Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 ból prawie tak wielki jak twój ból o najlepszego napastnika na świecie potężnego haalandinho
1
@Omoziu za 8k to sobie kup złomka i odpal symulator rowera
7
@Deviler za innosa chamie
7
@Medium bo palma by mu odbiła
5
@vangoor
pozdrawiam, a za zniesławienie już jest akcja w której można zgłaszać wszystkich którzy nas szkalujo
4
@draxidox zgadzam się w 100%, wchodzę na minutę i wychodzę a nie jakieś mineteny
5
Połamany przez pół sezonu z uwzględnieniem wypadu na urodzinki siorki neymar > raphinha, dembele, ferran i fati razem wzięci
2
@bartas97 lepszy jest mod z ricardo
3
@czosnekfcb amelinium nie pomalujesz
3
@Firestone to po tym wieczorze kawalerskim a wszystko przez elemelenta, miał załatwić sarenki a załatwił słonie, jak na niego siadły to już było za późno
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13002808#comment-13002808
0
@talizmo tak
3
haalandinho a nie jakiś lewus
4
@MesQueUnClub96 strzela do pustej bramki jak haaland
0
@PatrychoO dla mnie bomba bo przepalasz git kartę, a lepiej jak somsiad nie ma dobrych kart ;x
0
@ptrx na marchisio
0
@PatrychoO xD desailly top ale barceloniarz woli puyola pewnie
0
@MesQueUnClub96 to dobrze że nie dołączysz bo ja tu zostaję, czyli ty odchodzisz
0
@MesQueUnClub96 a czy twój transfer jest możliwy? na fioletową np
1
@Deviler Nidas
2
@Deviler w sensie mamy grać z elemelentem w wisielca?
1
@Slazzy super partia
2
@Rust_Cohle nie witam się bo i tak pewnie zara zawijasz
0
@MesQueUnClub_87 ale co ty barceloniarzowi pleciesz o jakiejś grywalności, u niego na squad battles wszyscy grywalni
2
@koksik2700 no to trzeba chleba na parkingu pod blokiem rozsypać to nie będą srały po autach te wszy
3
@Kessie znowu ty xD
0
@pt9 ano mogłeś
1
@pt9 dlaczego głupi? kosztuje jak fodder bo jest fodderem ;x
0
@PatrychoO jak niby w stronę fortnajta? tam od początku były baby ;x
3
@LM10GOAT jest kilka niedociągnięć jak na ciebie patrzę
0
@Rl9k1nG co stracone jak wszystko tanie jak barszcz, ikony w zadaniach itd ;x