1

@koksik2700 olisadebe

1

@tristan87 a ten po prawej to kto? ;x

3

@VegetaPolska a widziałeś już słoiki? tam dopiero się dzieje

1

@Esteban_ bo na n to gra się dobrze tylko mbappe i haalandem ;f ja teraz gram toty benzemą a jak wpuszczam haalanda to mogę biegnąć na pałe do przodu bo wiem że i tak wyminie wszystkich ;f

1

@MesQueUnClub96 przecież napisał że jest za free

14

@IronSanHybrid kiedyś to było, za 5 można było ten tego, a teraz to za 200 nie znajdziesz, chyba że jowite @Luciano99

0

@Kgorecki2500 nie będzie(bardziej niż jest), więcej feature z EA pointsami pewnie będzie bo z tego ich sakwa się głównie zapełnia

0

@Rl9k1nG won za bramę chamie bo cię odholuje, bo cię odholuje

Tak im mówię

4

@Deviler no to się zdziwisz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kidd odsiew słabych, zostali najsilniejsi

0

@Mario96w a laysy też umyte, hmm?

1

@Kidd biorę prezenty i wychodze

0

@VegetaPolska w kamionce mieszkasz?!

1

@ranger3120 sorry, musiałem sobie doładować v-dolce, ale nie bój żaby @Luciano99 ci odda to bądź u niego jutro o 20

3

0

@Comentateiro znowu się schlałeś, leżysz w rurze i nie możesz wstać?

2

@Kgorecki2500 nie będzie, odpal se offline kobietami i zobacz jakie mają staty ;x

2

@Kgorecki2500 nikt nie będzie nimi grał na bramce tylko w ataku ;x Neymar też fizyki 0 a kładzie wszystkich

1

@Kgorecki2500 ty się tam znasz barceloniarzu jak ksiądz na związkach męskodamskich

2

@sidi12843 będą miały sylwetki jak Neymar i się będą kręcić jak gówno w przeręblu ;x staty też wysokie będą

0

@Antimadridista_WR ehh a miałem skończyć z tym gównem

2

@mrboom u mnie było tak że niby wspomniałem o zbanowanym, ale nie był zbanowany, a elemelent się tłumaczył że zapomniał go zbanować.. i chyba wtedy tamten gość dostał bana bo mu o nim przypomniałem także ten xD

0

@mrboom ciebie też za nic? xD

3

@Mario96w oczywiście odmówiłem, łaski bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Mario96w a jak mnie chciał przekupić w odwołaniu żebym go nie wydał że zbanował mnie za nic, unban do wykorzystania w dowolnym momencie mi oferował kurłła, oświadczenie zresztą napisał wtedy ;x

7

@Deviler mi też nie odpisywali.. to jak ban się skończył to mnie 2 tyg nie było a elemelentowi tak rurka zmiękła że odejdę, że od tamtej pory nie banuje

4

@Deviler zaczął się cofać w rozwoju, oto dowód
https://zapodaj.net/images/c5496d860190d.jpg

1

@KamQiX i wytransferować do legii hehe

1

@KamQiX możesz mu też obniżyć staty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?