0

0

2

@Danny Gaucho uuuu zaraz znajdziemy paragraf, z pamięci to będzie jakieś 9.3.5., elemelent powinien się zainteresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jakchcesz a tam grube, raptem 11 w wzwodzie, wiem bo mi pokazywał, nie to co mój 16cm magnum

0

@MarcelNJ11 a za tydzień toty

1

@Emhyr lenglet też był git a potem się zesrał mentalnie, niech ferran wygina do tottenhamu do lengleta

1

@Mario96w czy tylko ja jak patrzę na twój avatar to widzę pająka na sieci? a potem przybliżam i where pajonk xD

3

2

@Mario96w lets see paul allens card

0

a ten znowu odklejony, jak to kotwica

0

@FCB24 będzie ibrahimović, czyli jedyna alternatywa dla haalandinho w grze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Luciano99 mój passat B8 to ma wielosezonowe opony i nic nie muszę zmieniać, ani odwiedzać warsztatu dla biedaków.

0

@Mow_mi_Douglas wyrazy spuczucia

2

@Jakchcesz meczyk w fifie powinien pomóc, najlepiej jakiś rivals albo fut champions

0

@Rust_Cohle 24 lata a wygląda na 44 xD

10

@Lionel_Messi10 i gejem który urodził dzieci

4

puściliby tego busquetsa do mlsa czy gdzie tam chce iść już teraz i spróbowali tego garcie na zmiennika frenkiego, pół roku i albo wypali albo arrivederci roma

0

@Janiama no to włączę w 89

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dali czerwone spodenki żeby lewus się poczuł jak u siebie

https://statics.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2014/06/bayern-munich-new-2014-15-home-kit-released-1401894910.jpg

ale nie pykło, lewus is finished

0

@Kessie co z tego że wpadło, i tak wyginasz do drawska za to drobienie w miejscu

0

ter statement back in action

0

masz szczęście bo bilet na powrotny do niemiec już czeka

0

ter statement is back

3

nie przegramy klasyku jeśli do niego nie dojdziemy
https://media.tenor.com/WdMAHbF-yVYAAAAM/think-about-it-reece-simpson.gif

6

@PatrychoO wypierdzielaj do siebie na górę krawczyk bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze

5

@VegetaPolska kupiłeś tego thermomixa czy nie?

0

@Kgorecki2500 przecież Messi po skończeniu kariery będzie miał fuchę w Barcy, ambasador czy coś na 100%, a jak ma kosę z Pique to myślisz że jak to się skończy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?