicowe i z tym dyskutować się nie da, ale to nie znaczy że to jakaś obraza dla tych wyborców :D to że ktoś jest gorzej wykształcony czy pochodzi ze wsi to nie znaczy, że jest gorszy. Każdy jest człowiekiem i każdemu należy się szacunek.

0

@NsKi może dlatego, żeby ten biedniejszy płacil mniejsze i żebyś stać go było kiedyś na własne mieszkanie i godne ludzkie warunki życia, którego być może nie dostał od życia na start tak jak ten bogaty dziedziczacy w spadku kilka nieruchomości? Tobie kto zabrania byc bogatym, posiadania 10 mieszkań i jeżdżenia na wakacje 5x do roku? No chyba, że takie właśnie życie prowadzisz to nie było tematu :)

3

@MesQueUnClub22 jak ktoś wywołuje Zajączkowską i podaje ją jako przykład czegokolwiek to już wiele mówi o tej osobie xD to tak samo jakby jakiś fanatyk lewicy wychwalał Żukowską czy Biedronia, odpuść chłopie i uciekaj jak najdalej :D

1

@Tuc tak trzymać! Już prawie, jeszcze troszeczkę i wszyscy będziemy milionerami płacąc przy tym niskie i proste podatki. Marzenia są na wyciągnięcie ręki i nigdy nie były tak blisko :D oby tylko Ci wszyscy Dyzio marzyciele nigdy nie dorośli i ciągle popierali Mentzena, bo jedynie to może nam przeszkodzić w spełnieniu pięknych wizji gdzie będąc kowalami własnego losu zapracowalismy ciężko na te złote góry

1

@Szlag ja to samo. I tak samo z przyjemnością oddałbym głos na takiego Sikorskiego, który z kolei jest mocniej prawicowy, ale niestety. Zamiast takich kandydatów mamy klauna Trzaskowskiego, który zapowiada się że przegra z jeszcze gorszym od siebie i kompletnie niekompetentym kandydatem.

1

@alone49 nie popieram nikogo z popis i prawdopodobnie nie pójdę na drugą turę. Nie mam się za lepszego od innych, szanuje poglądy o ile ktoś ma takie wyrobione i broni to w dyskusji to jest dla mnie ok. Natomiast jak czytam komentarze to dostrzegam tylko kręcenie beki i hejtu z Trzaska. I spoko można mu zarzucić dużo, ale czy jedynymi argumentami dlaczego głosować na Nawrockiego to jest argument typu "nie dla Tuska?" to jest cyrk. Ja się pytam jakie argumenty przemawiają za Nawrockim? Kierując się czysto kompetencjami nie widzę ani jednego powodu dlaczego miałbym oddać głos za Nawrockiego. Gość od 2 miesięcy w polityce, zero doświadczenia, zero znajomości polityki, zero relacji międzynarodowych, a do tego wyciągana afera za afera i wątpliwa jego przeszłość kryminalna. Serio, ktoś taki ma być głowa naszego państwa w obliczu aktualnej sytuacji geopolitycznej? :P no wygląda na to, że tak, bo tak. Bo Tusk zły xD

1

@Deathwing112 mogą głosować pod warunkiem, że wyjechali maksymalnie rok-dwa temu. Ci co siedzą za granicą od 20 lat to jest jakaś kpina że mogą głosować

1

@draxidox i oczywisice zmieniają, ale dlaczego mają mieć teraz realny wpływ na wybory? Idąc Twoim tokiem rozumowania tak samo do śmieci głosy 60+ jak i głosy 18-29. Jedni zmanipulowani, a drudzy bez wiedzy i pojęcia o życiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?