Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Scrap mechanic teraz ogrywasz?
15
@Katalonczyk1995 jakie nie czepiaj? Toż to profanacja.
0
Ciekawe jaki kurs na ich porażkę w finale ^^
4
@format1977 napiwno czyta
1
@Bartek22 Dobrze mu powiedziałeś.
2
@SeeleyBooth Estebanowi się upiekło bo go po fajki wysłali.
1
@SeeleyBooth ty też tam byłeś, z bagietami przyjechałaś ich rozgonić.
2
@MikusBarca blefa kręci, wczoraj pod żabką harnasia na pół obalał z dannym, z okna widziałem.
0
@AdrianGajewski2005 kompromitacja.
0
@escarabajo może dzisiaj będzie liga chińska obok francuskiej w totsach?
0
@piotrek1315 pasta do butów.
1
@Rewolucja123 Gdyby babka miała wąsy
0
@KrystianR Johnny Sins
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 łykajcie dalej to co pismaki wysrają.
1
@Jakchcesz poprawił ze złej wersji na również złą wersję xD.
2
@bixmix tylko nie potłucz.
7
@Marik1234 iksDe.
4
@AmigoBlancos dobry ten laglet?
4
@Coutinho123 @Chwytliwy nie jest za chwytliwy.
12
@Striker czekam na oficjalkę, nie uwierzę w ani jedno słowo tych pismaków.
1
@Socjopata Nie bój żaby byku, jedną na warunku weźmiesz i zostanie tylko 5.
0
@notevenclose żydzę na kondycję, dlatego 2 składy ^^ I tak bym tego nie połączył tak jak bym chciał.
1
@Socjopata niechcący.
0
@notevenclose
https://www.futbin.com/19/squad/8498967
https://www.futbin.com/19/squad/8498900
0
@notevenclose wiem że są ujowi, ale tylko oni pasują pod zgranie, no i vds ale jestem złotówa jeśli chodzi o bramkarza ;f
0
@KSSniper gram na 2 składy, w jednym Ederson tots a w 2 alisson 88, obaj z picków xD ale Allison lepszy mimo wszystko.
0
@Danny Gaucho weź tych sików nie pij, mam pigwówkę.
1
@KSSniper zaufałem mu i cyk z g1 na g3
2
@SeeleyBooth nie kracz bo Blind przyjdzie i dopiero będzie ciemno.