0

@Chwytliwy Scrap mechanic teraz ogrywasz?

15

@Katalonczyk1995 jakie nie czepiaj? Toż to profanacja.

0

Ciekawe jaki kurs na ich porażkę w finale ^^

4

@format1977 napiwno czyta

1

@Bartek22 Dobrze mu powiedziałeś.

2

@SeeleyBooth Estebanowi się upiekło bo go po fajki wysłali.

1

@SeeleyBooth ty też tam byłeś, z bagietami przyjechałaś ich rozgonić.

2

@MikusBarca blefa kręci, wczoraj pod żabką harnasia na pół obalał z dannym, z okna widziałem.

0

@AdrianGajewski2005 kompromitacja.

0

@escarabajo może dzisiaj będzie liga chińska obok francuskiej w totsach?

0

@piotrek1315 pasta do butów.

1

@Rewolucja123 Gdyby babka miała wąsy

0

@KrystianR Johnny Sins

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@norbi77 łykajcie dalej to co pismaki wysrają.

1

@Jakchcesz poprawił ze złej wersji na również złą wersję xD.

2

@bixmix tylko nie potłucz.

7

@Marik1234 iksDe.

4

@AmigoBlancos dobry ten laglet?

4

@Coutinho123 @Chwytliwy nie jest za chwytliwy.

12

@Striker czekam na oficjalkę, nie uwierzę w ani jedno słowo tych pismaków.

1

@Socjopata Nie bój żaby byku, jedną na warunku weźmiesz i zostanie tylko 5.

0

@notevenclose żydzę na kondycję, dlatego 2 składy ^^ I tak bym tego nie połączył tak jak bym chciał.

1

@Socjopata niechcący.

0

@notevenclose wiem że są ujowi, ale tylko oni pasują pod zgranie, no i vds ale jestem złotówa jeśli chodzi o bramkarza ;f

0

@KSSniper gram na 2 składy, w jednym Ederson tots a w 2 alisson 88, obaj z picków xD ale Allison lepszy mimo wszystko.

0

@Danny Gaucho weź tych sików nie pij, mam pigwówkę.

1

@KSSniper zaufałem mu i cyk z g1 na g3

2

@SeeleyBooth nie kracz bo Blind przyjdzie i dopiero będzie ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?