Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 olisadebe
1
@tristan87 a ten po prawej to kto? ;x
3
@VegetaPolska a widziałeś już słoiki? tam dopiero się dzieje
1
@Esteban_ bo na n to gra się dobrze tylko mbappe i haalandem ;f ja teraz gram toty benzemą a jak wpuszczam haalanda to mogę biegnąć na pałe do przodu bo wiem że i tak wyminie wszystkich ;f
1
@MesQueUnClub96 przecież napisał że jest za free
14
@IronSanHybrid kiedyś to było, za 5 można było ten tego, a teraz to za 200 nie znajdziesz, chyba że jowite @Luciano99
0
@Kgorecki2500 nie będzie(bardziej niż jest), więcej feature z EA pointsami pewnie będzie bo z tego ich sakwa się głównie zapełnia
0
@Rl9k1nG won za bramę chamie bo cię odholuje, bo cię odholuje
Tak im mówię
4
@Deviler no to się zdziwisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kidd odsiew słabych, zostali najsilniejsi
0
@Mario96w a laysy też umyte, hmm?
1
@Kidd biorę prezenty i wychodze
0
@VegetaPolska w kamionce mieszkasz?!
1
@ranger3120 sorry, musiałem sobie doładować v-dolce, ale nie bój żaby @Luciano99 ci odda to bądź u niego jutro o 20
3
@misteriosoVEB @GeneralXavi potwierdzasz?
0
@Comentateiro znowu się schlałeś, leżysz w rurze i nie możesz wstać?
2
@Kgorecki2500 nie będzie, odpal se offline kobietami i zobacz jakie mają staty ;x
2
@Kgorecki2500 nikt nie będzie nimi grał na bramce tylko w ataku ;x Neymar też fizyki 0 a kładzie wszystkich
1
@Kgorecki2500 ty się tam znasz barceloniarzu jak ksiądz na związkach męskodamskich
2
@sidi12843 będą miały sylwetki jak Neymar i się będą kręcić jak gówno w przeręblu ;x staty też wysokie będą
0
@Antimadridista_WR ehh a miałem skończyć z tym gównem
2
@mrboom u mnie było tak że niby wspomniałem o zbanowanym, ale nie był zbanowany, a elemelent się tłumaczył że zapomniał go zbanować.. i chyba wtedy tamten gość dostał bana bo mu o nim przypomniałem także ten xD
0
@mrboom ciebie też za nic? xD
3
@Mario96w oczywiście odmówiłem, łaski bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Mario96w a jak mnie chciał przekupić w odwołaniu żebym go nie wydał że zbanował mnie za nic, unban do wykorzystania w dowolnym momencie mi oferował kurłła, oświadczenie zresztą napisał wtedy ;x
7
@Deviler mi też nie odpisywali.. to jak ban się skończył to mnie 2 tyg nie było a elemelentowi tak rurka zmiękła że odejdę, że od tamtej pory nie banuje
4
@Deviler zaczął się cofać w rozwoju, oto dowód
https://zapodaj.net/images/c5496d860190d.jpg
1
@KamQiX i wytransferować do legii hehe
1
@KamQiX możesz mu też obniżyć staty ;)