Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper zaufałem mu i cyk z g1 na g3
2
@SeeleyBooth nie kracz bo Blind przyjdzie i dopiero będzie ciemno.
1
@Danny Gaucho co, chcesz więcej zielonych?
1
@KSSniper lubię się unieszczęśliwiać.
0
@czosnekfcb ja zamiast odśnieżać to bym się położył i robił orzełka.
1
Jak tam wasze dotychczasowe picki z fut? U mnie:
Laporte, Ederson g3
Militao, Da Costa g2
Ben Yedder, Visca g1
De Jong, De Jong g3
19
@IronSanHybrid Tak.
0
@vangoor kontuzje to nie zjazd, a pismaki każdego obsrywają.
0
@vangoor Neymar jakiś zjazd zaliczył? Na nartach chyba.
39
@Resoviak123 prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie.
0
@GilManzano co ty gadasz, zb to dno, przypomnij sobie te dialogi beziego xd
0
@mientusek1407 Dlaczego zb i mod zawarłeś w zestawieniu, co? No dalej, tłumacz się.
2>1>3
1
@Misanthrope jak można było nie lubić desmonda
0
@Koors jego karta w ut ssała za każdym razem.
0
@AboveYou ac brotherhood, ac Black flag, ac revelations, 4 nie ma
1
Polak ci powie jaka jest w Polsce pogoda.
0
@KamQiX hold my beer.
1
@Danny Gaucho z dobrego domu, ojciec nie pił.
3
@Trojanek23 wyjść nad jeziorko czy poczytać na świeżym powietrzu to jak nakryć do stołu komarom xd
1
@Nano22 dziwne jest gdy zaczynają O tym pisać w Internecie.
0
@Trojanek23 od 5 minut chyba nie było.
0
@LeoMessi1994 najgorzej jak pokrzywy rosły w bazie.
3
@kerouac i wszyscy powinni sie tak samo ubierać i tyle samo zarabiać i...
2
@FCBMati10 ja nie tęskniłem, było ideolo.
1
Komentarz usunięty
8
@Pavu nie, pocę się i bez tego.
3
@Culé a muerte nie chce mi się szukać czystej wersji bo jestem na telefonie, ale to ja gdy wchodzę na ramble oraz gdy przeczytam pierwszy post.
https://scontent.cdninstagram.com/vp/10c12f7cfa1c1315bef245a9e49cf1e8/5D611ACD/t51.2885-15/e35/s480x480/56298426_105939840499313_7219100125540209285_n.jpg?_nc_ht=scontent-sea1-1.cdninstagram.com
3
@Esteban_ Gruby blefa kręci, jak to gruby.
1
@lucas/catalan Nadie od Bromora.
2
A teraz jak na spowiedzi, prawda to?
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/275771/15603504182964.jpg