Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 full
0
@MarcelNJ11 https://www.futbin.com/23/totw/Centurions2
zlatan top
2
@Danny Gaucho uuuu zaraz znajdziemy paragraf, z pamięci to będzie jakieś 9.3.5., elemelent powinien się zainteresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz a tam grube, raptem 11 w wzwodzie, wiem bo mi pokazywał, nie to co mój 16cm magnum
0
@MarcelNJ11 a za tydzień toty
1
@Emhyr lenglet też był git a potem się zesrał mentalnie, niech ferran wygina do tottenhamu do lengleta
1
@Mario96w czy tylko ja jak patrzę na twój avatar to widzę pająka na sieci? a potem przybliżam i where pajonk xD
3
@Mario96w trzymaj, napracowałem się
https://zapodaj.net/images/368ea9cf78a2f.jpg
2
@Mario96w lets see paul allens card
0
a ten znowu odklejony, jak to kotwica
0
@FCB24 będzie ibrahimović, czyli jedyna alternatywa dla haalandinho w grze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Luciano99 mój passat B8 to ma wielosezonowe opony i nic nie muszę zmieniać, ani odwiedzać warsztatu dla biedaków.
0
@Mow_mi_Douglas wyrazy spuczucia
2
@Jakchcesz meczyk w fifie powinien pomóc, najlepiej jakiś rivals albo fut champions
0
@Rust_Cohle 24 lata a wygląda na 44 xD
10
@Lionel_Messi10 i gejem który urodził dzieci
4
puściliby tego busquetsa do mlsa czy gdzie tam chce iść już teraz i spróbowali tego garcie na zmiennika frenkiego, pół roku i albo wypali albo arrivederci roma
0
@Janiama no to włączę w 89
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle https://statics.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2014/06/bayern-munich-new-2014-15-home-kit-released-1401894910.jpg
próbowali lewusa oszukać że gra u siebie
0
dali czerwone spodenki żeby lewus się poczuł jak u siebie
https://statics.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2014/06/bayern-munich-new-2014-15-home-kit-released-1401894910.jpg
ale nie pykło, lewus is finished
0
@Kessie co z tego że wpadło, i tak wyginasz do drawska za to drobienie w miejscu
0
ter statement back in action
0
masz szczęście bo bilet na powrotny do niemiec już czeka
0
ter statement is back
3
nie przegramy klasyku jeśli do niego nie dojdziemy
https://media.tenor.com/WdMAHbF-yVYAAAAM/think-about-it-reece-simpson.gif
6
@PatrychoO wypierdzielaj do siebie na górę krawczyk bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze
5
@VegetaPolska kupiłeś tego thermomixa czy nie?
0
@Kgorecki2500 przecież Messi po skończeniu kariery będzie miał fuchę w Barcy, ambasador czy coś na 100%, a jak ma kosę z Pique to myślisz że jak to się skończy xD