0

@GdefnyMU jak nie fejk to jego też zawieszą

3

@Joe_Pesci ty się nie śmiej bo mi jakieś 20 lat temu burza złomka odpaliła xD patrzyłem się w drugą stronę niż był komputer i ino zobaczyłem jak się futryna zaświeciła, odwracam się a złomek włączony.. no to wyłączam go a jak po burzy chciałem włączyć to już nie odpalił ;x

0

@AmigoBlancos gdzie ty tam widzisz jakąś flage


2

@PatrykBarca jeszcze jak

2

@Rust_Cohle tak było, madryciaki to kryminaliści, majo to we krwi

30

@Deviler nic mu nie powiedział tylko powstrzymał akcję, i za to w mordę mu dał? ;x

2

@partymaker innego wyjścia nie widzę

2

@Bocheno1 zagrycha

1

@GdefnyMU a chelsea wymieniłeś ponieważ..? xD

0

@Emhyr ty widziałeś jego ryj? to nie był liść

1

@barcelonaLM poza madrycką propagandą mającą na celu upodlić medialnie baene żeby nie składał pozwu to masz jakiś dowód?

0

@DonMatteo901 no i gitara

1

arsenal w lidze się zesra metr przed kiblem

rzekłem

0

@takisobiektos i wciągnął teraz z powrotem xD

0

@sidi12843 przecież donica napisał żeby nie wracał

1

@bartas97 1 i wszyscy zadowoleni

0

@MesQueUnClub_87 nic wielkiego, w tym evencie każdy trafia i to po x razy, u mnie też, prime shevchenko, birthday kluivert, teraz torres

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ;x nie mogę przestać trafiać

0

@Foro bo był rasistą

0

@Esteban_ u mnie maldini

2

@MesQueUnClub_87 jak po tym wszystkim nie będziecie razem to nie wierze w miłość

1

@Kapitan hawk może ją rozwiązali?

2

@Medium dlatego nie pół roku zawieszenia, tylko pół roku pierdla

1

@DonMatteo901 madryciaki posmarowaly mediom? Nowe, nie znałem

0

@MesQueUnClub96 fejk, mam tylko jedno multi

0

@Rust_Cohle a potem znowu będziecie za mną płakać jak wtedy co mnie 2 tyg nie było

3

@Luciano99 w końcu przestanie pisać

0

@Fido66 postawić kupon bo za tyle to sobie możesz

1

@totalcrack kuewscy? ;x

12

Widzę że już popite od rana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?