Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GdefnyMU jak nie fejk to jego też zawieszą
3
@Joe_Pesci ty się nie śmiej bo mi jakieś 20 lat temu burza złomka odpaliła xD patrzyłem się w drugą stronę niż był komputer i ino zobaczyłem jak się futryna zaświeciła, odwracam się a złomek włączony.. no to wyłączam go a jak po burzy chciałem włączyć to już nie odpalił ;x
0
@AmigoBlancos gdzie ty tam widzisz jakąś flage
2
@PatrykBarca jeszcze jak
2
@Rust_Cohle tak było, madryciaki to kryminaliści, majo to we krwi
30
@Deviler nic mu nie powiedział tylko powstrzymał akcję, i za to w mordę mu dał? ;x
2
@partymaker innego wyjścia nie widzę
2
@Bocheno1 zagrycha
1
@GdefnyMU a chelsea wymieniłeś ponieważ..? xD
0
@Emhyr ty widziałeś jego ryj? to nie był liść
1
@barcelonaLM poza madrycką propagandą mającą na celu upodlić medialnie baene żeby nie składał pozwu to masz jakiś dowód?
0
@DonMatteo901 no i gitara
1
arsenal w lidze się zesra metr przed kiblem
rzekłem
0
@takisobiektos i wciągnął teraz z powrotem xD
0
@sidi12843 przecież donica napisał żeby nie wracał
1
@bartas97 1 i wszyscy zadowoleni
0
@MesQueUnClub_87 nic wielkiego, w tym evencie każdy trafia i to po x razy, u mnie też, prime shevchenko, birthday kluivert, teraz torres
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ;x nie mogę przestać trafiać
0
@Foro bo był rasistą
0
@Esteban_ u mnie maldini
2
@MesQueUnClub_87 jak po tym wszystkim nie będziecie razem to nie wierze w miłość
1
@Kapitan hawk może ją rozwiązali?
2
@Medium dlatego nie pół roku zawieszenia, tylko pół roku pierdla
1
@DonMatteo901 madryciaki posmarowaly mediom? Nowe, nie znałem
0
@MesQueUnClub96 fejk, mam tylko jedno multi
0
@Rust_Cohle a potem znowu będziecie za mną płakać jak wtedy co mnie 2 tyg nie było
3
@Luciano99 w końcu przestanie pisać
0
@Fido66 postawić kupon bo za tyle to sobie możesz
1
@totalcrack kuewscy? ;x
12
Widzę że już popite od rana