Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO grunt że wyatta kopnęli w dupę ;)
3
4:0 to niebezpieczny wynik, zapytajcie psg, xavi wie co robi
0
2 bramki i asysta? no to będzie totw, akurat się dobrze składa bo trafiłem jego otwa ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
no to jak już podbili cenę to poszli won do drawska czy innego newcastle
2
@sidi12843 messi
2
@Bocheno1 mekambe jest nasz, potwierdzam
0
@quarto witam, nie mamy, do widzenia
7
@MesQueUnClub96 zrób ankiete i się wyloguj
1
@kuz jak haaland przy rogu co ten filmik lata xD
24
@Nhyz to ci wyszedł ten pryma aprylys
8
@Kapitan hawk madrycioki nie rozmawiają o sędziach
3
@Ojciec5tkidzieci wędka, spławik i pół ręki
1
@pt9 ikony były najpotężniejsze w Fifie 18, pamiętam jak w 4312 na ataku prime dinho i nazario, a prime gullit spo, unstoppable
1
@pt9 wgl wczoraj z tej paczki 10 coins mi poleciał prime shevchenko xd
0
@pt9 jak u mnie gullit w pierwszym obok bellinghama, a jaja z ławki, a Maldini mam tylko mida to za słaby na mój skład
1
@pt9 jak u mnie tylko imbappe w pierwszym a jarzyna na ławce ostatni do wejścia, zazwyczaj nawet nie wchodzi bo di natale lepszy
19
@Pawel13sz tak to właśnie powinno wyglądać
4
@barcelonaLM najpierw prawo webstera
1
@Lionel_Messi10 po co? Patrzeć jak kręci dupą? Nie dzięki
9
@KamQiX Messi odszedł to ty też, teraz wraca to ty też, sezonowcu jeden ty
3
@KamQiX odwaliło to ci 2 lata temu, a teraz to już za późno
3
@Deviler biurkarz
0
@zadafcb cena otwiera gale
1
@barcanawieki azkaban
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle kładłeś to ty się pod metinami jak cię na wolnym składałem za ksucie
1
@Rust_Cohle wuj z takim bodym jak ty pierwsze punkty rozdałeś w szarżę
2
Jak to nie był zainteresowany, NIE MO ŻLI WE
1
@Nano22 przyznaj się że odcięli ci ciepłą wodę, a nie walisz farmazony
4
@MarshallLAW łysy z city na grillu powiedział grubemu z barcy że: "panie kurłła taki zawodnik" no i dalej już poszło