Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle z przytupem spadną z ligi?
0
@Borry shopipipipipipi
9
@Medium bo madryciak kryminalista pozostaje na wolności za sprawą madryckich układów
0
@MesQueUnClub96 jesteś zły, bardzo zły
3
@Sulimo wyśmiewam tych co piszą że mu się nie dziwią, ktoś będzie szedł sam na sam, obrońca zrobi mu sanki a ten mu po meczu mordę przyjdzie obić?
4
nawet jeśli powiedział to o czym się mówi to mógł zareagować od razu na boisku, to co zrobił to zaplanowana napaść
0
@Rust_Cohle @Kapitan hawk kolejny do kolekcji, łapią się sami
1
@Hajny pobił, upodlił, znieważył i pozostaje bezkarnie na wolności za sprawą układów madryckich
2
@lucas/catalan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Peciak czyli złota piłka modricia też się załapie
19
@Transu96 i odebrać wszystkie tytuły za czasów gry fede dla madrycioków
48
Fede do pierdla a madrycioków wyrzucić z rozgrywek europejskich + spadek do najniższej ligi, innego wyjścia nie widzę
0
@talizmo przecież obaj wracają na last dance w ramach rozliczenia za mokebe
1
@Tabaluga37 maldini
3
@Kgorecki2500 jedno zasadnicze pytanie
0
@Deviler ty tam się znasz, jak ksiądz na związkach męsko damskich
0
dawać mi tego meuniera 5/5 na PO kurłła
1
@fcbarcafan19 odebrać tytuły i zbanować z rozgrywek, ot co
5
madrycioki się nawet nie kryjo
5
@poskus twój post zasłaniał reklamy
0
@DonCarletto chyba ty
2
@PiotrR a co tam wpisał, romantyk futbolu? ;x
0
@gorgota no xabi oczywiście
1
@Esteban_ ty faktycznie xD @Striker to do cb miało być
1
@BulaKG di natale, cały czas nim gram z ławki
1
@bartas97 jak nie, popychasz i dalej sama leci
5
@Esteban_ pytałeś się ostatnio o tani skład, a ten nowy event tak sypie że wszystko tanie, bergkampa masz za free w zadaniach, reszta kosztuje jak za fodder
https://www.futbin.com/23/squad/4083217
3
@agaFCB nie potrzebujemy pomocnika do wyjściowej jedenastki tylko do rotacji, Thiago git
0
@Emhyr nie oglądam ale ponoć ładnie chodzi w tym serie a, a tak się bronił przed odejściem na wypożyczenie
3
@Kamiloza91 neymara i messiego, neymar by się na zmianę zamieniał miejscami z dembele w szpitalu