0

Oficjalny sklep Barcelony to jest jakiś nieśmieszny żart. To jest aż żenujące jak niekompetentne osoby pracują w tym miejscu. I ta sytuacja powtarza mi się już któryś raz od wielu lat ciągle to samo. Nie da się kupić produktów. Nie wiedzą kiedy będzie dostawa, nie potrafią zapewnić zapasów, nic się od nich nie dowiesz. I najlepsze jest to, że "sprzedają" koszulki z serii Coldplay po 400 euro czyli za chore pieniądze, ale nie potrafią nawet zapewnić minimalnego poziomu zapasów przez co koszulki znowu sprzedają się w 5min i koniec. Tysiące fanów pisze do nich maile, wiadomości na socialalach przeciążone skrzynki odbiorcze. Po co zwiększać obrót pewnie o dobre kilkaset tysięcy euro jak nie lepiej i zapewnić większą dostępność produktów gwarantując tym samym satysfakcję klienta?

Janusze biznesu :) Hiszpanie to jednak naród nieudaczników.

0

@Armin96 no okej, a ja mówię o czystych sam herb bez żadnego sponsora Spotify. Bez logo. Bez napisu.

0

@pikass14 dom około 300m2, mieszka 5 osób, używane wszyztko bez ograniczeń, piekarniki, płyty, klimatyzację itd. Mamy fotowoltaike i nie płacimy nic. Trzeba było zainwestować kilka lat temu 15k, ale już te kilka lat temu przed fotowoltaika rachunki dochodzily do 400zl, więc nawet nie chce myśleć ile byłoby teraz.

0

@Who_you_mam szczerze? Ja wolałem Dembele kosztem Raphinhi, bo uważałem że brazylijczyk jest strasznie jednowymiarowy, nie ma dryblingu, nie potrafi wejść w pojedynek 1 na 1, bo przyspieszenia też nie ma i do tego często irytował nieskutecznością. To jest niesamowite jak z pozoru tak beznadziejnego przypadku innny trener jest w stanie zrobić takiego kozaka.

0

@Armin96 z logo z tamtego sezonu? Miałem na myśli czyste bez logo z samym herbem Barcelony

1

@Armin96 bardziej podobają Ci się z logo? Są osoby które kupują teraz koszulki właśnie dlatego że logo nie ma

0

@agaFCB pytanie czy nie każda osoba tak mówi niezależnie od płci? Jesteś w stanie szczerze odpowiedzieć czy nie zdarza Ci się w ciągu dnia odpalić insta żeby poprzewijac rolki? Zwykle pytanie z ciekawości nic złego na myśli nie mam :)

2

@AlexDark00 z tym Oriolem do był kabaret. Gość sabotazysta, drewniak taki sam jak Kessie tylko mniej przydatny. Tymczasem Casado szansy nie dostawał, bo wypożyczony dziad grał xd

1

Generalnie cały środek pola i przód na plus. Z tyłu niestety problemy. Najgorzej Pena i Balde. Co chwile, albo głupia strata w obronie, albo wrzucenie kolegi na konia kiepskim podaniem. Bardzo elektryczna obrona, na szczęście Casado i Pedri wprowadzają spokój i mimo że są dublowani to potrafią utrzymać piłkę

2

Ale co by nie mowic było emocji w 1 połowie xD po bramce na 1:1 jak Bayern na nas usiadł to serio pachniało tu ich kilkoma bramkami, a tu nagle zwrot akcji i my swoje gramy :D

4

@DLFCB masakra, nie chce sobie nawet wyobrażać ojca po wybudzeniu ze stanu ciezkiego

4

@Kgorecki2500@Kgorecki2500 @Comentateiro @okiemtypera_lucaxx95 i gdzie tu doszukiwać się przyczyny? Jedni twierdzą o wygodnym trybie życia, a drudzy o zapleczu finansowym. Dochodzi jeszcze aspekt poznawania się ludzi. Osobiście uważam że to mieszanka wszystkiego.

1) Wygodnie chcą ludzie żyć to fakt. Obraz w internecie zwiedzaj świat, podróżuj, dbaj o siebie. Narracja, że kaszojady zrujnuja Twoje życie, zniechęcanje do posiadania dzieci.

2) Budowanie relacji i związków. Dostęp internetu daje poczucie, że łatwo można zmieniać partnerów przez co nikt nie dba o relacje. Wszechobecne zjawisko ghostingu. Ponadto dużo ludzi nawet nie chce wychodzić z domu, rozrywkę zapewnie im internet i przewijanie insta i tiktoka pol dnia.

3) Sytuacja finansowa - cóż można mówić, że kiedyś żyło się biedniej i ludzie robili dzieci. Tak, ale czasy były inne. To że było biedniej to nie znaczy, że ludzie nie zaspokajali podstawowych potrzeb takich jak posiadanie domu dające poczucie bezpieczeństwa. Aktualnie ceny nieruchomości w Polsce są absurdalne. Absurdalnie drogie są mieszkania i domu w przełożeniu na zarobki. Posiadanie mieszkania w obecnych czasach to luksus. Widziałem dzisiaj raport na Twitterze, który ukazał że Warszawa zajmuje drugie miejsce na świecie jeśli chodzi o wzrost cen nieruchomości w ciągu ostatnich kilku lat. Bardziej nieruchomości zdrożały w tym samym czasie tylko w Dubaju. Jak w tych czasach zakładać rodziny i budować związki gdzie większość ludzi w kraju do 30 roku życia w dalszym ciągu mieszka z rodzicami?

4) Uwarunkowania polityczne pomijam, bo nie chce zaczynać dyskusji na tym tle, ale to również ma wpływ - pierwszy lepszy przykład: zaostrzenie prawa aborcyjnego.


0

@RobiS czy Ty odnosisz się do filmu konopa czy do czego? Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że część ludzi kompletnie nie rozumie tematu lub miesza wątki. Przecież tu nikt nie mówi o banowaniu całkowitym hazardu. Tu chodzi o to że Ci patoinfluencerzy promują to wśród swoich widzów celując w dzieci. Hazard może być tak samo uzależniający jak alkohol czy inne używki i to również musi być dostępne od 18 roku życia.

0

@DonAndresFCB ja przychylam się do Twojej opini. Wczoraj i na żywo i podczas powtórki z tv miałem wrażenie że Pena spokojnie byłby szybciej i by to wybił. Są gdzieś powtórki z tego? Bo tam stop klatka nie oddaje

1

@SzczenaWojtula dzięki za opinie, podpisuje się w 100%

Mimo, że sam nie oglądam tych patologicznych treści to takie materiały jak te od konopy czy wardegi bardzo mnie cieszą. Niech się pali dupa tym skurw***om, a przede wszystkim niech będzie głośniej, bo musi społeczeństwo mieć większą świadomość takich brudów. Większą świadomość to większy rozgłos i większy opór, a jednocześnie to wywarcir wpływu na aparat państwa, aby zaczął coś z tym robić.

0

Film konopy obejrzany? Jak wrażenia?

1

@Bogan chciałem kupić meczowke z 1 sezonu Lewego. Świetna struktura materiału była, wizualnie duża różnica. Mega się jarałem, niestety nie dało się jej kupić, bo były wyprzedane i wziąłem stadionowke.

Pytanie czy masz dużo siana żeby lekka ręka dopłacić, bo szczerze to stadionowka to też super pamiątka ;)

1

@Cvzx o to mi chodziło, chciałbym te Barcelonskie. Super, dzięki za informacje. W takim razie pozostaje śledzić sklep i wchodzić kilka razy dziennie :P szkoda ze powiadomienia się nie da ustawić, albo nie widzę takiej opcji. No ale trudno, dodałeś wiary dzięki :D

3

@tbas i dobrze. On obsralby zbroje i babola popełnił co zazwyczaj ma miejsce gdy gramy z kimś mocniejszym. Ba, z samym Bayernem w przeszłości już zawalil nam bramki.

1

@Bogan czy meczowki są lepszej jakości to polemizowałbym. One są lepsze do gry po prostu i w mojej opini również ładniejsze. Natomiast to że są lepsze do gry sprawia, że są cieńsze i inaczej wykonane. W mojej opini są dużo bardziej podatne na uszkodzenia. Stadionowki mniej przepuszczają powietrze są grubsze, ale przez to jako pamiątka czy dla kibica powinny być trwalsze.

0

Czy ktoś kupował kiedyś cokolwiek z kolekcji artystów? Aktualnie niby jest kolekcja Coldplaya. Niby, bo wszystko wyprzedane w dniu premiery. Orientuje się ktoś czy jest szansa, że będą uzupełniać zapasy i ponownie będą produkty w sprzedaży czy już raczej koniec i po jabłkach?

Może ktoś ma doświadczenie, bo kupował coś z poprzednich kolekcji. Będę wdzięczny za info.

PS do sklepu Barcy pisałem już, ale oni jak zwykle sami nie wiedzą ;) tam jest burdel jakich mało. Juz to przerabiałem jak pracownicy tam są niekompetentni i nic nie wiedza kupując koszulkę Lewego, więc szybciej dowiem się tu :P

2

Mam wrażenie że Pena przebył dłuższą drogę cofając się do bramki niż jaka zrobiłby gdyby wyszedł do piłki xd spokojnie mógł wyjść i wybić w aut

1

Pena na 0 z tyłu dzisiaj i zagwarantuje sobie miejsce w składzie na Real. Essa.

0

Beka będzie jak Pena będzie bronić wszystko mimo słabych wyników i puszczanych baboli, a Szczęsny będzie tylko rezerwowym przyktuym do ławki :P

0

@Matheu12 nie ma się co martwić na zapas. Trzeba robić badania. Mój kuzyn też 2 lata temu wykrył "guza" i z początku wiadomo był pięknie obsrany i panikował w sumie normalne. Natomiast koniec końców po dokładniejszych badaniach i konsultacji to lekarz mu powiedział że mnóstwo ludzi ma guzy/guzki i w większości przypadków to nic poważnego. Trzeba co jakiś czas się po prostu badać i sprawdzać czy nic się z nimi nie dzieje czy się nie powiększają. Równie dobrze całe życie może z nimi nic się nie dziać i tyle. Póki są małe nic się z nimi zazwyczaj nie robi. Jeśli w przyszłości nastąpiłyby jakieś zmiany wtedy rozpoczyna się leczenie lub zabiegi. Grunt to się badać i kontrolować. Myślę że w Twoim przypadku jak u większości ludzi będzie podobnie, więc głowa do góry i nie martwić się na zapas tylko regularnie zacząć się badać i będzie dobrze! :)

2

@Matheu12 oho kolega chyba dobija do magicznej bariery 30 lat ^^

Panie, gdzie tam rak :D przyczyn może być cała masa. Porób dokładne badania, zacznij od krwi, witamin, jest tego sporo.

0

@LeoMessiiBarcaPepa widzisz, a ludzie dają i może jeszcze będą lody na tym kręcić ;)

W dobrych cenach tshirty i bluzy były bo po 35-75 euro i całkiem fajne. Chciałem zamówić, ale cóż. Oczywiście nie ma. To jest kpina, wkurwiają tylko ludzi, mogliby w ogóle nie wrzucać tego jak nie potrafią ogarnąć dostępności produktu i w pierwszych godzinach od rozpoczęcia sprzedaży już ich brakuje.


0

@tbas no super strzal, szkoda że jak zwykle nie byli w stanie naprodukowac wystarczająca ilość, że w kilka godzin po uruchomieniu sprzedaży brakuje. A mogliby spokojnie przez dobry tydzień sprzedawać zwiększając obroty pewnie kilkunastokrotnie albo i lepiej. Nie ogarniam :)

2

Fajnie ze wrzucili dzisiaj do sprzedaży limitowana kolekcje z Coldplay, szkoda tylko że standardowo większości rzeczy już nie ma, wyprzedane w 1 dzień :D

21

@macio_944 czuć, że troll. Swoją drogą trollowanie to ciekawe zjawisko, nie? Ciekawym jest, że ludzie mają potrzebę tak często i nie raz na siłę trollowac. Tak jakby ich to cieszyło, sprawiało satysfakcję lub dawało poczucie, że są fajni? :D taka luźna rozkmina :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?