1

@KSSniper zaufałem mu i cyk z g1 na g3

2

@SeeleyBooth nie kracz bo Blind przyjdzie i dopiero będzie ciemno.

1

@Danny Gaucho co, chcesz więcej zielonych?

1

@KSSniper lubię się unieszczęśliwiać.

0

@czosnekfcb ja zamiast odśnieżać to bym się położył i robił orzełka.

1

Jak tam wasze dotychczasowe picki z fut? U mnie:
Laporte, Ederson g3
Militao, Da Costa g2
Ben Yedder, Visca g1
De Jong, De Jong g3

19

0

@vangoor kontuzje to nie zjazd, a pismaki każdego obsrywają.

0

@vangoor Neymar jakiś zjazd zaliczył? Na nartach chyba.

39

@Resoviak123 prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie.

0

@GilManzano co ty gadasz, zb to dno, przypomnij sobie te dialogi beziego xd

0

@mientusek1407 Dlaczego zb i mod zawarłeś w zestawieniu, co? No dalej, tłumacz się.

2>1>3

1

@Misanthrope jak można było nie lubić desmonda

0

@Koors jego karta w ut ssała za każdym razem.

0

@AboveYou ac brotherhood, ac Black flag, ac revelations, 4 nie ma

1

Polak ci powie jaka jest w Polsce pogoda.


0

@KamQiX hold my beer.

1

@Danny Gaucho z dobrego domu, ojciec nie pił.

3

@Trojanek23 wyjść nad jeziorko czy poczytać na świeżym powietrzu to jak nakryć do stołu komarom xd

1

@Nano22 dziwne jest gdy zaczynają O tym pisać w Internecie.

0

@Trojanek23 od 5 minut chyba nie było.

0

@LeoMessi1994 najgorzej jak pokrzywy rosły w bazie.

3

@kerouac i wszyscy powinni sie tak samo ubierać i tyle samo zarabiać i...

2

@FCBMati10 ja nie tęskniłem, było ideolo.

1

Komentarz usunięty

8

@Pavu nie, pocę się i bez tego.

3

3

@Esteban_ Gruby blefa kręci, jak to gruby.

1

@lucas/catalan Nadie od Bromora.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?