0

@PatrychoO grunt że wyatta kopnęli w dupę ;)

3

4:0 to niebezpieczny wynik, zapytajcie psg, xavi wie co robi

0

2 bramki i asysta? no to będzie totw, akurat się dobrze składa bo trafiłem jego otwa ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

no to jak już podbili cenę to poszli won do drawska czy innego newcastle

2

@sidi12843 messi

2

@Bocheno1 mekambe jest nasz, potwierdzam

0

@quarto witam, nie mamy, do widzenia

7

@MesQueUnClub96 zrób ankiete i się wyloguj

1

@kuz jak haaland przy rogu co ten filmik lata xD

24

@Nhyz to ci wyszedł ten pryma aprylys

8

@Kapitan hawk madrycioki nie rozmawiają o sędziach

3

@Ojciec5tkidzieci wędka, spławik i pół ręki

1

@pt9 ikony były najpotężniejsze w Fifie 18, pamiętam jak w 4312 na ataku prime dinho i nazario, a prime gullit spo, unstoppable

1

@pt9 wgl wczoraj z tej paczki 10 coins mi poleciał prime shevchenko xd

0

@pt9 jak u mnie gullit w pierwszym obok bellinghama, a jaja z ławki, a Maldini mam tylko mida to za słaby na mój skład

1

@pt9 jak u mnie tylko imbappe w pierwszym a jarzyna na ławce ostatni do wejścia, zazwyczaj nawet nie wchodzi bo di natale lepszy

19

@Pawel13sz tak to właśnie powinno wyglądać

4

@barcelonaLM najpierw prawo webstera

1

@Lionel_Messi10 po co? Patrzeć jak kręci dupą? Nie dzięki

9

@KamQiX Messi odszedł to ty też, teraz wraca to ty też, sezonowcu jeden ty

3

@KamQiX odwaliło to ci 2 lata temu, a teraz to już za późno

3

@Deviler biurkarz

0

@zadafcb cena otwiera gale

1

@barcanawieki azkaban

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle kładłeś to ty się pod metinami jak cię na wolnym składałem za ksucie

1

@Rust_Cohle wuj z takim bodym jak ty pierwsze punkty rozdałeś w szarżę

2

Jak to nie był zainteresowany, NIE MO ŻLI WE

1

@Nano22 przyznaj się że odcięli ci ciepłą wodę, a nie walisz farmazony

4

@MarshallLAW łysy z city na grillu powiedział grubemu z barcy że: "panie kurłła taki zawodnik" no i dalej już poszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?