Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler zaczął się cofać w rozwoju, oto dowód
https://zapodaj.net/images/c5496d860190d.jpg
1
@KamQiX i wytransferować do legii hehe
1
@KamQiX możesz mu też obniżyć staty ;)
0
@Deviler w Bayernie nagelsmanna? ;x
0
@TheNekro94 strzelcem i asystentem
2
@masq szawi ich wystawia czy kadra lekarska?
2
@Guess amelinium nie pomalujesz
0
@Kgorecki2500 ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@Bobo25 no i kto tam będzie chciał przyjść? Od lat nie mogą sprowadzić pomocnika mimo że ich stać, więc kogo sprowadzą teraz? Nazwisko
0
@Bobo25 przed przyjściem Messiego to mieli di Marie i Cavaniego, niby kogo mogą teraz sprowadzić? Osimhen im odpada bo chce do premier league
1
@Cygan BRC bluźniłem, wiecej grzechów nie pamiętam, musiałby książę spytać elemelenta
1
@Comentateiro słuchaj dziadek, nie zmuszaj mnie żebym cię odholował za bramę do luciano
0
@Bobo25 i ten ktoś będzie umiał podać jak Messi? ;x bo oni od x lat nie potrafią pomocnika ogarnąć
0
@Bobo25 psg? Messi odejdzie to tam nie będzie miał kto podać do mekambe
2
@Radzio_94 nie, ale jest za to filmik jak szuka cwaniaka i wyłudza piątaka
1
@AlwaysBlaugrana ich liczba minut wynika z tego że grają gówno
1
@KamQiX da się, wystarczy odpalić fifke
1
@KamQiX możesz, tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność
1
spokojnie, zaraz po konferencji verrattiego i karnym błaszczykowskiego cofniemy akcje do karnego lewego
0
@TheNekro94 co tak ostro potter
0
@TheNekro94 a posta wysłałeś gołębiem pocztowym
0
vardrycioki
1
@Zoker fiend to najgorsza jaka się przydarzyła, i zniszczyła przy okazji alexe
5
@tomek8756 ja też nie noszę, ale o tym to już nikt nie napisze
4
@Kessie wygląda jak taka jedna babka z matrixa
0
@haryveb944 strepsils
2
@Culers aa no to trzeba było tak od razu
https://i.ytimg.com/vi/nMt56fQKLIQ/maxresdefault.jpg
1
@Deviler madrycioken w ryken poszlen
0
@Malibu a no chyba że ta, to lecę do koparki i jadę, może na mnie granata dronem nie zrzucą
4
@urbipl to że ukraińcy wyjeżdżali i wyjeżdżają za robotą do nas bo u nich uja płacą, więc po kiego my tam mamy iść