Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Culers łap
https://icdn.empireofthekop.com/wp-content/uploads/2021/05/Trent-Alexander-Arnold-Origi.jpg
0
@Striker hero się pobaw
https://www.futbin.com/23/squad/4049722
park ji sung i kuyt na śpd w 4-2-3-1, fekir śpo, smolarek n
1
@DonMatteo901 ja też nie noszę, ale o tym to już nikt nie napisze
2
@Firestone jakich akcji
9
@KrychaFCB a ten order biały to napiwno będzie biały, czy może ze względu na okazje żółto niebieski
1
@skubi99 no już widzę jak fati wjeżdża z lewej a ferran z prawej
0
@Zoker że kriszczianu kopał się po czole jeszcze za czasów końcówki w realu i zamiast grać dla drużyny to nabijał staty
1
@Comentateiro ja tam nigdy nie wszedłem w kolaborację z elemelentem w odwołaniu
0
@lucas/catalan jakby wyjąć usos, gunthera i ripley to zostaje szajs, mysterio może jeszcze
1
lesnar z codym w tag teamie? ;x
0
@MesQueUnClub_87 pick za 15 żetonów i foddery
0
@PatrychoO raczej tempo, drybling, stamina, pozycje, traity i minimum strzałów/podań
0
@PatrychoO tym razem dali grywalnego, masz szczęście barceloniarzu
18
@Medium vegeta nie przelogowałeś
2
@Striker i tuska
14
przecież tebas nie odejdzie, to tak ja my namawiamy elemelenta na emeryturę, a on po złości zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kessie ty się śmiejesz a takie samochody faktycznie są u prywaciarzy ;x zamiast klamek to trytki pozakładane itd xD
17
@Ojciec5tkidzieci zapomniałeś wymienić tego sympatycznego i lubianego
26
Tebas: Laporta powinien zrezygnować
Laporta: chyba ty
Tebas: a właśnie że ty
Laporta: nie bo ty
4
@Antimadridista_WR @VegetaPolska przez żołądek do serca, zrób jej chleb z bułką czy coś
0
@zadafcb z tym omosem to jakiś squash będzie, gorzej jak dadzą wina omosowi xD
0
@pt9 że co? ten wc messi ma staty jak złoty messi z 2 fif temu i chodził po 500k na początku gry, a ty za niego dałeś teraz 2,5mln? xD w tej cenie masz toty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trenerzy powinni być zmieniani tylko podczas okienka transferowego, tak czy nie?
0
>potter ma nasze pełne wsparcie poparcie
2 sec later
>won za brame chamie bo cie odholuje, bo cie odholuje
chelsea things
3
@Luciano99 czyste konto było formalnością, ta rąsia bramek nie puszcza
0
@AssisMoreira My disappointment is immeasurable, and my day is ruined
14
@pioz123 tylko na priv bo Vegeta może to czytać
15
@pioz123 i myślisz że ci ktoś uwierzy że to twoje? Nie ma rąsi, nie ma dowoda
0
@Anonymus0608 tag teamy typowe zapychacze, jedynie kozayn z usos ujdzie