0

@Striker hero się pobaw
https://www.futbin.com/23/squad/4049722
park ji sung i kuyt na śpd w 4-2-3-1, fekir śpo, smolarek n

1

@DonMatteo901 ja też nie noszę, ale o tym to już nikt nie napisze

2

@Firestone jakich akcji

9

@KrychaFCB a ten order biały to napiwno będzie biały, czy może ze względu na okazje żółto niebieski

1

@skubi99 no już widzę jak fati wjeżdża z lewej a ferran z prawej

0

@Zoker że kriszczianu kopał się po czole jeszcze za czasów końcówki w realu i zamiast grać dla drużyny to nabijał staty

1

@Comentateiro ja tam nigdy nie wszedłem w kolaborację z elemelentem w odwołaniu

0

@lucas/catalan jakby wyjąć usos, gunthera i ripley to zostaje szajs, mysterio może jeszcze

1

lesnar z codym w tag teamie? ;x

0

@MesQueUnClub_87 pick za 15 żetonów i foddery

0

@PatrychoO raczej tempo, drybling, stamina, pozycje, traity i minimum strzałów/podań

0

@PatrychoO tym razem dali grywalnego, masz szczęście barceloniarzu

18

@Medium vegeta nie przelogowałeś

2

@Striker i tuska

14

przecież tebas nie odejdzie, to tak ja my namawiamy elemelenta na emeryturę, a on po złości zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kessie ty się śmiejesz a takie samochody faktycznie są u prywaciarzy ;x zamiast klamek to trytki pozakładane itd xD

17

@Ojciec5tkidzieci zapomniałeś wymienić tego sympatycznego i lubianego

26

Tebas: Laporta powinien zrezygnować
Laporta: chyba ty
Tebas: a właśnie że ty
Laporta: nie bo ty

4

@Antimadridista_WR @VegetaPolska przez żołądek do serca, zrób jej chleb z bułką czy coś

0

@zadafcb z tym omosem to jakiś squash będzie, gorzej jak dadzą wina omosowi xD

0

@pt9 że co? ten wc messi ma staty jak złoty messi z 2 fif temu i chodził po 500k na początku gry, a ty za niego dałeś teraz 2,5mln? xD w tej cenie masz toty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trenerzy powinni być zmieniani tylko podczas okienka transferowego, tak czy nie?

0

>potter ma nasze pełne wsparcie poparcie

2 sec later

>won za brame chamie bo cie odholuje, bo cie odholuje

chelsea things

3

@Luciano99 czyste konto było formalnością, ta rąsia bramek nie puszcza

0

@AssisMoreira My disappointment is immeasurable, and my day is ruined

14

@pioz123 tylko na priv bo Vegeta może to czytać

15

@pioz123 i myślisz że ci ktoś uwierzy że to twoje? Nie ma rąsi, nie ma dowoda

0

@Anonymus0608 tag teamy typowe zapychacze, jedynie kozayn z usos ujdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?